Zobacz zdjęcia (5)
Napis Miłość z dużym sercem LED, Warszawa - zdjęcie 1
Napis Miłość z dużym sercem LED, Warszawa - zdjęcie 2 Napis Miłość z dużym sercem LED, Warszawa - zdjęcie 3 Napis Miłość z dużym sercem LED, Warszawa - zdjęcie 4 Napis Miłość z dużym sercem LED, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Napis Miłość z dużym sercem LED id:52251

Warszawa, mazowieckie
E-firma umowa na odległość

O nas

MIŁOŚĆ - to od niej wszystko się zaczyna.
Oferujemy wynajem niepowtarzalnego napisu Miłość z serduszkiem w zestawie oraz fotobudki na wesela, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, eventy.

Napis podświetlany MIŁOŚĆ z żarówkami LED o barwie ciepłej to wyjątkowa atrakcja na Twoim weselu lub imprezie, wszyscy chcą mieć na pamiątkę zdjęcie z tłem MIŁOŚĆ. Robi bardzo ładny klimat w pomieszczeniach i w plenerze.
Sesja pary młodej o zmroku z wykorzystaniem napisu daje niesamowity efekt. Ustawiony jako tło podczas pierwszego tańca nadaje charakteru, a podczas ślubu w plenerze wygląda elegancko i wykwintnie.

Wysokość liter 120 cm, długość to aż 620 cm, grubość 20 cm. Napis podzielony na 3 części, co ułatwia jego szybkie przeniesienie (np. ze ślubu w plenerze na salę weseleną). Całość wykonana z PCV. Lekka, a równocześnie solidna konstrukcja. W zestawie dajemy dwie awaryjne żarówki. Wypożyczony napis możemy dowieźć i zamontować na przyjęcia okolicznościowe, wesela, sesje fotograficzne, itp.

Koszt wynajmu napisu MIŁOŚĆ z serduszkiem:
Wesele - 400 zł
Poprawiny - 150 zł
Wesele + poprawiny - 500 zł
Sesja zdjęciowa w plenerze - 250 zł
Dowóz, montaż oraz odbiór napisu do 30 km od Warszawy Ursus - 100 zł
Transport powyżej 30 km ustalany indywidualnie.
Koszt wynajmu samego serca - 150 zł

Zapraszamy do rezerwacji terminu!

liczba odwiedzin: 851

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie