Zobacz zdjęcia (5)
Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 1
Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 2 Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 3 Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 4 Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna, Tarnów - zdjęcie 5
1 / 5

Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna id:24058

Tarnów, małopolskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Mateusz Zaczkiewicz – Fotograf, Tarnowianin, rocznik 1987.
O mnie słów kilka, a raczej o sposobie mojej pracy.
Fotografując reportaż ślubny staram się być całkowicie niewidoczny. Nie ingeruję znacząco w bieg wydarzeń, które lubią lubią iść własną drogą.
Nie jestem reżyserem, a jedynie fotografem. Obserwatorem, który chętnie uwieczni Wasz najważniejszy dzień w życiu, takim.. jaki faktycznie był.

Chcę żeby zdjęcia, które dla Was wykonam, były miłym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia, i towarzyszyły Wam przez te wszystkie wspólne lata.
Ponoć jestem miły i komunikatywny, a moja obecność nieco rozładowuje napięcie.
Jeśli więc szukacie kogoś takiego jak ja, to zapraszam do współpracy 🙂

A teraz faktycznie kilka słów o mnie.
Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią ślubną, mody oraz portretową. Fotografuję głównie w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolsce. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

Opinie (4)

Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Fotografia Ślubna id:24058
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Szczucin
Data dodania: 02-09-2022

Jeżeli szukacie fotografa i udało się, że Mateusz ma wolny termin to nie ma się nad czym zastanawiać :) lepszego fotografa nie mogliśmy sobie wymarzyć, profesjonalny, uprzejmy z wielkim talentem a do tego potrafi rozładować napięcie. Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania. Są po prostu cudowne😍🤩. Mateusz uchwycił najlepsze momenty. Nawet goście byli pod wrażeniem ponieważ w ogóle nie czuli, że jest na sali fotograf przez co nie byli skrępowani i zdjęcia wyszły bardzo naturalne i pełne emocji :) album również wykonany z wielką starannością.

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Machowa
Data dodania: 22-09-2018

Współpraca z Mateuszem to czysta przyjemność. Kontaktowy, wyrozumiały, pomysłowy i przede wszystkim mega zdolny. Żadne zdjęcie z przygotowan nie było pozorowane czy udawanie, było spontanicznie i naturalnie. Jeśli chodzi o sesję to Mateusz jest mega otwarty. Zdjęcia mają klimat, duszę i to "coś" (chociaz pogoda nas nie rozpieszczala) .
Wspaniała jakość, piękny album i cudowne wspomnienia.
Serecznie polecamy Mateusza!

K
Kasia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2016
Tarnów
Data dodania: 12-01-2017

Polecamy Pana Mateusza za piękne zdjęcia i profesjonalne podejście do tematu. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pozdrawiamy

B
Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-12-2016
Szczucin
Data dodania: 12-01-2017

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczonych przez Pana Mateusza. Ogromnie polecamy współpracę - na pewno nie pożałujecie. Już zarezerwowaliśmy sobie nawet termin na chrzest naszej córki, która jest w drodze.
Dziękujemy za piękne zdjęcia!
POLECAM!

Kontakt

Adres: Tarnów, , 33-100, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1917

Popularne miasta w okolicy