Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You - film 1 Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You - film 1
Pokaż kolejny film

Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You id:53215

od 2900 do 7400 zł / wesele
Warszawa, mazowieckie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-232...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cześć, tu Paweł! Jestem zawodowym filmowcem i fotografem, oraz założycielem Nice 2 Film You. Od wielu lat specjalizuje się w reportażach ślubnych, które całkowicie mnie pochłonęły. Dlaczego? Bo niezwykłą satysfakcję daje mi uczestniczenie w najważniejszym dniu czyjegoś życia. W dniu pełnym emocji, które trzeba potrafić uchwycić. Czuję dużą odpowiedzialność za rzetelne wykonanie swojej pracy. Dlatego towarzysząc Wam staram się najlepiej jak tylko potrafię uwiecznić te emocje. Wasze spojrzenia pełne miłości, wzruszenie rodziców, życzliwe uśmiechy przyjaciół. Przez cały czas daję z siebie 100%, abyście oglądając gotowy już film i zdjęcia mogli powrócić do tego dnia i poczuć się jak byście znów tam byli…

Nasze filmy tworzy łącznie 3 operatorów z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy dobrze jak operować światłem oraz który kadr będzie wyglądał najlepiej w danej sytuacji. Wszystko to w połączeniu z czystym dźwiękiem i obrazem z pełnoklatkowych aparatów daje profesjonalne realizacje które chwalą sobie nasi klienci. Każdy z nas ma ambicje by stale się rozwijać i sprawdzać się w nowych, niecodziennych projektach.

W ekipie mamy również 2 uzdolnionych fotografów. Jesteśmy w stanie dostosować styl sesji i obróbki fotografii do wymagań klienta, aby spełnić jego indywidualne oczekiwania. Sesja glamour, w stylu boho czy rustykalnym to tylko kilka popularnych dziś trendów które z pasją realizujemy. Przez cały rok wykonujemy sesje noworodkowe, rodzinne, poślubne, ciążowe i świąteczne. Jeśli potrzebujesz fotografa na dowolną okazję skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach.

Więcej opinii na nasz temat przeczytacie Państwo na naszym facebooku.

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1. Jeśli podobają się Wam nasze materiały i jesteście zainteresowani współpracą skontaktujcie się z nami. Powiedzcie jaka usługa Was interesuje a my przedstawimy ofertę i sprawdzimy czy mamy wolny termin.

2. Kolejnym krokiem jest luźna rozmowa. Zawsze przed zawarciem umowy namawiamy Pary Młode na spotkanie osobiście bądź na video rozmowę. Opowiadamy wówczas o całym dniu ślubu z naszej perspektywy, odpowiadamy na wszelkie nurtujące Was pytania i co najważniejsze mamy okazję poznać się bliżej :)

3. Gdy wszystko mamy już omówione możemy przystąpić do podpisania umowy. Zawsze chętnie spotkamy się osobiście. Jeśli jednak mieszkacie daleko lub nie dysponujecie czasem to możemy zawrzeć umowę przez Internet.

4. Na kilka tygodni przed ślubem kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ostatnich szczegółów. Jest to najlepszy moment- na świeżo przed weselem, gdy macie już wszystko dopięte na ostatni guzik. Rozmawiamy wówczas o całym planie dnia. Ustalamy godziny naszego przyjazdu oraz wszystkie szczegóły dotyczące filmu i zdjęć aby były one zgodne z Państwa gustem i oczekiwaniami :)

CO OFERUJEMY?

Możecie skorzystać z usługi samego fotografa bądź kamerzysty. Polecamy jednak pakiety foto-video dzięki którym macie pewność że zarówno Wasze zdjęcia jak i film będą na najwyższym poziomie a członkowie ekipy, doświadczeni we wspólnej pracy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać i wchodzić w kadr. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę. Pakiety można dowolnie modyfikować.

CENY MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU! W OKRESIE LISTOPAD-KWIECIEŃ ZAPROPONUJEMY ZNACZNIE NIŻSZE CENY :)

FOTOGRAFIA + FILM

Pakiet BASIC -6400zł
-reportaż 500 zdjęć
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja foto-video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi

Pakiet PPREMIUM- 7400zł
-reportaż 500 zdjęć
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja foto-video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-foto książka
-dron
-kamera sportowa


FILM

Pakiet SILVER- 3800zł
-film do 90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi

Pakiet GOLD- 4300zł
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-dron
-kamera sportowa

Pakiet PLATINUM- 5200zł
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-dron
-kamera sportowa
-drugi operator kamery

FOTOGRAFIA

Pakiet SILVER- 2900zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu

Pakiet GOLD - 3500zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu
-foto książka
-100 odbitek

Pakiet PLATINUM- 4300zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu
-foto książka
-100 odbitek
-plener fotograficzny w innym dniu

DODATKI DO PAKIETÓW:
1. Plener foto lub video- 900zł
2. Film podziękowania dla rodziców- 900zł
3. Dron -500zł
4. Drugi operator kamery/fotograf - 1000zł
5. Foto książka 30x30cm miękkie karty- 390zł
6. Foto książka 30x30cm twarde karty- 580zł
7. Odbitki 100 zdjęć 15x23 cm - 300zł
8. Surowe materiały foto lub video- 400zł
9. Każde dodatkowe 100 zdjęć- 250zł

Zobacz zdjęcia (30)
Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 1
Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 2 Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 3 Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 4 Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 5
Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 30

Oferta Nice 2 Film You

Oferta- Nice 2 Film You

od 2900 do 7400zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza Oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Od samego początku rozmawiamy o Waszych preferencjach i guście. To my dostosowujemy się do Państwa oczekiwań a nie na odwrót. Realizujemy zarówno nowoczesne filmy 20-30 minutowe jak i dłuższe do 90-120 min. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące zarówno fotografii jak i filmu. To Wy decydujecie o finalnych kolorach, o utworach muzycznych zawartych w filmie, o stylu obróbki fotografii itd. My przy tym służymy radą i dzielimy się własnymi pomysłami i doświadczeniem. Efektem takiej współpracy są spersonalizowane realizacje które chwalą sobie nasi klienci.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Odkąd realizujemy reportaże ślubne nie mieliśmy ani jednego klienta który był by niezadowolony z naszych usług. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, gdyż mamy za sobą blisko 200 wesel! Na dowód można przeczytać opinie naszych klientów. Najwięcej opinii znajdziecie na naszym facebooku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Państwem od samego początku przygotowań w domach. Nie ma znaczenia o której godzinie się one zaczynają. Jeśli jest taka potrzeba będziemy z Wami od samego rana :) Pracę kończymy zaś wraz z końcem oczepin, czyli około godziny 1 w nocy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Zawodowo zajmujemy się filmowaniem od ponad 5 lat. Każdego roku nasza ekipa realizuje kilkadziesiąt reportaży ślubnych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zawodowo zajmujemy się fotografią od ponad 6 lat. Każdego roku nasza ekipa realizuje kilkadziesiąt reportaży ślubnych i sesji plenerowych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda z filmowaniem wesel trwa od 5 lat. Fotografią ślubną zajmujemy się nieco dłużej bo 6 lat :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używamy topowych, pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych firmy Sony. Długo można by wymieniać dodatkowy sprzęt- 2 drony mavic pro 3, gimbale, statywy, rejestratory dźwięku, kamera sportowa i szeroka gama obiektywów to tylko część sprzętu którego używamy podczas realizacji zleceń ślubnych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najwięcej klientów wybiera nasze pakiety foto-video. Realizujemy je przeważnie w składzie 1 fotograf i 1 kamerzysta. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowym fotografem bądź kamerzystą to oczywiście jest taka możliwość.

Jak ubieramy się na wesele?

To jak jesteśmy postrzegani jest dla nas bardzo istotne. Dlatego na każdym zleceniu mamy na sobie eleganckie outfity.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zgodnie z zapisami naszej umowy maksymalny czas na oddanie materiałów to 4 miesiące. W praktyce trwa to najczęściej do 2 miesięcy. Zdajemy sobie sprawę z jaką ciekawością czekacie na filmy i zdjęcia. Dlatego ich szybkie oddanie jest dla nas absolutnym priorytetem!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Każdy członek Naszej ekipy ma ukończony kurs dający uprawnienia do fotografowania i filmowania uroczystości sakralnych. Jest to istotna sprawa o której zapomina wielu usługodawców. Pary Młode często nie zdają sobie sprawy z tego że są Księża, którzy nie wpuszczają do kościoła ekip foto-video bez legitymacji będącej dowodem ukończenia takiego kursu. Taka sytuacja może skutkować w najgorszym razie brakiem pamiątki w postaci filmu lub zdjęć z kościoła.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście posiadamy wymagane do lotów dronem świadectwo kwalifikacji.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Nice 2 Film You (10)

Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You id:53215
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Puławy
Data dodania: 14-09-2022

Z całego serca polecamy ❤️ Super ekipa, która stworzyła dla nas przepiękny film i zdjęcia, przy których niejednemu zakręciła się łezka w 😘 Panowie nie tylko wykonali kawał dobrej roboty, ale także służyli dobra rada, a dzięki ich podejściu stres związany z tym wielkim dniem znikł. Jeszcze raz dziękujemy, że uwieczniliscie najpiękniejsze chwile w naszym życiu ❤️❤️

Paweł Lalak
14-09-2022

Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego! :)

P
Paulina Klepacka
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Jabłonna
Data dodania: 11-09-2022

Paweł wykonał dla nas przepiękne podziękowania dla rodziców, które wywołały wzruszenie wsrod wszystkich naszych gości, a następnie stworzył cudowny film ślubny i teledysk. I to wszystko w ekspresowym tempie. Wybierając nice2filmyou wybieracie profesjonalizm, świetne wyczucie chwili i poczucie estetyki. Ten film to nasza najpiękniejsza pamiątka! Polecamy wszystkim!!!

Paweł Lalak
12-09-2022

Dziękuję Ci Paulina. Praca z Wami to była czysta przyjemność 😀

Wioletta parol
Wioletta parol
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Nieporęt
Data dodania: 11-09-2022

Pan Paweł zrealizował wszystkie nasze prośby i założenia na ten dzień. Prócz cudownej atmosfery nie odczuliśmy kompletnie jego obecności:) film zdany bardzo szybko. Umieścił wszystkie ścieżki muzyczne o które prosiliśmy. Punktualność atmosfera terminowość wszystko na najwyższym poziomie

Paweł Lalak
11-09-2022

Dziękuję za wszystko, bardzo miło wspominam Wasze wesele :)

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Sieradz
Data dodania: 05-09-2022

Serdecznie polecam Nice 2 Film you pełen profesjonalizm indywidualne podejście. Współpraca z Pawłem to czysta przyjemność jesteśmy w 100% zadowoleni. Dziękujemy za uchwycenie wszystkich pięknych chwil z wesela oraz poprawin 😘

Paweł Lalak
05-09-2022

Dziękujemy za miłe słowa :)

Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2020
Serock
Data dodania: 05-09-2022

Szczerze polecam całą ekipę ❤ fantastyczni ludzie, którzy profesjonalnie wykonują swoją pracę, są otwarci na klienta i jego oczekiwania oraz (co dla mnie było bardzo ważne) wprowadzają cudowną, luźną atmosferę podczas fotografowania i filmowania 🙂 Pamiątka w postaci filmu i zdjęć z naszego ślubu i wesela jest przepiękna 🙂 Cudowni ludzie o wielkiej pasji 🙂

Paweł Lalak
06-09-2022

Cieszymy się że jesteście zadowoleni z naszych usług. Polecamy się na przyszłość 😉

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Radziejowice
Data dodania: 05-09-2022

Mieliśmy okazję współpracować z Nice 2 Film You w czerwcu ubiegłego roku. Niesamowity człowiek, który świetnie odnajduje się w roli kamerzysty ślubno-weselnego. Fajny kontakt przed imprezą, jeszcze lepszy w trakcie jej trwania i bardzo profesjonalne podejście po wydarzeniu. Film i teledysk przekroczyły nasze oczekiwania, ujęcia tak rzeczywiste, że oglądając nagrania czujemy się znów jakbyśmy tam byli, absolutne 12/10! Dzięki Tobie możemy przezywać ten dzień ponownie kiedy tylko chcemy!

Paweł Lalak
05-09-2022

Bardzo Wam dziękuję :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2021
Tarnów
Data dodania: 05-09-2022

Bardzo gorąco polecamy Nice 2 film you! Nasz najważniejszy dzień został ujęty w taki sposób jaki marzyliśmy. Jakość jest doskonała, obsługa mega, fantastyczni ludzie z fantastycznymi pomysłami. Przede wszystkim bardzo rzetelna firma, wszystko było omawiane dokładnie, przed czasem, dzięki czemu w dniu wesela mogliśmy być spokojni.
Mamy świetny film, teledysk i mnóstwo zdjęć do których z chęcią będziemy wracać aby wspominać nasz dzień. Dziekujemy Wam!

Paweł Lalak
05-09-2022

To my dziękujemy i polecamy się na przyszłość 🙂

O
Oliwia Kowalczyk
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Warszawa
Data dodania: 05-09-2022

Polecam z całego serca.
Paweł to profesjonalista z którym praca to czysta przyjemność.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.
Współpraca była bardzo sprawna, wszystko było dobrze zaplanowane.
Atmosfera bardzo luźna.

Po krotce polecamy każdemu ! 😁

Paweł Lalak
05-09-2022

Dzięki, miło się z Wami pracowało! 😉

Pokaż więcej opinii

Kontakt Nice 2 Film You

Nazwa firmy: Nice 2 Film You
Imię i nazwisko: Paweł Lalak
Adres: Warszawa, ul. Gubinowska, 02-956, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
501-232...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 577
Zadzwoń
501-232...
Napisz

Popularne miasta w okolicy