Nauka pierwszego tańca! Taniec weselny, lekcje Indywidualne

od 120 do 150 zł
Warszawa, mazowieckie

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec
  • walc angielski
  • walc wiedeński
  • cha cha
  • samba

Pozostałe

  • salsa solo
  • taniec nowoczesny

O nas

Drodzy Narzeczeni!

Jeżeli pragniecie niezapomnianego tańca, który pozostanie na długo w pamięci Waszych gości - zapraszam na lekcje dla państwa Młodych! Gwarantuje profesjonalne podejście, bardzo przyjemną i luźną atmosferę, najważniejsza dla mnie jest Wasza satysfakcja oraz zadowolenie, by ten magiczny dzień był jak najbardziej piękny i wyjątkowy! Gwarantuje indywidualne podejście, bezstresowy trening i poczucie humoru :).
Uwierzcie, że nawet pary, które uważają, że nie potrafią tańczyć - po kilku spotkaniach zamieniają się w Jennifer Grey i Patrick'a Swayze z Dirty Dancing. :P

Jestem zawodową tancerką z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, występowałam u boku wielkich artystów, szkolę się od najlepszych i sama jestem instruktorką tańca dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyłam kierunek Choreografia i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi z tytułem Choreografa.
Cierpliwie i dokładnie potrafię wytłumaczyć ruchy, które na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo skomplikowane, a w praktyce to bułka z masłem!

Treningi prowadzę w Warszawie. Napisz do mnie - razem stworzymy coś pięknego :)

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zdecydowanie jest to elastyczność. Podołam każdym wyzwaniom i zrealizuje Wasz pomysł bez żadnych utrudnień. Dostosowuje się do możliwości pary i udowadniam, że są zdolni na więcej niż myślą.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bezstresowy kontakt w którym komunikacja między nami jest na stopniu koleżeńskim, dzięki czemu pary nie przychodzą na moje zajęcia zestresowane, raczej z nastawieniem na zabawę czując się bardzo swobodnie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Dyspozycyjność - jestem w stanie poświęcić parze tak dużo czasu ile tego potrzebują, by czuli się pewnie i dobrze w swoich ruchach do pierwszego tańca. Niezależnie czy czas mają tylko w nocy lub w weekendy - staram się dopasować tak, by dzień i godzina jak najbardziej odpowiadała parze.
Kontakt - pary bez problemu mogą do mnie dzwonić, pisać przez cały dzień.
Biorę pod uwagę możliwości taneczne pary, krój sukienki, butów, wielkość sali weselnej itd - wszystko co przyda nam się przy tworzeniu pierwszego tańca by wszystko wyszło swobodnie i bez żadnych dodatkowych utrudnień.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończona Akademia Muzyczna w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca z tytułem Choreograf
Duża ilość warsztatów, szkoleń i lekcji tańca.
Na co dzień jestem zawodową tancerką samby, latino, salsy i innych technik tanecznych.
Przez wiele lat występowałam w rewii tanecznej, dzięki czemu nabyłam bardzo duże doświadczenie sceniczne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od poniedziałku do piątku od godzin porannych do wieczora.
Sobota do południa.
Natomiast jestem elastyczna gdy para nie może w tych godzinach się pojawić - razem ustalamy odpowiedni termin dla nas wszystkich.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najbezpieczniej są to 2-3 miesiące wcześniej. W krótkim czasie również sobie poradzimy, ale może być odrobinę trudniej :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Na pierwszym spotkaniu omawiamy piosenkę oraz wizję naszego pierwszego tańca bardzo szczegółowo. Uczymy się podstawowych kroków i ewentualnych podnoszeń w parze, które przydadzą nam się na drugim spotkaniu - czyli już na nauce choreografii.

Nauka pierwszego tańca! Taniec weselny, lekcje Indywidualne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
elastyczność
kreatywność
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Warszawa
Data dodania: 17-01-2024

Bardzo polecam zajęcia z nauki pierwszego tańca. Układ był przepiękny i świetnie się przy nim bawiliśmy. Instruktorka sprawiła że przychodziliśmy na każde kolejne zajęcia z przyjemnością

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-12-2023
Warszawa
Data dodania: 14-01-2024

Karolina spadła mi z nieba, bo o ile sama mam duszę artystki i trochę tańczyłam, to Mój niestety nie za bardzo, a wymarzony pierwszy taniec do naszej piosenki był chyba najważniejszym elementem kiedy myślałam o tym szczególnym dniu. Z jej podejściem i cierpliwością wszystko się udało i czułam, że na każdej lekcji robimy postępy. Tempo nauki było dostosowane do nas i dzięki elastyczności godzin spotkań daliśmy radę widywać się regularnie mimo pracy. Goście byli zachwyceni, dostałam wiele komplementów, bo piosenka była niestandardowa, a układ pasował idealnie. Polecam z całego serca!! Karolina oddała choreografią naszą osobowość i spełniła nasze marzenie o pierwszym tańcu

liczba odwiedzin: 999

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie