Zobacz zdjęcia (5)
Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny, Limanowa - zdjęcie 1
Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny, Limanowa - zdjęcie 2 Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny, Limanowa - zdjęcie 3 Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny, Limanowa - zdjęcie 4 Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Moss Weddings - Kreatywna Fotografia Ślubna i Film Ślubny id:40749

Limanowa, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia i Film Ślubny - Moss Weddings

Uwielbiamy poznawać ludzi i inspirować się ich historiami. Współpraca z nami to raczej przyjacielski układ. Bo jak zrobić poruszające zdjęcia mając w głowie jedynie biznes? Jesteśmy otwarci, uważnie słuchamy i mamy misję! Poznać Was i stworzyć film lub zdjęcia, które oddadzą to, kim jesteście.

Teledyski Ślubne to esencja Moss Weddings. Pamiętacie czasy, w których pamiątką z wesela był film nagrywany w czasie rzeczywistym, a kasety rodziców kurzyły się przez lata? Streścimy waszą historię w kilku minutach kreatywnego filmu, który będziecie zapętlać i oglądać do znudzenia (serio!). Każdy znajomy z chęcią poświęci te kilka chwil, aby przypomnieć sobie jakimi jesteście szczęściarzami i jak niezwykły był czas spędzony z wami tego dnia.

W pełni oddani temu co robimy, jako kreatywne dusze, dużo rozmyślamy o naszych parach, aby dać im idealną pamiątkę z tego magicznego dnia.
Kochamy podróżować, więc na wasz ślub dojedziemy w każde miejsce na świecie!

Fotografia
Lubimy naturalność. Jesteśmy romantykami, unikamy kiczu. Nie zrobimy wam zdjęć na latającym dywanie, ale złapiemy spojrzenia, które wyrażają więcej niż słowa.

Jesteśmy parą, doskonale się rozumiemy i wiele lat pracujemy wspólnie. Decydując się na nas zyskujecie dwójkę profesjonalistów, którzy świetnie dopełniają się w pracy. Skontaktujcie się, aby poznać szczegółową ofertę.

liczba odwiedzin: 593

Popularne miasta w okolicy