Zobacz zdjęcia (5)
MStudio Fotografia i Wideofilmowanie, Ropczyce - zdjęcie 1
MStudio Fotografia i Wideofilmowanie, Ropczyce - zdjęcie 2 MStudio Fotografia i Wideofilmowanie, Ropczyce - zdjęcie 3 MStudio Fotografia i Wideofilmowanie, Ropczyce - zdjęcie 4 MStudio Fotografia i Wideofilmowanie, Ropczyce - zdjęcie 5
1 / 5

MStudio Fotografia i Wideofilmowanie id:39332

Ropczyce, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Zostało kilka wolnych terminów na 2019 rok. Zapytaj o wolny termin na foto-video oraz o dodatkowy rabat :)

10 i 17 sierpnia 2019 - super okazja cenowa za pakiet FOTO-VIDEO.

Najpiękniejsze chwile zdjęciem rysowane.
Wideofilmowanie i fotografia to nasza pasja. Każde nowe zlecenia to dla nas nowe wyzwanie, aby móc uchwycić to co jest w danej chwili najważniejsze, by spełniać marzenia ludzi, którzy chcieliby zatrzymać ulotne wspomnienia, czy ocalić od zapomnienia.

Przy zamówieniu usługi FOTO-VIDEO każda Młoda Para otrzyma w prezencie Foto Album tradycyjny oraz sesje plenerową gratis.

W naszej ofercie WIDEOFILMOWANIA proponujemy rejestrację VIDEO za pomocą profesjonalnej kamery cyfrowej przystosowanej do rejestracji materiału VIDEO w jakości Full-HD.
Dźwięk rejestrowany bezpośrednio z mikrofonu kamerowego komputerowo łączony z dźwiękiem zarejestrowanym przy pomocy cyfrowego rejestratora pobierającego sygnał dźwiękowy z nagłośnienia orkiestry lub nagłośnienia w kościele.

Gotowy zmontowany film oddajemy na płytach DVD w jakości DVD. W przypadku wyboru przez narzeczonych jakości Full-HD film nagrywany jest na płytach Blu-ray w Full-HD oraz na płytach DVD w jakości DVD.

Posiadamy upoważnienie do fotografowania i filmowania celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Diecezjalną w Rzeszowie.

Nasza propozycja weselna:
- Foto-album tradycyjny. Stylowy ślubny album z okienkiem w okładce na fotografię. Wewnątrz czarne strony przekładane białym pergaminem. Wklejane zdjęcia tradycyjne różnych formatów - GRATIS
- Foto-książka standardowa. Stylowa pamiątka. Twarda okładka zadrukowana kolorowymi zdjęciami. W środku miękkie kartki, obustronnie zadrukowane fotografiami z dnia ślubu. Za dopłatą.
- Foto-książka ekskluzywna. Stylowa książka w ekskluzywnej oprawie. Twarda skórzana oprawa z solidnymi okuciami oraz okienkiem na fotografię standardowym lub wykonanym w technologii laminowanej. W środku zadrukowane grube i twarde stronice. Za dopłatą.

Zainteresowane pary zapraszamy na spotkanie, na którym prezentujemy efekty naszej pracy. Przykładowe albumy z ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego oraz plenerów. A także materiał filmowy: czołówki, teledyski, urywki kościelne, zabawy taneczne z parkietu.

Opinie (1)

MStudio Fotografia i Wideofilmowanie id:39332
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kamila Šebesta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2018
Łańcut
Data dodania: 15-12-2018

100% profesjonalizmu 

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dla nas dnia

Firma godna polecenia!

Pozdrawiamy serdecznie
Kamila & Martin

Marcin
18-12-2018

Dziękujemy również i pozdrawiamy ☺

liczba odwiedzin: 1455

Popularne miasta w okolicy