Zobacz zdjęcia (9)
Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 1
Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 2 Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 3 Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 4 Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 5
Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie!, Ostrołęka - zdjęcie 6
1 / 9

Mistrzowski Skład Grilla i BBQ na Twojej imprezie! id:54932

Ostrołęka, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
608-411...
691-667...

O nas

Kuchnia

  • amerykańska

Liczba gości

  • minimum: 20
  • maksimum: 150

Daniel Dzwonkowski (Kurpiowska fameljå) i Marek Markuszewski (Akademia Mistrza Marka) to dwójka przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do grilla i bbq. Ich drogi po raz pierwszy przecięły się w trakcie kursu na Kucharza Grilla i BBQ- gdzie Daniel był kursantem, a Marek wykładowcą. Nić porozumienia między nimi skierowała ich w tym samym kierunku dalszego rozwoju w branży grilla i bbq. Są członkami Polish BBQ King-Smoker. W 2022r., wraz z innymi osobami z ekipy polecieli do Stanów Zjednoczonych na najbardziej prestiżowe Mistrzostwa Świata organizowane przez samego Jack 'a Daniel 'sa. Tam też, jako drużyna, zdobyli brązowy medal w kategorii freestyle "Home Cooki 'n from Homeland". Obaj Panowie są członkami Polskiego Stowarzyszenia Grilla i BBQ.

Nie oszukujmy się- zależy nam na jak najwyższej jakości wykonanej usługi. Jednakże, czujemy potrzebę niesienia misji promocji głównie mięsa wołowego w całej Polsce, jak i za granicą. Nasza wiedza teoretyczna, praktyka to solidna podstawa, by zrealizować swoje założenia- stać się częścią Twojej imprezy (urodzin, chrzcin, spotkania integracyjnego, etc.). Nie zawahamy się użyć swojego doświadczenia! A to wszystko w scenerii grilla, bbq i uśmiechu na twarzy.

Posiadamy własny sprzęt potrzebny do wykonania usługi- grill gazowy i różnego rodzaju grillo-wędzarnie. Nasze stanowisko jest zawsze profesjonalnie przygotowane i wyposażone. Rzucamy się w oczy swoim schludnym i profesjonalnym wyglądem.

Oprócz świetnej zabawy, oferujemy również rozmowy o wołowinie, wieprzowinie, metodzie low&slow, BBQ i bezpieczeństwie.

Zaskocz swoich gości nietuzinkową atrakcją w postaci atrakcji grill&bbq! Zachęcamy do kontaktu i współpracy. Na prośbę klienta udostępniamy swoje portfolio.

Opinie Mistrzowski Skład Grilla i BBQ Dzwonkowski Markuszewski Spółka Jawna (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Mistrzowski Skład Grilla i BBQ Dzwonkowski Markuszewski Spółka Jawna

Nazwa firmy: Mistrzowski Skład Grilla i BBQ Dzwonkowski Markuszewski Spółka Jawna
NIP: 7582388393
Imię i nazwisko: Daniel Dzwonkowski
Adres: Ostrołęka, ul. Cieplińskiego 16, 07-410, woj. mazowieckie
608-411...
691-667...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 104
Zadzwoń
608-411...
691-667...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie