Zobacz zdjęcia (3)
Nietypowe zaproszenia ślubne, Wrocław - zdjęcie 1
Nietypowe zaproszenia ślubne, Wrocław - zdjęcie 2 Nietypowe zaproszenia ślubne, Wrocław - zdjęcie 3
1 / 3

Nietypowe zaproszenia ślubne id:6089

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Sklep decor8 oficjalnie zapoczątkował swoją działalność w 2011 roku lecz już od 2002 roku zajmujemy się projektowaniem wzorów i wytwarzaniem zaproszeń i kartek.
Przez kilka lat przygotowywaliśmy je głównie dla rodziny i przyjaciół. sporządzaliśmy wzory na urodziny, imieniny, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie, bez okazji... zawsze dostosowując je do zainteresowań i cech obdarowywanego. Dość naturalne było więc, że przygotowując się do naszego ślubu, zaproszenia stworzyliśmy sami, również dlatego, że nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego dla nas wzoru. Od tego czasu zaczęliśmy sporządzać je dla innych. Z początku dla rodziny, potem dla znajomych i znajomych znajomych ...
Zaproszenia i projekty graficzne stały się dla nas odskocznią od codziennej pracy projektowej architekta krajobrazu.
Z czasem projektowanie i przygotowywanie wszelkiego rodzaju zaproszeń stało się naszym dominującym zajęciem. Teraz staramy się oferować możliwe szeroki wachlarz wzorów w działach takich jak zaproszenia ślubne, zaproszenia urodzinowe, zaproszenia na komunię, zaproszenia na urodziny, chrzciny i uniwersalne.
Z czasem zaczęliśmy powiększać nasza ofertę o inne dodatki ślubne np.: winietki na stół, zawieszki na butelki, koperty, karteczki do zaproszeń, etykiety na ciasto i wiele wiele innych.
Ciągle się rozwijamy i szukamy nowych inspiracji dlatego wprowadziliśmy również do naszej oferty np.: karki, fotoobrazy, fotoplakaty , albumy i fotoksiążki.

liczba odwiedzin: 11676

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie