MG Studio Latowicz id:16004

Oferta
Dodaj do plannera

Produkcją filmową i fotograficzną zajmujemy się od 2000r. Świadomi wielu trudności jakie trzeba pokonać aby stworzyć wartościowy, niepowtarzalny i wyjątkowy film, oferujemy szeroki zakres usług filmowania oraz fotografii.
Pracujemy na profesjonalnych lustrzankach Nikon oraz kamerach Sony HD.
Dbamy o jakość dźwięku stosując dodatkowe mikrofony bezprzewodowe
Wybierając naszą firmę decydujesz się na szeroki zakres usług o najwyższym poziomie realizacji i montażu.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / komplet

WIDEOFILMOWANIE Ślub + Wesele

Pakiet STANDARD 1100zł
Pakiet przeznaczony dla osób którym wystarczy standardowe nagranie zawierające wstęp, zakończenie oraz wszystkie momenty z dnia ślubu i przyjęcia weselnego. Długość filmu to 120 minut. W zestawie znajuje się 5 kompletów DVD z indywidualnym nadrukiem.

Pakiet PREMIUM 1600 zł
Pakiet posiada efektowy wstęp, zakończenie, zdjęcia z dzieciństwa, plener, przejścia oraz efekty w trakcie filmu. Całość cechuje jakość i płynność, część ujęć jest wykonana slidekamerą oraz flycamem. Film nagrany na wysokiej jakości płytach DVD. Długość filmu to 190 minut. W zestawie znajduje się 5 kompletów DVD z indywidualnym nadrukiem.

Pakiet HD 1800 zł
Pakiet zawiera wszystkie cechy pakietu Premium, bardzo wysoka jakość dzięki tekmu iż film jest nagrywany w wysokiej rozdzielczości Full HD, a dzwięk z dodatkowego mikrofonu bezprzewodowego umieszczoneo przy ubraniu Pana Młodego. Długość filmu to 190 minut. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD. Film w jakości Full HD można również otrzymać na karcie SD. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).

Pakiet FAST HD 1800 zł
Pakiet jest przeznaczony osób które nie chcą oglądać długiego filmu z wesela. Film składa się z teledysków i najważniejszych momentów z uroczystości, jego długość nie przekracza 90 minut. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).

Pakiet TOP 3200 zł (DSLR)
Jest to najwyższy pakiet w naszej ofercie można powiedzieć z górnej półki, dwie pełnoklatkowe lustrzanki Nikon, dwóch doświadczonych operatorów, to dużo większa dynamika ujęć, więcej planów i detal. W połączeniu z ujęciami ze slidekamery sprawi iż otrzymujemy niesamowity efekt kinowy. Nie zapominamy również o dźwięku umieszczając dodatkowe mikrofony, oraz o dodatkowym oświetleniu sali weselnej. Długość filmu ustalana jest indywidualnie. W zestawie znajduje się 2 komplety płyt Blu-ray oraz 3 komplety płyt DVD, istnieje również możliwośc otrzymania filmu w jakości Full HD na kartach SD. Wszystkie płyty oraz okładki posiadają indywidualny nadruk (zdjęcia).FOTOGRAFIA

Cena wykonania zdjęć jest uzależniona od państwa oczekiwań. Samo wykonanie zdjęć na chrzcie oraz zapisanie ich na płycie DVD wynosi od 300 zł.
W następnym przedziale cenowym mamy wykonanie zdjęć na ślubie i przyjęciu weselnym oraz sesję w plenerze. Oprócz zdjęć na płycie DVD Młoda Para otrzymuje również album lub foto książkę ze zdjęciami. Zdjęcia znajdujące się w albumie lub foto książce poddane są obróbce komputerowej.
Cena waha się od 800 zł do 2000 zł w zależności od ilości i wielkości zdjęć lub rozmiaru fotoksiążki.
Można również zamówić albumy dla rodziców.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

MG Studio Latowicz
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Latowicz
Kod:05-334
Data dodania: 03-09-2015
Liczba odwiedzin: 377

Nowe ogłoszenia