Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych id:34845

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych

Ostatnio widziany 22-05-2018
Umów spotkanie
(32) 225...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Mysłowice, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 28-03-2018
Liczba odwiedzin: 121

Oferta

MODE WALUS – suknie ślubne marzeń

Nasze suknie ślubne to niepowtarzalne, oryginalne projekty, które tworzymy, aby uświetnić najpiękniejszy dzień w życiu każdej panny młodej. Projektowanie i szycie to pasja, którą realizujemy z ogromną satysfakcją, a największą radością i nagrodą jest dla nas zadowolenie Klientki.

Sklep sukien ślubnych to nie tylko kreacje – to również pełna gama akcesoriów, abyś na miejscu mogła dobrać wszystkie potrzebne dodatki, tworząc jednolitą całość, a to wszystko w wyjątkowej atmosferze. Oferujemy: welony, bolerka, szale, torebki, rękawiczki oraz buty. Warto wspomnieć, że jako pracownia sukien ślubnych w Mysłowicach jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dużo korzystniejsze ceny przy zachowaniu tej samej jakości.

Dokładamy starań, aby finalny efekt naszej pracy był dokładnie taki, jak zaplanowałaś – perfekcyjna suknia ślubna, uszyta na miarę najnowszych trendów, dostosowana do Twoich potrzeb i harmonijnie wpisująca się w Twoją wizję ślubnej stylizacji. Starannie dbamy o najdrobniejsze detale. Suknie ślubne wykonujemy z doskonałej jakości tkanin sprawdzonych producentów z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.

Projektowaniem i szyciem sukni ślubnych zajmujemy się już ponad 15 lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie pomaga nam spełnić marzenia każdej panny młodej i sprawić, żeby olśniła gości i wybranka swoim blaskiem. Nasze stylistki doradzą podczas wyboru sukni, uwzględniając typ urody, figurę, pożądany styl oraz preferencje panny młodej – w szczególnej i wyjątkowej atmosferze troski o Wasze zadowolenie.

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: dowolna
 • Suknie ślubne w salonie: -

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych
Województwo:śląskie
Miejscowość:Mysłowice
Kod:41-409
Adres:Ziołowa 27

Godziny pracy

Pn:08:00 - 15:00
Wt:08:00 - 15:00
Śr:08:00 - 15:00
Cz:08:00 - 15:00
Pt:08:00 - 15:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.