Zobacz zdjęcia (5)
Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki, Łódź - zdjęcie 1
Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki, Łódź - zdjęcie 2 Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki, Łódź - zdjęcie 3 Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki, Łódź - zdjęcie 4 Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Mocem - podziękowania dla rodziców, puzzle dla świadków, koszulki id:43160

Łódź, łódzkie

O nas

W ofercie:

  • podziękowania
  • sprzedaż przez Internet

W naszym sklepie internetowym znajdziesz: chusteczki z podziękowaniem dla rodziców i świadków, puzzle z pytaniem o świadkowanie, koszulki na poprawiny oraz ślubne zestawy prezentowe z kubkami i koszulkami.

Mocem to fonetyczny zapis frazy „moc m.” (więcej dowiesz się z blogowego wpisu „Mocem, czyli co?”). Bo Mocem to przede wszystkim blog o mocy m. - miłości i małżeństwa, który prowadzę od listopada 2014 roku.

Obok bloga był od zawsze internetowy sklep Mocem z koszulkami dla szczęśliwych żon i mężów. Po naszym ślubie okazało się, że w sieciówkach nie ma t-shirtów z napisami dla nas, więc zaczęłam je projektować. Butik był (i wciąż jest) na platformie CupSell.

Później powstała firma Mocem, która "ogarniała" blog, koszulki i sprzedaż ślubnego rękodzieła w galeriach internetowych. Pierwszym pomysłem były materiałowe zaproszenia ślubne, które płynnie na potrzeby naszych klientów przekształciły się w chusteczki z podziękowaniem dla rodziców i świadków.

Asortyment ciągle się zmienia, ale główne gałęzie pozostają te same: nietypowe akcesoria ślubne i koszulki z autorskimi nadrukami dla małżonków i całych rodzin.

liczba odwiedzin: 850

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie