Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You

od 2900 do 7400 zł
Warszawa, mazowieckie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
501-232...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Cześć, tu Paweł! Jestem zawodowym filmowcem i fotografem, oraz założycielem Nice 2 Film You. Od wielu lat specjalizuje się w reportażach ślubnych, które całkowicie mnie pochłonęły. Dlaczego? Bo niezwykłą satysfakcję daje mi uczestniczenie w najważniejszym dniu czyjegoś życia. W dniu pełnym emocji, które trzeba potrafić uchwycić. Czuję dużą odpowiedzialność za rzetelne wykonanie swojej pracy. Dlatego towarzysząc Wam staram się najlepiej jak tylko potrafię uwiecznić te emocje. Wasze spojrzenia pełne miłości, wzruszenie rodziców, życzliwe uśmiechy przyjaciół. Przez cały czas daję z siebie 100%, abyście oglądając gotowy już film i zdjęcia mogli powrócić do tego dnia i poczuć się jak byście znów tam byli…

Nasze filmy tworzy łącznie 3 operatorów z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy dobrze jak operować światłem oraz który kadr będzie wyglądał najlepiej w danej sytuacji. Wszystko to w połączeniu z czystym dźwiękiem i obrazem z pełnoklatkowych aparatów daje profesjonalne realizacje które chwalą sobie nasi klienci. Każdy z nas ma ambicje by stale się rozwijać i sprawdzać się w nowych, niecodziennych projektach.

W ekipie mamy również 2 uzdolnionych fotografów. Jesteśmy w stanie dostosować styl sesji i obróbki fotografii do wymagań klienta, aby spełnić jego indywidualne oczekiwania. Sesja glamour, w stylu boho czy rustykalnym to tylko kilka popularnych dziś trendów które z pasją realizujemy. Przez cały rok wykonujemy sesje noworodkowe, rodzinne, poślubne, ciążowe i świąteczne. Jeśli potrzebujesz fotografa na dowolną okazję skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach.


JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1. Jeśli podobają się Wam nasze materiały i jesteście zainteresowani współpracą skontaktujcie się z nami. Powiedzcie jaka usługa Was interesuje a my przedstawimy ofertę i sprawdzimy czy mamy wolny termin.

2. Kolejnym krokiem jest luźna rozmowa. Zawsze przed zawarciem umowy namawiamy Pary Młode na spotkanie osobiście bądź na video rozmowę. Opowiadamy wówczas o całym dniu ślubu z naszej perspektywy, odpowiadamy na wszelkie nurtujące Was pytania i co najważniejsze mamy okazję poznać się bliżej :)

3. Gdy wszystko mamy już omówione możemy przystąpić do podpisania umowy. Zawsze chętnie spotkamy się osobiście. Jeśli jednak mieszkacie daleko lub nie dysponujecie czasem to możemy zawrzeć umowę przez Internet.

4. Na kilka tygodni przed ślubem kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia ostatnich szczegółów. Jest to najlepszy moment- na świeżo przed weselem, gdy macie już wszystko dopięte na ostatni guzik. Rozmawiamy wówczas o całym planie dnia. Ustalamy godziny naszego przyjazdu oraz wszystkie szczegóły dotyczące filmu i zdjęć aby były one zgodne z Państwa gustem i oczekiwaniami :)

WIĘCEJ OPINII O NAS ZNAJDZIECIE NA NASZYM FACEBOOKU.

CO OFERUJEMY?

Możecie skorzystać z usługi samego fotografa bądź kamerzysty. Polecamy jednak pakiety foto-video dzięki którym macie pewność że zarówno Wasze zdjęcia jak i film będą na najwyższym poziomie a członkowie ekipy, doświadczeni we wspólnej pracy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać i wchodzić w kadr. Poniżej przedstawiamy naszą ofertę. Pakiety można dowolnie modyfikować.

-CENY MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD TERMINU! W OKRESIE LISTOPAD-KWIECIEŃ ZAPROPONUJEMY ZNACZNIE NIŻSZE CENY :)
-NASZE CENY SĄ STAŁE. BEZ WZGLĘDU NA INFLACJĘ CENA FINALNA BĘDZIE TAKA JAKĄ USTALIMY PRZY PODPISANIU UMOWY

FOTOGRAFIA + FILM

Pakiet BASIC -6900zł
-reportaż 500 zdjęć
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja foto-video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi

Pakiet PPREMIUM- 7900zł
-reportaż 500 zdjęć
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja foto-video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-foto książka
-dron


FILM

Pakiet SILVER- 4200zł
-film do 90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi

Pakiet GOLD- 4700zł
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-dron

Pakiet PLATINUM- 5700zł
-film 20-90 min
-teledysk
-mini sesja video w dniu ślubu
-wywiady z gośćmi
-dron
-drugi operator kamery

FOTOGRAFIA

Pakiet SILVER- 3300zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu

Pakiet GOLD - 3900zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu
-foto książka
-100 odbitek

Pakiet PLATINUM- 4700zł
-500 zdjęć
-mini sesja foto w dniu ślubu
-foto książka
-100 odbitek
-plener fotograficzny w innym dniu

DODATKI DO PAKIETÓW:
1. Plener foto lub video- 900zł
2. Film podziękowania dla rodziców- 900zł
3. Dron -500zł
4. Drugi operator kamery/fotograf - 1000zł
5. Foto książka 30x30cm miękkie karty- 390zł
6. Foto książka 30x30cm twarde karty- 580zł
7. Odbitki 100 zdjęć 15x23 cm - 160zł
8. Surowe materiały foto lub video- 400zł
9. Każde dodatkowe 100 zdjęć- 250zł

Oferta- Nice 2 Film You

od 2900 do 7400zł/ wesele

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza Oferta wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Od samego początku rozmawiamy o Waszych preferencjach i guście. To my dostosowujemy się do Państwa oczekiwań a nie na odwrót. Realizujemy zarówno nowoczesne filmy 20-30 minutowe jak i dłuższe do 90-120 min. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące zarówno fotografii jak i filmu. To Wy decydujecie o finalnych kolorach, o utworach muzycznych zawartych w filmie, o stylu obróbki fotografii itd. My przy tym służymy radą i dzielimy się własnymi pomysłami i doświadczeniem. Efektem takiej współpracy są spersonalizowane realizacje które chwalą sobie nasi klienci.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Odkąd realizujemy reportaże ślubne nie mieliśmy ani jednego klienta który był by niezadowolony z naszych usług. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia, gdyż mamy za sobą blisko 200 wesel! Na dowód można przeczytać opinie naszych klientów. Najwięcej opinii znajdziecie na naszym facebooku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Państwem od samego początku przygotowań w domach. Nie ma znaczenia o której godzinie się one zaczynają. Jeśli jest taka potrzeba będziemy z Wami od samego rana :) Pracę kończymy zaś wraz z końcem oczepin, czyli około godziny 1 w nocy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Zawodowo zajmujemy się filmowaniem od ponad 5 lat. Każdego roku nasza ekipa realizuje kilkadziesiąt reportaży ślubnych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zawodowo zajmujemy się fotografią od ponad 6 lat. Każdego roku nasza ekipa realizuje kilkadziesiąt reportaży ślubnych i sesji plenerowych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda z filmowaniem wesel trwa od 5 lat. Fotografią ślubną zajmujemy się nieco dłużej bo 6 lat :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używamy topowych, pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych firmy Sony. Długo można by wymieniać dodatkowy sprzęt- 2 drony mavic pro 3, gimbale, statywy, rejestratory dźwięku, kamera sportowa i szeroka gama obiektywów to tylko część sprzętu którego używamy podczas realizacji zleceń ślubnych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najwięcej klientów wybiera nasze pakiety foto-video. Realizujemy je przeważnie w składzie 1 fotograf i 1 kamerzysta. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowym fotografem bądź kamerzystą to oczywiście jest taka możliwość.

Jak ubieramy się na wesele?

To jak jesteśmy postrzegani jest dla nas bardzo istotne. Dlatego na każdym zleceniu mamy na sobie eleganckie outfity.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zgodnie z zapisami naszej umowy maksymalny czas na oddanie materiałów to 4 miesiące. W praktyce trwa to najczęściej do 2 miesięcy. Zdajemy sobie sprawę z jaką ciekawością czekacie na filmy i zdjęcia. Dlatego ich szybkie oddanie jest dla nas absolutnym priorytetem!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Każdy członek Naszej ekipy ma ukończony kurs dający uprawnienia do fotografowania i filmowania uroczystości sakralnych. Jest to istotna sprawa o której zapomina wielu usługodawców. Pary Młode często nie zdają sobie sprawy z tego że są Księża, którzy nie wpuszczają do kościoła ekip foto-video bez legitymacji będącej dowodem ukończenia takiego kursu. Taka sytuacja może skutkować w najgorszym razie brakiem pamiątki w postaci filmu lub zdjęć z kościoła.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście posiadamy wymagane do lotów dronem świadectwo kwalifikacji.

Pakiety FOTO-VIDEO + DRON i wiele innych dodatków | Nice 2 Film You
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wyszków
Data dodania: 27-11-2023

Nice2FilmYou, zasługuje na najwyższe pochwały. Ich profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie przełożyły się na doskonałe efekty. Film weselny, jaki dostarczyli, to prawdziwe arcydzieło sztuki, pełne doskonale skomponowanych ujęć, oddających zarówno radość ceremonii, jak i zabawne momenty przyjęcia. Jakość techniczna, kreatywność i dbałość o detale sprawiły, że film nie tylko dokumentuje nasz wyjątkowy dzień, ale staje się niezapomnianą pamiątką. Gorąco polecamy tego kamerzystę każdej przyszłej parze planującej ślub. To był strzał w dziesiątkę, film przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania.

Paweł Lalak
28-11-2023

Bardzo dziękujemy!

I
Iza
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Brzozów Stary
Data dodania: 04-11-2023

Jesteśmy zachwyceni współpracą! Efekt końcowy przewyższył nasze oczekiwania. Film i teledysk wyszły przepięknie, fajne ujęcia, świetnie dopasowana muzyka. Byliśmy również zaskoczeni szybkim czasem realizacji gotowego materiału. Na plus dodatkowo bardzo dobry kontakt od samego początku aż do dnia ślubu oraz luźna atmosfera podczas nagrań. Zdecydowanie polecamy!

Paweł Lalak
04-11-2023

Dziękujemy i polecamy się! 😊

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Ostrowiec Świętokrzyski
Data dodania: 27-10-2023

Wspaniała współpraca z Firmą. Bardzo dobry kontakt - mogliśmy śmiało pytać,ustalać różne rzeczy. W dniu ślubu niesamowita współpraca z z Kingą - zawsze była tam,gdzie działo się coś ważnego a jednocześnie nagrywała bardzo dyskretnie. Świetnie dogadywała się z fotografem z innej firmy. Wykonała świetne ujęcia, obraz jest najwyższej jakości. Jakość filmu jest niesamowita,uwzględnione zostały nasze prośby dotyczące muzyki na filmie i piosenki te zostały pięknie wkomponowane w film. Polecam!!!!

Paweł Lalak
27-10-2023

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2023
Otwock Wielki
Data dodania: 18-10-2023

Jesteśmy zachwyceni końcowym efektem! Zarówno film jak i zdjęcia wyszły cudownie, nie spodziewaliśmy się tak świetnego materiału.
Dzięki Ekipie Nice 2 Film You Nasz Dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziękujemy bardzo!
Zdecydowanie nie ma do czego się przyczepić i polecamy z całego serca.

Paweł Lalak
18-10-2023

Bardzo dziękujemy! To było świetne wesele, które na długo zostanie w naszej pamięci! :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2023
Warszawa
Data dodania: 05-10-2023

Film wyszedł świetnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Mieliśmy możliwość omówić każdy szczegół, na którym nam zależało i wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione. Dziękujemy za super pamiątkę! Polecamy Nice2FilmYou!

Paweł Lalak
05-10-2023

Dziękujemy serdecznie!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-10-2022
Warszawa
Data dodania: 30-03-2023

Współpraca na bardzo dobrym poziomie, wszystko zgodne z ustaleniami :) do tego ekipa wprowadza luźną atmosferę, więc pomogli rozładować napięcie. Szczerze polecam!

Paweł Lalak
30-03-2023

Bardzo dziękujemy! 😀

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Myszyniec
Data dodania: 01-02-2023

Szukając dobrego kamerzysty i fotografa na swój ślub i wesele trafiłam właśnie na Nice2filmyou:) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i efektów końcowych. Film jest w bardzo dobrej jakości, nagrania z drona czy też kamerki sportowej dodają atrakcyjności, całość wykonana pomysłowo i profesjonalnie:)
Najbardziej podoba mi się forma teledysku, rewelacja!!!
Polecam jak najbardziej współpracę z Nice2filmyou, bardzo sympatyczna ekipa. Nie czułam skrępowania przed kamerą.
Serdecznie pozdrawiam :)

Paweł Lalak
01-02-2023

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie! 😘

J
Jessica
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Bielanka
Data dodania: 13-01-2023

Z całego serca polecamy ekipę filmową! Chłopaki wykonali kawał dobrej roboty. Na nagraniach potrafili rozluźnić atmosferę, a efekty wyszły przepiękne. Nie ma żadnego problemu z kontaktem i ustaleniem szczegółów. Piękne ujęcia z drona wzbogacają cały filmik. Naprawdę warto 😊

Paweł Lalak
13-01-2023

Bardzo miło usłyszeć słowa doceniające naszą pracę i zaangażowanie. Dziękujemy!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Nice 2 Film You
Imię i nazwisko: Paweł Lalak
Adres: Warszawa, Gubinowska, 02-956, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
501-232...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3594
Zadzwoń
501-232...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy