Zobacz zdjęcia (5)
Naturalna fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 1
Naturalna fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 2 Naturalna fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 3 Naturalna fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 4 Naturalna fotografia ślubna, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Naturalna fotografia ślubna id:44853

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Witam Was na mojej stronie. Oferuje fotografię naturalną, oryginalną, nowoczesną i lekką. Nie interesuje mnie odtwarzanie listy ujęć, niszczenie zdjęć w postprodukcji, przeciętność i zbyt słodka zalotność. Dlatego zamiast powielania schematów i wątpliwych efektów, proponuje prostotę, klasę i przyjemność patrzenia.
Trochę o mnie i moim naturalnym, dokumentalnym stylu fotografii.
Jestem fotografem portretowym i ślubnym od 2016 roku, od tego czasu profesjonalnie fotografuję wyjątkowe śluby i wydarzenia dla par i rodzin.
Mój styl fotograficzny podczas wydarzeń jest najbardziej znany jako reportażowa fotografia ślubna, dokumentalna fotografia ślubna lub fotoreportaż ślubny. Są to popularne słowa, których używają głównie fotografowie ślubni. Aby opisać to samo fotograficzne podejście do rejestrowania wydarzenia w swobodnym, dyskretnym stylu. Bez potrzeby wykonywania wielu, często żmudnych zdjęć grupowych i niezręcznych poz.

Nie przywiązuję wagi do mody i doceniam ponadczasowe i naturalne zdjęcia, które opowiadają autentyczną historię ślubu. Przejrzyj niektóre z moich emocjonujących czarno-białych fotografii, sprawdź moje portfolio fotograficzne, w tym moją pracę jako fotograf ślubny.

Moje zdjęcia ślubne obejmują zarówno małe, ciche i intymne wesela, jak i wielkie i często tradycyjne przyjęcia.

Na co dzień mieszkam w Lublinie, ale fotografuję pary gdzie tylko oczy i nogi poniosą.

Opinie Paweł Berdak Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Paweł Berdak Fotografia

Nazwa firmy: Paweł Berdak Fotografia
Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 830

Popularne miasta w okolicy