Zobacz zdjęcia (5)
Muzyka na każdą okazję!, Rzeszów - zdjęcie 1
Muzyka na każdą okazję!, Rzeszów - zdjęcie 2 Muzyka na każdą okazję!, Rzeszów - zdjęcie 3 Muzyka na każdą okazję!, Rzeszów - zdjęcie 4 Muzyka na każdą okazję!, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Muzyka na każdą okazję! id:51407

Rzeszów, podkarpackie

O nas

Instrumenty:

  • saksofon

Witam, nazywam się Oskar Krzyżanowski. Na wstępie otwarcie mogę stwierdzić że muzyka jest dla mnie czymś znacznie ważniejszym niż zwykłym hobby, z tego więc powodu zacząłem dzielić się nią z innymi. Na saksofonie gram od dziecka, lecz dopiero od kilku lat zajmuję się profesjonalną grą na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. W moim repertuarze posiadam szeroki wachlarz utworów; zaczynając od spokojnych i melancholijnych pozycji klasycznych wirtuozów a kończąc na dynamicznych, współczesnych kompozycjach. Jestem także otwarty na wszelkie propozycje z Państwa strony.

Obiecuję zrobić wszystko aby nie tylko sprostać Waszym oczekiwaniom ale także je przewyższyć. Do potrzeb każdego klienta podchodzę indywidualnie, więc zapraszam do kontaktu oraz liczę na owocną współpracę.

Opinie (3)

Muzyka na każdą okazję! id:51407
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2021
Przemyśl
Data dodania: 06-02-2022

Miałam ogromną przyjemność zaprosić Pana Oskara na moje wesele. Udało się to całkiem przypadkiem na dzień lub dwa przed ślubem. Oczywiście miałam już zarezerwowanego DJa, który śpiewał i organizował zabawy dla gości. Troszkę się obawiałam, gdyż Panowie nie znali się, nie ćwiczyli wcześniej. Efekt był zachwycający. Pan Oskar to świetny młody muzyk, dodatkowo bardzo taktowny i przesympatyczny. To On nadal charakteru całej imprezie i z pewnością jest w stanie sam taką „pociągnąć”. Jego osoba i muzyka idealnie wpasowała się w nasze wesele, w stylu glamour, a solówki i własne interpretacje naszych ulubionych utworów na długo pozostaną w naszej pamięci. Gorąco polecam Jego usługi, zakres cenowy usług jest umiarkowany, za to indywidualne podejście do klienta i zangarzowaeie jest na najwyższym poziomie. Planuje jeszcze skorzystać z Jego usług, organizująco kolejne większe imprezy rodzinne.

A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Przemyśl
Data dodania: 02-02-2022

Pan Oskar grał na naszym weselu i z czystym sercem mogę stwierdzić, że nie mogliśmy trafić na lepszą osobę!

M
Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Rzeszów
Data dodania: 01-02-2022

Polecam z całego serca. Nie mogłem lepiej wybrać

liczba odwiedzin: 999

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie