Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Najlepsza dekoracja sal i parkietu światłem id:15183

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Najlepsza dekoracja sal i parkietu światłem

Ostatnio widziany 18-01-2018
508-318...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 18-06-2015
Liczba odwiedzin: 2042

Oferta

Proponujemy Państwu usługi w zakresie oświetlenia sali wraz z profesjonalną obsługą - parkietu.

Jesteśmy zespołem realizatorów światła, którzy z przeciętnej sali bankietowej stworzą dla państwa magiczne i niecodzienne miejsce, podkreślimy wyjątkowość chwili a wasza impreza zostanie zapamiętana na długo przez waszych gości.

Nasza firma cały czas powiększa swoje zaplecze techniczne w postaci świateł aby sprostać Państwa najróżniejsze wymagania związane z oświetleniem.
Cena obejmuje już oświetlenie statyczne całej sali wraz z oświetleniem dynamicznym tj, sterowanym z profesjonalnego sterownika przez realizatora światła w rytm muzyki dostosowując prędkość muzyki do prędkości światła oraz odpowiedni kolor światła (podobnie jak na koncercie) wraz z pozostałymi efektami (np. z ciężkim dymem) nadając parkietowi odpowiedni nastrój.

Nasza firma w porównaniu z konkurencyjnymi firmami czy djami posiada najwyższej klasy sprzęt oświetleniowy, który wykorzystujemy również na koncertach, pozwalający zapewnić wyraźne i jaśniejsze efekty świetlne i wizualne.

Aby bardziej wyróżnić efekty świetlne, a także aby rozproszyć światło na scenie lub parkiecie swojej ofercie dysponujemy wytwornicą zwykłego dymu, wytwornicą ciężkiego dymu lub fazerem.
Jednocześnie posiadamy dużą wytwornicę baniek.
Zwykły dym rozprasza światło wypełniając cały parkiet lub scenę nadając otoczeniu jednolitą barwę, a kształty wychodzące z różnych świateł są bardziej widoczne.
Ciężki dym unosi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby np. para młoda na weselu tańczyła w chmurach. podobny efekt uzyskuje się w programie "taniec z gwiazdami".

Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy zdobywamy na licznych szkoleniach i kursach. Umożliwia to tworzyć niepowtarzalne efekty dopasowane do potrzeb naszych klientów.
Przygotowując imprezę, staramy się traktować ją bardzo indywidualnie w zależności od państwa oczekiwań.
Światło jest jednym z najważniejszych czynników każdego przedsięwzięcia, tworząc niepowtarzalny klimat. Wszystkie imprezy przygotowywane są z wielką dbałością, a szczególnie troszczymy się o to ,aby wszelkie realizowane wydarzenia były doskonale oświetlone.


Przez wszystkie lata staramy się sprostać wytycznym naszych klientów. Niejednokrotnie były to wyszukane scenariusze imprez muzycznych.
Znani jesteśmy z nietuzinkowych, oryginalnych i nowatorskich rozwiązań w fazie pomysłu i właściwej realizacji imprezy, które zaskakują zarówno naszych klientów, jak ich gości. W naszej działalności kładziemy nacisk na identyfikowanie rzeczywistych potrzeb klientów i sugerowanie im optymalnych rozwiązań.
Budujemy podstawy działania swojej firmy poprzez terminowość i rzetelność wobec swoich klientów.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

Dekorowanie:

  • sale
  • samochody
  • stoły

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
1000 / całość
Na terenie Poznania cena wynosi od 1000 zł.
Zrealizujemy nasze oświetlenie również w innych województwach.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Najlepsza dekoracja sal i parkietu światłem
Imię:Waldemar
Nazwisko:Marciniak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-840

Nowe ogłoszenia