Zobacz zdjęcia (1)
Movie Memories - filmy z klasą, Białystok - zdjęcie 1
1 / 1

Movie Memories - filmy z klasą id:16128

Białystok, podlaskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Szukasz ekipy video-fotograficznej, która uwieczni najważniejsze chwile z Twojej uroczystości ślubnej i zabawy weselnej? Chcesz cieszyć się tym dniem w pełni, pozostawiając profesjonalistom obsługę i rejestrację Twojej imprezy?

Jesteś we właściwym miejscu!

Nakręcimy Twój ślub i wesele, chrzciny, komunię, studniówkę czy 18-stkę. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagraniowym:
- Kamery rejestrujące obraz w jakości FULL HD
- Rejestratory dźwięku
- Slidery, steady- i flycamy zapewniające zapierające dech w piersiach ujęcia
- Aparaty fotograficzne

Proponujemy zrobienie niezapomnianego, dynamicznego filmu w bardzo atrakcyjnej cenie. Film oddajemy maksymalnie do 3 miesięcy na pendrive, aby nie stracić najwyższej jakości zarejestrowanego obrazu. Dodatkowo w ofercie posiadamy usługi fotograficzne, przez co oszczędzasz czas na kompletowaniu ekipy video-fotograficznej.

Cechuje nas kreatywność i profesjonalizm. Podczas Twojej uroczystości ślubnej i weselnej staramy się być „niewidoczni, abyście bez skrępowania i w pełni mogli cieszyć się tym dniem. Uchwycimy najważniejsze chwile, abyście mogli do nich wracać do nich po latach. To my wychodzimy z inicjatywą i proponujemy kolejne kroki bazując na dotychczasowym doświadczeniu oraz w trosce o najlepszy efekt końcowy.

Zadzwoń lub napisz, a prześlemy Ci nasze materiały, które dotychczas zrealizowaliśmy.

Zapraszamy do współpracy.

liczba odwiedzin: 3056

Popularne miasta w okolicy