Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Napis Love id:36348

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napis Love

Ostatnio widziany wczoraj
603-667...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
509-845...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Cieszyn, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-06-2018
Liczba odwiedzin: 43

Oferta

Pragniesz, by na Twoim weselu znalazła się romantyczna ozdoba, która zapewni niesamowite zdjęcia? A może planujesz plenerową sesję ślubną i chcesz, aby była ona baśniowa? W ofercie Best Bar Stars znajdziesz coś, co perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania! Z naszą pomocą możesz wynająć napis LOVE, czyli niezwykle atrakcyjny dodatek, który rozjaśni Twoje przyjęcie.

Litery mają wysokość 120cm i tworzą napis, który obejmuje ok. 4 m szerokości. Do wykonania ozdoby zastosowano tworzywo sztuczne, co oznacza, że napis jest niezwykle lekki i mobilny. Oznacza to, iż nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wziął go ze sobą w plener na baśniową sesję ślubną.
Napis wygląda nieziemsko także po zmroku, ponieważ jest on podświetlany za pomocą żarówek LED o ciepłej barwie. Każda z liter posiada oddzielny kabel, co pozwala na lepszą aranżację napisu oraz dostosowanie go do Twoich oczekiwań.

Wynajmij napis LOVE na wesele w wyjątkowej cenie. W cenę wynajmu wliczyliśmy nie tylko transport, ale i montaż przed uroczystością/sesją zdjęciową i odbiór po wydarzeniu.

Ceny:

1 dzień (weekend)
cena – 350 zł

2 dni (weekend)
cena – 450 zł

od pon. - pt.
cena – 200 zł

w pakiecie z inną usługą
cena – 250 zł

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Wynajem
od 200 do 450 / sztuka

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.