Mercedes Adenauer do ślubu id:17570

Oferta
Dodaj do plannera

Oferuję Państwu wynajęcie Mercedesa 300s „Adenauer”.

Mercedes 300s „Adenauer”, rocznik 1956 to klasyczna, ekskluzywna limuzyna. Był to pierwszy, powojenny, luksusowy model Mercedesa, który swoją konstrukcją i wyglądem nawiązywał jeszcze do modeli przedwojennych. Deska rozdzielcza wykonana jest z drewna szlachetnego gatunku, drewniane są też ramy okien. Tylne siedzenie to przestronna i bardzo wygodna kanapa.

Mercedesa 300 używał jako auta służbowego ówczesny kanclerz Niemiec Konrad Adenauer. Stąd zresztą przydomek modelu 300, który z czasem stał się oficjalną nazwą. "Adenauerem" podróżowali m.in.: król Belgii Boudouin, szach Iranu Reza Pahlavi, cesarz Etiopii Haile Selasie, cesarz Japonii Hirohito, król Grecji Paweł I, sułtan Mohammed V z Maroka, a także takie ówczesne sławy, jak Clark Gable, Anthony Quinn, Gary Cooper i Ella Fitzgerald.

Przejażdżka tym kultowym samochodem będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Koszty wynajmu samochodu wraz z kierowcą zależne są od dystansu jaki trzeba będzie pokonać w ramach realizacji zamówienia. Zapraszam do kontaktu.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: zielony
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 1000 PLN

Koszty wynajmu samochodu wraz z kierowcą zależne są od dystansu jaki trzeba będzie pokonać w ramach realizacji zamówienia. Zapraszam do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Mercedes Adenauer do ślubu
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Data dodania: 09-12-2015
Liczba odwiedzin: 432

Nowe ogłoszenia