Zobacz zdjęcia (5)
♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 1
♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 2 ♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 3 ♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 4 ♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 5
1 / 5

♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron id:19408

Dąbrowa Górnicza, śląskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
883-388...
505-026...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • transmisja online
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

MSPhotoDesign - profesjonalne filmowanie i fotografowanie ślubów z dronem

Poszukujesz profesjonalnej ekipy, która uwieczni niezapomniane chwile Twojego ślubu? Skorzystaj z usług MSPhotoDesign i ciesz się wyjątkowym filmem i zdjęciami, które będą trwałą pamiątką tego ważnego dnia. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na rok 2023, zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia spotkania.

Nasze usługi obejmują:

- Film ślubny 4K (od 60-90min) wraz z teledyskiem (3-5 min)
- Fotografia ślubna
- Ujęcia filmowe i zdjęcia z drona
- Przykładamy również dużą wagę co do jakości dźwięku w kościele i na przyjęciu weselnym
- Profesjonalna stabilizacja bezlusterkowców za pomocą gimbali firmy DJI
- Pracujemy na aparatach Sony oraz Canon.
- Długość oczekiwania na Materiał filmowy i zdjęcia to maksymalnie 60 dni
- Otrzymujesz od nas drewniane pudełko z filmem i zdjęciami oraz odbitki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami i skontaktowania się z nami w celu umówienia spotkania. Aby poznać nasze prace i referencje, odwiedź naszą stronę internetową.

Uproszczona oferta filmu ślubnego :

PAKIET I: Film ślubny 4K i teledysk, film ślubny od 60 do 90 min. w jakości 4K, teledysk ślubny w jakości 4K, piękny drewniany box z pendrivem.
DODATKI: Poprawiny, dodatkowy drewniany box z pendrivem, opcjonalne ujęcia z pleneru 4K, dodatkowy operator, ujęcia z drona.

Zapytaj o cenę


Uproszczona oferta fotografii ślubnej :

PAKIET I: Reportaż całodniowy, krótką sesją w dniu ślubu, min. 450 zdjęć na pendrive z pokazem filmowym, galerią internetową i piękny drewniany box z pendrivem.
PAKIET II: Reportaż całodniowy, krótką sesją w dniu ślubu, sesją plenerową w innym dniu, min. 510 zdjęć na pendrive z pokazem filmowym, galerią internetową i piękny drewniany box z pendrivem. Możliwość sesji za granicą.
PAKIET III: Reportaż całodniowy, krótką sesją w dniu ślubu, sesją plenerową i narzeczeńską, min. 540 zdjęć na pendrive z pokazem filmowym, galerią internetową i piękny drewniany box z pendrivem. Możliwość sesji za granicą.
DODATKI: Poprawiny, dodatkowy drewniany box z pendrivem, albumy, sesje narzeczeńskie, rodzinne, wizerunkowe, brzuszkowe, materiał dokumentalny, plenery wykonywane w tygodniu lub dniu ślubu, sesje w Polsce i za granicą.

Zapytaj o cenę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta to gwarancja profesjonalnego podejścia i wysokiej jakości usług. Posiadamy doświadczenie w filmowaniu i fotografii ślubnej, co pozwala nam na dostarczenie Państwu pięknych i niepowtarzalnych wspomnień z ważnego dnia. Nasze usługi są indywidualnie dopasowywane do potrzeb każdego klienta, co gwarantuje zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań. Skorzystanie z naszej oferty to najlepszy wybór, by mieć piękne i trwałe wspomnienie z Waszego ślubu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Posiadamy nowoczesny sprzęt filmowy i fotograficzny, co pozwala nam na uchwycenie pięknych i niepowtarzalnych momentów z Waszego ślubu. Oferujemy również szeroki wybór opcji i pakietów, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Dodatkowo, dbamy o wysoką jakość i estetykę naszych usług, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa obejmuje pracę do 14 godzin od momentu przyjazdu ekipy filmowej/fotograficznej na miejsce. Jeśli chcą Państwo, aby usługa trwała dłużej, istnieje możliwość dopłaty za każdą dodatkową godzinę. Prosimy o wcześniejsze ustalenie zakresu godzin, aby mieć pewność, że ekipa będzie mogła uchwycić wszystkie ważne dla Państwa momenty.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem rozpoczęła się kilkanaście lat temu jako rodzinny interes. Początkowo korzystaliśmy z filmowania na taśmach VHS, jednak z biegiem czasu rozwijaliśmy nasze umiejętności i dostosowywaliśmy się do nowych technologii, tak aby móc dostarczać naszym klientom najwyższej jakości usługi. Obecnie jesteśmy znani z profesjonalizmu i doświadczenia w filmowaniu i fotografii ślubnej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej już ponad 13 lat, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę na temat filmowania i fotografii ślubnej. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy pochwalić się szerokim portfolio prac. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować się do różnorodnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, co pozwala na stworzenie unikatowych i niepowtarzalnych filmów i zdjęć z Waszego ślubu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy w swojej pracy to, że jest ona pełna różnorodności i pozwala na twórcze podejście. Każde wesele jest inne i daje możliwości do nietypowych ujęć oraz kreatywnych rozwiązań. Lubimy również, że jesteśmy częścią jednego z najważniejszych dni w życiu naszych klientów i że mamy możliwość uwiecznić ich piękne chwile na zawsze. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dostarczyć naszym klientom piękne i trwałe wspomnienia z ich ślubu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na jakim sprzęcie pracujemy ? Pracujemy na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie takim jak Sony a7sIII, Canon 6d mark 2, canon R5 oraz gimbal DJI Ronin RSC2. Posiadamy również inne sprzęty, które pozwalają nam na stworzenie profesjonalnego filmu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości usługi i uchwycić piękne i niepowtarzalne momenty z ich ślubu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizujemy w składzie dwóch osób, z których jedna z nich jest moim bratem bliźniakiem. Razem posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności w filmowaniu i fotografii ślubnej, co pozwala nam na uchwycenie pięknych i niepowtarzalnych momentów z Waszego ślubu. Dzięki temu, że jesteśmy bliźniakami, jesteśmy w stanie skutecznie współpracować i dzielić się obowiązkami podczas pracy, co pozwala nam na jeszcze lepsze rezultaty.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele zawsze ubieramy się elegancko, starając się dopasować do formalnego charakteru uroczystości. Ważne jest, aby nasz wygląd nie odwracał uwagi od Pary Młodej i był zgodny z kodem dress code przyjętym na danym weselu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe materiały są wydawane w drewnianej skrzynce a w niej pendrive ze zdjęciami

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe materiały są wydawane w drewnianej skrzynce a w niej pendrive z filmem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy materiał to maksymalnie 60 dni

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak posiadamy uprawnienia na fotografowanie oraz filmowanie w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak posiadamy licencje wraz ze świadectwem do obsługi drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

W naszym przekonaniu "idealne zdjęcie" oznacza przede wszystkim to, że uchwyciło ono piękne i niepowtarzalne chwile oraz emocje z danego momentu. To zdjęcie, które pozwala na przywrócenie tych chwil i emocji po latach, kiedy się na nie patrzy. Idealne zdjęcie powinno być też estetyczne i dobrze skomponowane, a także odpowiednio przetworzone, aby podkreślić jego piękno. Dla nas idealne zdjęcie to takie, które jest nie tylko ładne, ale też ma duszę i historię.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, jesteśmy gotowi zrealizować dla Państwa sesję zagraniczną. Posiadamy doświadczenie w filmowaniu i fotografii ślubnej w różnych krajach i jesteśmy gotowi na wyzwania związane z realizacją sesji zagranicznej. Oczywiście zawsze zależy to od dostępności oraz kosztów podróży, logistyki itp. Prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły i wycenić usługę.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą. Posiadamy nowoczesny sprzęt filmowy i fotograficzny, który pozwala nam na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w pracy z różnymi źródłami światła, co pozwala nam na stworzenie pięknych i niepowtarzalnych zdjęć nawet przy słabym oświetleniu.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie MSPhotoDesign (15)

♛ MSPhotoDesign: Profesjonalne usługi ślubne - Film, Fotografia, Dron id:19408
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Klaudyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Częstochowa
Data dodania: 03-01-2023

Z całego serca polecam Marcina jako fotografa ślubnego! Już od pierwszej chwili wprowadza super atmosferę, dzięki czemu można czuć się swobodnie i komfortowo. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu oraz z sesji ślubnej. Ma głowę pełną pomysłów, których efektem są wyjątkowe zdjęcia. Polecam!

Kamil
14-01-2023

Dziękujemy

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Zawiercie
Data dodania: 27-10-2022

Bardzo polecamy duet MS Photo Desing - wyjątkowe zdjęcia i świetny film! Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z materiałów, jak i współpracy. Pozdrawiamy, Magda i Paweł:)

Kamil
14-01-2023

Dziękujemy za miłe słowa :)

S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Częstochowa
Data dodania: 15-03-2022

Z czystym sumieniem polecam ten niesamowity duet! Nie można sobie wyobrazić lepszego fotografa oraz kamerzysty na swoim weselu. Współpraca przed weselem, w trakcie jak i po weselu układała się super. Zdjęcia są cudowne, film cudowny, teledysk ślubny epicki! ♥️♥️♥️

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-11-2019
Częstochowa
Data dodania: 12-01-2020

Współpraca od początku układała się znakomicie! Polecam wszystkim ! ❤️❤️❤️ POLECAMY MS Photo Design Dzięki Bracia :)

Kamil
13-01-2020

Dziękujemy :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Czeladź
Data dodania: 13-12-2019

Korzystaliśmy z usługi wideofilmowanie i polecamy w 100%. Chociaż nie...w 1000%. Polecamy każdemu! Jeśli ktoś szuka kamerzysty to tylko MS PhotoDesign! Przede wszystkim świetna współpraca, a film i teledysk rewelacyjny w dodatku w świetnej jakości. Jesteśmy zachwyceni i polecamy naprawdę każdemu :)!

Kamil
12-01-2020

Staramy się :) 🌿🌿🌿

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Bytom
Data dodania: 12-12-2019

Wraz z mężem polecamy z czystym sumieniem. Jeżeli szukacie profesjonalnego fotografa oraz kamerzyste to ten duet jest idealny i niezastapiony. Wspaniała współpraca oraz przepiękny efekt końcowy. Doradza w każdej kwestii oraz potrafią rozluźnić atmosfere :) Bardzo się cieszymy że to właśnie oni byli z nami w tak ważnym dniu :)

Kamil
12-01-2020

Pozdrawiamy i dziękuję za pamięć :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2019
Piekary Śląskie
Data dodania: 12-12-2019

Polecam

Kamil
12-01-2020

❤️

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Koszęcin
Data dodania: 12-08-2019

Fantastyczny duet, który z czystym sumieniem polecamy! ☺️ Chłopaki świetnie rozluźniają atmosferę, przez co nie stresowaliśmy faktem, że nas nagrywają i robią zdjęcia. Odbiór gości również był bardzo pozytywny. Pełen profesjonalizm i bardzo pozytywna aura ☺️ Co do samego metariału, jesteśmy również bardzo zadowoleni! Piękna pamiątka z najważniejszego dnia życia! ☺️ Lepiej nie mogliśmy trafić ☺️ Polecamy!!!!!!

Kamil
12-01-2020

❤️

Pokaż więcej opinii

Kontakt MSPhotoDesign

Nazwa firmy: MSPhotoDesign
Imię i nazwisko: Kamil Skura
Adres: Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki, 41-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
883-388...
505-026...
liczba odwiedzin: 8451
Zadzwoń
883-388...
505-026...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dąbrowa Górnicza

Popularne miasta w okolicy