Zobacz zdjęcia (5)
Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis, Wrocław - zdjęcie 1
Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis, Wrocław - zdjęcie 2 Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis, Wrocław - zdjęcie 3 Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis, Wrocław - zdjęcie 4 Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Mercedes C-klasa Pakiet AMG black edition Przeczytaj Opis id:42674

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Mercedesem C klasy i chcecie, by to właśnie ten majestatyczny, a jednocześnie sportowy samochód zawiózł Państwa na ślubny kobierzec, to musicie poznać kilka faktów, które przekonają Państwa o wyjątkowości Mercedesa klasy C w Pakiecie full AMG wersja black edition.

Mercedes C klasa to unikatowa sportowa limuzyna. Produkowana w kilku wersjach, spośród których najbardziej wyjątkową jest „ Pakiet AMG black edition” luksusowe wnętrze i wyróżniające się elementy zewnętrzne. Każdy przejazd naszym Mercedesem przykuwa uwagę przechodnich i podziw gości weselnych dla trafnego wyboru limuzyny wiozącej Młodą Parę.

Nasz Mercedes w pakiecie AMG black edition (rzadko spotykanej w Polsce) wyróżnia się bardziej usportowioną linią nadwozia (tylne i przednie zderzaki) oraz czarnym grillem, co od razu pozwala rozpoznać bogatą wersję limuzyny Mercedesa.

Mercedes wyposażona jest w 2-stopniowe gwintowane zawieszenie, co daje możliwość obniżenia zawieszenia auta, co w połączeniu z 19-to calowymi oponami dostarcza nam najwyższy komfort jazdy i piękny wygląd auta w ruchu.

Oferowana wersja Mercedesa C-klas Pakiet AMG to dodatkowo limitowana wersja Bleck Ediotion – prawdziwy unikat wśród Mercedesów zarejestrowanych na terenie naszego kraju. Klosze przednich reflektorów i tylnych lamp zostały fabrycznie przyciemnione w fabryce Mercedesa natomiast natomiast środek obszyty jest czerwoną skórzaną tapicerką. Solarny czarny dach oraz wszystkie elementy w połączeniu z dodatkami Black Edition wyglądają po prostu obłędnie.
To Mercedes C klasa pakiet AMG Black Edition rodem z piekła – zadziwia, zachwyca i wywołuje dreszce emocji.


W cenie pakietu zawiera się także indywidualna przejażdżka Pana Młodego i Pani Młodej za sterami naszej sportowej Panamery (oczywiście, jeśli tego niepowtarzalnego dnia chcą zaznać dodatkowych emocji). Na uwagę zasługuje dyskretnie umieszczony wideo-rejestrator, dzięki czemu cały przejazd może być nagrany wideo i być kolejna świetną pamiątką z dnia zaślubin.

Cena pakietu to 800 zł w wersji podstawowej zawiera:
• jeden z trzech wariantów przybrania samochodu;
• ozdobne, tematyczne tablice rejestracyjne;
• transport Pana Młodego;
• transport Pani Młodej;
• przejazd do kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego;
• przejazd na salę weselną;
• przejazdy do 50 km;
• udostępnienie auta do sesji fotograficznej

Dla najbardziej wymagających z Państwa przygotowaliśmy możliwość rozszerzenia o pakiet VIP
Pakiet VIP TAXI
Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu każdego z małżonków, dla wielu z nas jest dniem spełnienia się marzeń. Dlatego chcemy, by był wyjątkowy, jednak nie może być on jak z amerykańskiego filmu z prozaicznego powodu – finansów! Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się usługa VIP TAXI dla gości weselnych, co sprawi, że szczególnie zapamiętają Państwa ślub. Moda zza oceanu przywędrowała do nas i świetnie prezentuje się cenowo, jak na polskie realia.
Do dyspozycji Państwa gości weselnych (także w dniu poprawin) będzie luksusowy samochód bądź samochody z oznaczeniem na drzwiach „VIP TAXI – do bezpłatnej dyspozycji gości Państwa Młodych”, prowadzony przez nienagannie ubranego, szarmanckiego kierowcę.
Czy spotkaliście Państwo się już z taką formą podziękowania gościom weselnym za przybycie i wszystkie prezenty? Być może tak, jednak wciąż jest to nowość, która pozwala Państwu Młodym sprawić wszystkim gościom miłą niespodziankę i uczynić swój ślub i wesele wyjątkowymi.
Cena Pakietu VIP TAXI ustalana jest indywidualnie. Orientacyjnie koszt wynosić może około 1.000 zł plus koszt paliwa. Istnieje możliwość przekazania do dyspozycji Państwa gości większej liczby samochodów, w tym także 9-osobowej limuzyny.
Oferujemy wynajem następujących luksusowych samochodów: Mercedes C klasa Wersja AMG, Lexus GS300h , JEEP Grand Cherokee , Limuzyna Lincoln Town wersja long 9-osobowa oraz inne
Cały przebieg realizowania usługi VIP TAXI jest indywidualnie ustalany z Młodą Parą, goście mogą być przewożeni na przyjęcie weselne i z niego, a także obsługiwać przejazdy gości w dniu poprawin. Prestiżu usłudze nadaje przeszkolony personel, który czeka na gości weselnych tuż przy wejściu/wyjściu z miejsca odbywania się uroczystości i dba w każdym momencie o ich komfort i dobre samopoczucie. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się korzystanie z transferów limuzyną Lincoln Town – ikoną amerykańskiej motoryzacji, co jest dodatkową niepowatrzalną atrakcją.
Zapraszam do kontaktu

Jeśli nasze auto będzie zajęte w terminie zorganizujemy inne tej samej klasy
Zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1496

Popularne miasta w okolicy