Zobacz zdjęcia (3)
NAJWESELSZA - NA TWOIM PRZYJĘCIU, Zabrze - zdjęcie 1
NAJWESELSZA - NA TWOIM PRZYJĘCIU, Zabrze - zdjęcie 2 NAJWESELSZA - NA TWOIM PRZYJĘCIU, Zabrze - zdjęcie 3
1 / 3

NAJWESELSZA - NA TWOIM PRZYJĘCIU id:14017

Zabrze, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zadzwoń a dowiesz się wszystkiego :)
FotoBudka to atrakcja, która rozkręci każdą imprezę, ale przede wszystkim pozostawi we wspomnieniach Młodej Pary i gości mnóstwo spontanicznych uśmiechów! Rozbawiliśmy już całe południe Polski, ale uwielbiamy też dalekie podróże.
Zadzwoń a dowiesz się wszystkiego :)
Reguły są proste: przyjeżdżamy na Twoją imprezę chwilę przed ustaloną wcześniej godziną. Po 15 minutach do dyspozycji gości oddajemy walizę pełną gadżetów takich jak wąsy, peruki, maski czy kapelusze. Do wyboru mamy kilka wzorów tła, możliwe jest również wykorzystanie tła zastanego.

Zabawa trwa tyle, ile zechcesz: od godziny po całą dobę. Nielimitowana ilość zdjęć pozwala na zabawę bez ograniczeń! Unikalny podpis wydrukowanych zdjęć, sprawi, że tego wydarzenia nie pomylisz z żadnym innym, a fotka będzie stanowiła oryginalną pamiątkę.

Na Twoje życzenie w pełni spersonalizujemy wykonane zdjęcia. W stopce możemy wpisać dowolną treść: imiona pary młodej, datę, logotyp sponsora, cokolwiek zechcesz. Wszystkie zdjęcia pstryknięte przez FotoBudkę zapisujemy na płycie DVD w spersonalizowanym etui, które pozwoli wrócić do fotek w każdej chwili oraz wywołać je w większym formacie.

Naszą ofertę na Twoje życzenie możemy poszerzyć o album, do którego można wkleić wydrukowane zdjęcia i napisać dedykację.
Nowością jest streaming live, dzięki któremu możesz udostępnić swoje foty na Facebooka bezpośrednio z FotoBudki!

Zdjęcia z imprezy zamieszczamy także na naszej stronie internetowej w zabezpieczonej hasłem galerii. O naszej FotoBudce możemy opowiadać bez końca, więc jeśli macie pytania piszcie, dzwońcie, wpadajcie na kawę…

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zabrze, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 2450

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie