Zobacz zdjęcia (5)
niepowtarzalne fotografie ślubne, Warszawa - zdjęcie 1
niepowtarzalne fotografie ślubne, Warszawa - zdjęcie 2 niepowtarzalne fotografie ślubne, Warszawa - zdjęcie 3 niepowtarzalne fotografie ślubne, Warszawa - zdjęcie 4 niepowtarzalne fotografie ślubne, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

niepowtarzalne fotografie ślubne id:34098

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Oferuję Wam w pakiecie:

PAKIET PEŁEN

REPORTAŻ Z PRZYGOTOWAŃ DO ŚLUBU - jestem od godziny którą wcześniej ustalamy, tak by objąć zdjęciami również ew. kosmetyczkę. Zazwyczaj najpierw fotografujemy młodego, gdyż po zdjęciach może On jeszcze na godzinkę wyjść z garnituru ;). Później do Młodej i tam czekam na przyjazd młodego. Chyba, że ustalimy jeszcze powrót i wspólny przyjazd po Panią młodą.

REPORTAŻ Z KOŚCIOŁA/USC - oczywiście cała ceremonia i jej najważniejsze momenty

REPORTAŻ Z WESELA – do oczepin.... i jeszcze chwilkę :). Zazwyczaj jest to do ok 1:00 ale to zależy o której i ile będą trwały oczepiny. Niejednokrotnie bywało to później. Nie ma sztywnie określonej godziny o której wychodzę z wesela.

PLENER ŚLUBNY W WYBRANYM DNIU – BEZ OGRANICZEŃ - w tym dniu również jestem do Waszej pełnej dyspozycji. Możemy jechać gdzie tylko sobie zażyczycie czy to w Polsce czy za granicą. oczywiście zdarzają się dalsze wyjazdy które trwają dłużej....wszystko jest do ustalenia. MA TO BYĆ WASZ PLENER MARZEŃ.

w tym pakiecie OTRZYMUJECIE WYBRANY PRZEZ SIEBIE EKSKLUZYWNY PIĘKNY ALBUM ORAZ OK 600 OBROBIONYCH ZDJĘĆ, oraz wszystkie zdjęcia zrobione podczas wesela – ok 2000 zdjęć

liczba odwiedzin: 323

Popularne miasta w okolicy