Mirosław Jaworowski - Miron Wodzirej id:17730

Oferta
Dodaj do plannera

Każde wesele jest inne i każde jest wyjątkowe. Dla Pary Młodej dzień ślubu i wesela jest dniem najważniejszym w życiu, który będzie promieniował na długie lata. Jest to dzień ogromnej radości , którą chcą przeżywać razem ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Jest to zwykle jedyny moment, kiedy w takim składzie goście się spotkają. Dlatego, i Para Młoda, i goście chcą ten dzień zapamiętać na długo.

I moim zadaniem jest, pomóc im w tym.

Każde wesele wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze ustalam czego oczekują Młodzi, co jest ich priorytetem, jaką muzykę lubią i jakiej oczekują.

Omawiamy przebieg wesela, czy będą potrzebne zabawy i jakie.

Ze swej strony dbam, aby każdy uczestnik wesela czuł się wyjątkowy, zadowolony, nie zawstydzony lub zażenowany. Na weselu tworzymy jedną wielką i ciepłą rodzinę. Zabawy prowadzę w sposób kulturalny i ze smakiem. Ich zadaniem jest umilić czas i budować poczucie uczestniczenia w pięknym doświadczeniu, zostawić tylko przyjemne i miłe skojarzenia.

Zabawy z dziećmi na weselach Dzieci na weselu, jakże są miłym widokiem, jednak ponieważ wesela zwykle są długie, bywa, że sprawiają kłopot. I tu znów rola animatora, który zajmie się dziećmi i odciąży na chwilę dłuższą lub krótszą rodziców. Proponuję tu zestaw zabaw i zajęć dla dzieci, które też przy okazji mogą bardzo ładnie połączyć się z zabawami dla dorosłych.

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

501-324...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:MIRONCo
Imię:Mirosław
Nazwisko:Jaworowski
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole-Wrzoski
Kod:46-073
Adres:Stawowa 3
Data dodania: 17-12-2015
Liczba odwiedzin: 359

Nowe ogłoszenia