Zobacz zdjęcia (5)
Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! !, Częstochowa - zdjęcie 1
Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! !, Częstochowa - zdjęcie 2 Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! !, Częstochowa - zdjęcie 3 Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! !, Częstochowa - zdjęcie 4 Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! !, Częstochowa - zdjęcie 5
1 / 5

Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! ! id:47056

Częstochowa, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-212...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Pracując z Wami w dniu ślubu tworzę reportaż fotograficzny i staram się jak najmniej ingerować w otoczenie. Cenię naturalność na zdjęciach i to co najlepsze w fotografii - prawdziwe emocje i uczucia. Cieszę się, że mam tyle szczęścia i mogę towarzyszyć Wam w tych niepowtarzalnych i pięknych chwilach w dniu ślubu. To dla mnie na prawdę ogromna radość kiedy biorę ze sobą aparat i idę do pracy. Cieszę się również z tego, że mogę za parę lat przywrócić dla Was te wzruszenie, radość, czasem łzy i uśmiech. Wspomnienia nie mają ceny, dlatego warto zainwestować w najwspanialszą pamiątkę jaką możecie sobie podarować.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracę zaczynam od tak zwanych przygotowań, a kończę zaraz po oczepinach nie dłużej do godziny 1 w nocy. Preferowany łączny czas pracy wynosi maksymalnie do 13 godzin i w takim zakresie fotografuję najbardziej wydajnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Najczęściej Klienci wybierają pełną obsługę od przygotowań do tzw. oczepin, a więc tzw. pakiet standard. Zawiera on również wymarzoną sesję poślubną.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 8 lat. Wraz z pierwszym zleceniem, od razu poczułem, że jest to coś czym chcę się zajmować w swoim życiu zawodowo. Kocham swoją pracę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam pracę na świetle zastanym, flary na zdjęciach, spektakularne zachody i wschody słońca, dobrą muzykę i co najważniejsze kontakt z pozytywnymi ludźmi, których absolutnie nie brakuje na każdym zleceniu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Fotografia ślubna należy do jednych z najbardziej wymagających dziedzin fotografii. Duża zmienność warunków w jakich się pracuje oraz niepowtarzalność dokumentowanych wydarzeń sprawia, że trzeba być gotowym na wszystko. Jest to zarazem bardzo odpowiedzialne zajęcie. W każdym z tych aspektów profesjonalne podejście oznacza posiadanie backupu niemal całego sprzętu, oraz odpowiednią archiwizację zdjęć po zleceniu. Nawiązując ze mną współpracę zapewniam, odpowiednie zabezpieczenie zdjęć, pracę na kilku wysokiej klasy aparatach na wypadek awarii, sprzęt odpowiedni do niemal każdych warunków pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej pracuję samodzielnie, jeśli jednak specyfika Waszej uroczystości wymagałaby obsługi dodatkowego fotografa nie ma z tym żadnego problemu. Mam też świetnych filmowców, których mogę polecić.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia otrzymujecie w formie elektronicznej w trzech rozdzielczościach. Są one zapisane na pendrivie w spersonalizowanym etui. Oprócz tego każdy klient dostaje dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem, na okres trzech miesięcy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi maksymalnie trzy miesiące. Proces przygotowania zdjęć jest bardzo złożony i czasochłonny. Obejmuje selekcję, korekcję ekspozycji i kolorów oraz na końcu drobny retusz pary młodej, aby prezentowała się pięknie w każdych warunkach.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Do fotografowania w kościele potrzebne jest wykonanie tzw. kursu liturgicznego. Jadąc na ślub zawsze mam ze sobą dokument potwierdzający jego ukończenie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

TAK TAK TAK! Jeśli maży Ci się sesja zagraniczna w wymarzonym miejscu, napisz a ustalimy indywidualnie warunki współpracy.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Jeśli nie macie jeszcze wytypowanego odpowiedniego miejsca, chętnie znajdę coś pod Wasze preferencje. Mam też masę sprawdzonych miejsc, które być może od razu przypadną Wam do gustu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo lubię starą szkołę reportażu. Oznacza ona jak najmniejszą ingerencję w otoczenie tak, abyście w każdej chwili czuli się swobodnie, a zdjęcia wychodziły niepozowane i naturalne. Jeśli jednak poczujecie w jakiejś chwili, że potrzebujecie mojego wsparcia lub rady, bardzo chętnie Wam pomogę lub nawet niemal poprowadzę za przysłowiową rękę jeśli zajdzie taka potrzeba. Na sesji staram się jak najmocniej rozluźnić atmosferę, aby była ona dla Was miłym i nieskrępowanym przeżyciem.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Poradzę sobie w każdych warunkach. Zawsze pracuję na wysokiej klasy sprzęcie, aby nie martwić się o aspekty techniczne.

Opinie (1)

Miłosz Mazelewski Fotografia - Zasmakuj piękna fotografii ! ! ! id:47056
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Katowice
Data dodania: 06-03-2022

Spędziliśmy z mężem dużo czasu na znalezienie fotografa ślubnego i Miłosz okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zdjęcia są przepiękne, cały reportaż idealnie oddał charakter naszego ślubu i wesela, nie zabrakło żadnego elementu, efekt pracy przerósł nasze oczekiwania. Dużym plusem jest też łątwość w komunikacji, dotrzymywanie terminów i profesjonalizm, z jakim Miłosz podchodzi do swojej pracy. Niesamowicie ważne było też dla nas to, jak swobodnie się czuliśmy w towarzystwie fotografa (a oboje nie mielismy żadnego doswiadczenia z aparatem i szczerze mówiąc nas to bardzo stresowało), ale zarówno w dniu ślubu jak i na sesji poślubnej nie czulismy żadnego dyskomfortu - wręcz przeciwnie - dostaliśmy masę cennych wskazówek, dzięki czemu zdjęcia wyszły niesamowicie. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który zrobi przepiękne, naturalne, klimatyczne zdjęcia to polecamy w 100%!

Kontakt

NIP: 5732599111
Adres: Częstochowa, , 42-218, woj. śląskie
791-212...
liczba odwiedzin: 1973
Zadzwoń
791-212...
Napisz

Popularne miasta w okolicy