BestBarStars Napis Love

od 200 do 450 zł
Cieszyn, śląskie

Oferta

  • Napis świetlny

O nas

Pragniesz, by na Twoim weselu znalazła się romantyczna ozdoba, która zapewni niesamowite zdjęcia? A może planujesz plenerową sesję ślubną i chcesz, aby była ona baśniowa? W ofercie Best Bar Stars znajdziesz coś, co perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania! Z naszą pomocą możesz wynająć napis LOVE, czyli niezwykle atrakcyjny dodatek, który rozjaśni Twoje przyjęcie.

Litery mają wysokość 120cm i tworzą napis, który obejmuje ok. 4 m szerokości. Do wykonania ozdoby zastosowano tworzywo sztuczne, co oznacza, że napis jest niezwykle lekki i mobilny. Oznacza to, iż nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wziął go ze sobą w plener na baśniową sesję ślubną.
Napis wygląda nieziemsko także po zmroku, ponieważ jest on podświetlany za pomocą żarówek LED o ciepłej barwie. Każda z liter posiada oddzielny kabel, co pozwala na lepszą aranżację napisu oraz dostosowanie go do Twoich oczekiwań.

Wynajmij napis LOVE na wesele w wyjątkowej cenie. W cenę wynajmu wliczyliśmy nie tylko transport, ale i montaż przed uroczystością/sesją zdjęciową i odbiór po wydarzeniu.

Ceny:

1 dzień (weekend)
cena – 350 zł

2 dni (weekend)
cena – 450 zł

od pon. - pt.
cena – 200 zł

w pakiecie z inną usługą
cena – 250 zł

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 1249

Wyjątkowe sale weselne w mieście Cieszyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie