Zobacz zdjęcia (4)
Mercedes limuzyna do ślubu, Białobrzegi - zdjęcie 1
Mercedes limuzyna do ślubu, Białobrzegi - zdjęcie 2 Mercedes limuzyna do ślubu, Białobrzegi - zdjęcie 3 Mercedes limuzyna do ślubu, Białobrzegi - zdjęcie 4
1 / 4

Mercedes limuzyna do ślubu id:50457

Białobrzegi, mazowieckie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: czarny

Oferuję dostojną i elegancką limuzynę Mercedes S-klasa na przejazdy do ślubu i wesela. Auto w klasycznym czarnym kolorze w maksymalnie bogatej wersji wyposażenia z czarną skórzaną tapicerką, elementami drewna, oświetleniem Ambiente, dachem panoramicznym i dwustrefową klimatyzacją oraz wszelkimi innymi udogodnieniami. Podczas przejazdu w aucie gra wybrana przez Państwa muzyka, a całość uroczystości obsługuje elegancko ubrany i doświadczony szofer w garniturze, który otwiera drzwi Parze Młodej oraz Świadkom, a także pakuje prezenty i kwiaty do bagażnika. Oferta obejmuje przejazd po Pana Młodego, Pannę Młodą, do Kościoła / Urzędu Stanu Cywilnego i na salę weselną bez limitu czasowego. Na życzenie możliwy jest również przejazd na sesję zdjęciową. Mercedes w dniu uroczystości jest sprzątany i myty w profesjonalnej myjni samochodowej, a następnie strojony w wybranej przez Państwa Młodych kwiaciarni.
Duża elastyczność w ustalaniu indywidualnych szczegółów, tak abyście tego dnia poczuli się Państwo wyjątkowo. Świadczę usługi na terenach powiatów białobrzeskiego, grójeckiego, okolic Warki, Radomia, Kozienic, Warszawy, ale możliwe są również dalsze wyjazdy, także poza granice województwa mazowieckiego.

liczba odwiedzin: 856

Wyjątkowe sale weselne w mieście Białobrzegi

Popularne miasta w okolicy