Zobacz zdjęcia (5)
Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych, Mysłowice - zdjęcie 1
Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych, Mysłowice - zdjęcie 2 Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych, Mysłowice - zdjęcie 3 Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych, Mysłowice - zdjęcie 4 Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych, Mysłowice - zdjęcie 5
1 / 5

Mode Walus. Pracownia i salon sukien ślubnych id:34845

Mysłowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: dowolna
  • suknie ślubne w salonie: -

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

MODE WALUS – suknie ślubne marzeń

Nasze suknie ślubne to niepowtarzalne, oryginalne projekty, które tworzymy, aby uświetnić najpiękniejszy dzień w życiu każdej panny młodej. Projektowanie i szycie to pasja, którą realizujemy z ogromną satysfakcją, a największą radością i nagrodą jest dla nas zadowolenie Klientki.

Sklep sukien ślubnych to nie tylko kreacje – to również pełna gama akcesoriów, abyś na miejscu mogła dobrać wszystkie potrzebne dodatki, tworząc jednolitą całość, a to wszystko w wyjątkowej atmosferze. Oferujemy: welony, bolerka, szale, torebki, rękawiczki oraz buty. Warto wspomnieć, że jako pracownia sukien ślubnych w Mysłowicach jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dużo korzystniejsze ceny przy zachowaniu tej samej jakości.

Dokładamy starań, aby finalny efekt naszej pracy był dokładnie taki, jak zaplanowałaś – perfekcyjna suknia ślubna, uszyta na miarę najnowszych trendów, dostosowana do Twoich potrzeb i harmonijnie wpisująca się w Twoją wizję ślubnej stylizacji. Starannie dbamy o najdrobniejsze detale. Suknie ślubne wykonujemy z doskonałej jakości tkanin sprawdzonych producentów z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.

Projektowaniem i szyciem sukni ślubnych zajmujemy się już ponad 15 lat. Nabyte w tym czasie doświadczenie pomaga nam spełnić marzenia każdej panny młodej i sprawić, żeby olśniła gości i wybranka swoim blaskiem. Nasze stylistki doradzą podczas wyboru sukni, uwzględniając typ urody, figurę, pożądany styl oraz preferencje panny młodej – w szczególnej i wyjątkowej atmosferze troski o Wasze zadowolenie.

liczba odwiedzin: 2311

Wyjątkowe sale weselne w mieście Mysłowice

Popularne miasta w okolicy