Zobacz zdjęcia (5)
M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj, Warszawa - zdjęcie 1
M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj, Warszawa - zdjęcie 2 M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj, Warszawa - zdjęcie 3 M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj, Warszawa - zdjęcie 4 M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

M&M Show, dekoracja światłem, napis love, taniec w chmurach, dj id:44716

Warszawa, mazowieckie

O nas

mpreza? Wesele? Zorganizowane spotkanie? Konferencja? Z M&M Show każde wydarzenie będzie miało profesjonalną, niezapomnianą oprawę! Z nami dźwięki i światło będą wysokiej jakości, czyste, niczym nie zakłócone i naprawdę efektowne.

M&M Show powstało z pasji do dobrze zorganizowanych, profesjonalnych imprez. Dla naszych klientów mamy bogatą ofertę sprzedaży i wynajmu doskonałego sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego, a także serwisu tego typu urządzeń.Dobieramy elementy obsługi imprez konkretnie pod kątem oczekiwań i możliwości klientów, warunków panujących w przestrzeni, w której odbędzie się wydarzenie i innych. Wybieramy wyłącznie najlepsze urządzenia, proponujemy ciekawe, innowacyjne rozwiązania i działamy na terenie całej Polski.

Zabawa, taka jak wesele, wymaga nie tylko montażu nagłośnienia estradowego i wysokiej jakości lamp, ale i ludzi, którzy najlepiej rozkręcą imprezę i zintegrują gości. Nasza oferta obejmuje usługi doświadczonego i lubianego DJ, grającego zróżnicowaną muzykę i proponującego ciekawe konkursy i zabawy. Z DJ Matti Mirsonem każda zabawa: półmetki, imprezy plenerowe, studniówki, bale i wesela będzie wyborowa!

Chcemy, żeby nasi klienci nie musieli się niczym przejmować i czerpali pełnię radości ze swoich imprez i wydarzeń. W każdej chwili służymy fachowym doradztwem, pomagamy w wyborze sprzętu i usług oferowanych na naszej stronie internetowej. Dzięki nam można skompletować doskonały zestaw, który zapewni wszystko, co jest potrzebne dla odpowiedniej oprawy wydarzenia.


Zespół M&M Show

liczba odwiedzin: 2847

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie