Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Mirosław Jaworowski - Miron Wodzirej id:17730

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Mirosław Jaworowski - Miron Wodzirej

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
501-324...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Opole-Wrzoski, opolskieZobacz na mapie
Data dodania: 17-12-2015
Liczba odwiedzin: 836

Oferta Dj na wesele Opole-Wrzoski

Każde wesele jest inne i każde jest wyjątkowe. Dla Pary Młodej dzień ślubu i wesela jest dniem najważniejszym w życiu, który będzie promieniował na długie lata. Jest to dzień ogromnej radości , którą chcą przeżywać razem ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Jest to zwykle jedyny moment, kiedy w takim składzie goście się spotkają. Dlatego, i Para Młoda, i goście chcą ten dzień zapamiętać na długo.

I moim zadaniem jest, pomóc im w tym.

Każde wesele wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze ustalam czego oczekują Młodzi, co jest ich priorytetem, jaką muzykę lubią i jakiej oczekują.

Omawiamy przebieg wesela, czy będą potrzebne zabawy i jakie.

Ze swej strony dbam, aby każdy uczestnik wesela czuł się wyjątkowy, zadowolony, nie zawstydzony lub zażenowany. Na weselu tworzymy jedną wielką i ciepłą rodzinę. Zabawy prowadzę w sposób kulturalny i ze smakiem. Ich zadaniem jest umilić czas i budować poczucie uczestniczenia w pięknym doświadczeniu, zostawić tylko przyjemne i miłe skojarzenia.

Prowadząc wesele nie zapominam o najmłodszych uczestnikach zabawy (jeśli jest taka potrzeba). Dzieci na weselu, jakże są miłym widokiem, jednak ponieważ wesela zwykle są długie, bywa, że sprawiają trochę kłopotu. Proponuję zestaw zabaw i zajęć dla dzieci, które odciążą na chwilę dłuższą lub krótszą rodziców, a przy okazji mogą bardzo ładnie połączyć się z zabawami dla dorosłych.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele

Opinie o Mirosław Jaworowski - Miron Wodzirej Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:MIRONCo
Imię:Mirosław
Nazwisko:Jaworowski
Województwo:opolskie
Miejscowość:Opole-Wrzoski
Kod:45-960
Adres:Nad Stawem, 27

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.