Zobacz zdjęcia (5)
Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska, Warszawa - zdjęcie 1
Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska, Warszawa - zdjęcie 2 Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska, Warszawa - zdjęcie 3 Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska, Warszawa - zdjęcie 4 Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska id:53651

Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Co oferujemy?

* kompleksowa obsługa imprez - bary mobilne, obsługa barmańska, pomoc w organizacji wydarzeń

* obsługujemy każdy rodzaj imprez - wesele, przyjęcie urodzinowe, firmowa integracja, a może sylwestrowa domówka? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dojedziemy wszędzie - pracujemy na terenie całej Polski.

* zapewniamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do organizacji usługi barmańskiej na twoim wydarzeniu

* naszą sztandarową cechą są koktajle serwowane na światowym poziomie, wyjątkowy smak i forma podania, zapadną na długo w pamięć twoich gości

* menu na każde wydarzenie ustalamy indywidualnie z organizatorami - przedstawiamy swoje autorskie propozycje, doradzamy i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy jest gwarantem satysfakcji - doskonale znamy rynek restauracyjny, klubowy i weselny - znamy potrzeby naszych gości.

Napisz do nas, a razem uczynimy z twojej imprezy niezapomniane przeżycie!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kreujemy koktajle na najwyższym poziomie - bazując wyłącznie na autorskich przepisach i najwyższej jakości składnikach. Nasza praca jest dla nas jednocześnie naszą największą pasją. Nieustannie poszukujemy nowych smaków i rozwiązań aby w pełni zadowolić naszych gości.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na miejscu wydarzania pojawiamy się minimalnie dwie godziny przed rozpoczęciem przyjęcia. W standardzie serwis barowy prowadzimy od początku do końca - to znaczy do ostatniego gościa. :) Kultywujemy zasady polskiej gościnności - tak jak gospodarze, tak i my nie wychodzimy z przyjęcia przed jego zakończeniem. Inne warunki współpracy (krótszy czas serwisu) - na życzenie, do ustalenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każde wydarzenie obsługuje para charyzmatycznych barmanów - lata doświadczenia w pracy za barem i setki przeprowadzonych rozmów oraz nawiązanych przyjaźni z naszymi gośćmi sprawiły, że to właśnie gościnność stawiamy na pierwszym miejscu. Do naszych gości zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby ich koktajlowa przygoda przy naszym barze zapadła na długi czas w ich pamięć.

W wydarzeniach powyżej 150 osób pomaga nam pomoc barmańska.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami nigdy nie jest płatne! Uważamy je za najważniejszy moment naszej współpracy, w końcu pierwsze wrażenie robi się tylko raz... dlatego też zawsze zachęcamy do spotkania z nami w celu ustalenia menu, przejrzenia naszych propozycji koktajlowych i przedyskutowania waszej wizji baru na swoim przyjęciu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! W końcu nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania, ale my kochamy wyzwania!

Jaki jest styl naszej pracy?

Sprezzatura... :) naturalność połączona z koktajlową sztuką. Wspólnie tworzymy mieszankę wybuchową - koktajle na najwyższym poziomie i efektowny styl pracy z elementami working flair.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna, zawsze prosimy o "feedback" po wykonanej usłudze. Dzięki temu możemy się wciąż rozwijać i ulepszać nasze usługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Zdecydowanie charyzma! Wygadany i zabawny barman, serwujący koktajle to zawsze +50 do finalnego smaku koktajlu.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z inspiracją jest jak z miłością, można ją znaleźć wszędzie... :) i tak, i my, czerpiemy naszą inspirację z codziennych doświadczeń i otaczającego świata.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Pracujemy zgodnie z ideą "zero waste", a rozwijanie wiedzy i umiejętności z zakresu barowego upcyklingu pozwala nam na rozsądne i pełne szacunku obchodzenie się ze składnikami, których używamy na barze.

Opinie (2)

Mobilny koktajl bar / obsługa barmańska id:53651
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
H
Hali.
5.00
 / 5
Data imprezy: 05-11-2022
Warszawa
Data dodania: 08-12-2022

Już kilka razy miałam ogromną przyjemność uczestniczenia w imprezach Weroniki i Rafała, którzy są bardzo kreatywnymi i radosnymi ludźmi z charyzmą, co ma ogromne znaczenie, gdy trzeba rozkręcić uczestników imprezy. Poziom sztuki barmańskiej jaki reprezentują jest na najwyższym poziomie. Drinki zawsze mnie zaskakiwały doskonale dobranymi smakami i często zadziwiającymi, bardzo kreatywnymi i po prostu przepięknymi zdobieniami. Jednym słowem - Mobilny Koktajl Bar Weroniki i Rafała to prawdziwy HIT i Sztuka przez duże "S"! Gorąco polecam!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-12-2022
Warszawa
Data dodania: 05-12-2022

Jestem bardzo zadowolona z obsługi barmańskiej zespołu Cocktails4All, miałam przyjemność współpracować z Panią Weroniką i Panem Rafałem przy okazji organizacji moich urodzin. Barmani w każdym calu profesjonalni, z dużym doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą, kreatywni, komunikatywni i bardzo sympatyczni. Urzekła mnie autorska karta drinków, co wyróżniło ofertę z pośród konkurencji. Moi goście byli zachwyceni profesjonalizmem obsługi i zauroczeni wybornym smakiem koktajli.

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 434

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie