Zobacz zdjęcia (5)
Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA, Warszawa - zdjęcie 1
Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA, Warszawa - zdjęcie 2 Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA, Warszawa - zdjęcie 3 Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA, Warszawa - zdjęcie 4 Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA id:41721

Warszawa, mazowieckie

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę pokazów ślubnych: niski dym, konfetti, pirotechnika, pokazy laserowe, bańki mydlane, fontanny iskier, fotobudki, balony z helem oraz LED, race, wynajem aut i wiele wiele innych. Ogranicza nas tylko Wasza wyobraźnia!
DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!!

NISKI DYM
Czyli taniec w chmurach!
W naszej ofercie posiadamy wytwornicę ciężkiego dymu (inaczej zwanego niskim dymem), która pozwala uzyskać w pomieszczeniu efekt chmur snujących się tuż nad podłogą.
Efekt ten jest jedną z ciekawszych atrakcji podczas pierwszego tańca.
Nasze wytwornice są sprzętem w pełni profesjonalnym, sprawdzającym się nie tylko na przyjęciach weselnych, ale również podczas nagrań studyjnych programów telewizyjnych.

Dym nie unosi się, nie ma zapachu oraz nie aktywuje czujników dymu.
Maszyna działa na CO2 a nie na suchy lód dzięki czemu parkiet nie jest śliski. Najważniejsza jest jakość efektu.

KONFETTI
Pokazy konfetti o bardzo dużym zasięgu, zarówno wewnątrz sali jak i w plenerze.
Motylki, gwiazdki, paski, płatki róż, kwiatki, jak również możliwość wycięcia własnego kształtu. Do tego szeroki wybór kolorystyki - każdy znajdzie coś dla siebie!
Bogactwo wzorów i kolorów gwarantuje, że konfetti zawsze idealnie będzie pasować do całej dekoracji i oprawy.

Korzystamy z konfetti wykonanego wyłącznie z atestowanego i niepalnego materiału. Konfetti również nie przewodzi prądu. Jest to bardzo ważne, ponieważ niezależnie od kształtu czy wielkości może dostać się do lamp lub sprzętu i spowodować uszkodzenia. Używamy wyłącznie konfetti i tub renomowanej holenderskiej firmy Magic FX.

Nasze maszyny to sprzęt sprawdzony, często używany w nagraniach telewizyjnych czy imprezach sportowych. Z pewnością upiększą Waszą uroczystość nie tylko podczas pierwszego tańca ale również przy wyjściu z kościoła czy urzędu.

BAŃKI MYDLANE
W ofercie posiadamy kilka bańkownic i wentylatory niwelujące niekorzystny efekt wiatru. Dzięki temu uzyskamy piękny efekt niezależnie od pogody!

LASERY
Laserowa wizualizacja może ozdobić wnętrze kościoła (np. animacja serc) lub stanowić dodatkową atrakcję podczas pierwszego tańca czy tortu.
Maszyny używane przez nas to sprzęt renomowanej firmy KVANT.

FONTANNY ISKIER
Fontanna iskier w zamkniętym pomieszczeniu? Przy zastosowaniu odpowiedniej technologii jest to w pełni możliwe i bezpieczne! Oferujemy pokaz iskier, który może się odbywać bez ryzyka uruchomienia czujek dymu. Nie stanowi również zagrożenia dla gości, dekoracji czy sali. Uzyskany efekt wygląda zjawiskowo na nagraniach czy zdjęciach. Ta atrakcja pasuje zarówno na pierwszy taniec, serwis tortu czy podziękowania. Zawsze tam, gdzie chcecie uzyskać efekt "wow"!

BALONY
Balony już dawno przestały kojarzyć się z kiczem. Elegancki design, różnorodność kształtów i form oraz stonowana kolorystyka potrafią nadać przyjęciu charakter iście glamour! Transparentne wypełnione konfetti. Perłowe, złote a może kolorowe. Wycięte w kształt serca lub Waszych inicjałów. Rozświetlone diodą LED, wypełnione helem i unoszące się nad stołami. Opcji jest naprawdę wiele! Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci dobrać odpowiednie dekoracje.

INNE EFEKTY
Szukasz czegoś oryginalnego czym zaskoczysz swoich gości? Oferujemy wybuchowe pudełko niespodziankę, które zapewni nietuzinkową zabawę weselną.
Race dymne sprawdzą się w plenerze podczas sesji fotograficznej, a race świetlne są fajną alternatywą dla pirotechniki. Zapraszamy do kontaktu!

--------------------------- ---------------------------------------- ----
Dekoracja ślubu i wesela to bardzo ważna kwestia, której nie należy bagatelizować! Zapoznaj się z PEŁNĄ OFERTĄ ATRAKCJI ŚLUBNYCH na stronie internetowej firmy EFEKTY ŚLUBNE.

Opinie (1)

Efekty Ślubne - NISKI DYM, KONFETTI, BAŃKI, LASERY, ISKRY, PIRO, AUTA id:41721
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
B
BARTŁOMIEJ
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Legionowo
Data dodania: 26-05-2019

Korzystałem z ciężkiego dymu który był rewelacyjny, zapełnił tą część sali którą chcialem wzorcowo! Dodatkowo konfetti które zostało odpalone z armatki, coś rewelacyjnego! Wszyscy goście byli zachwyceni! Oczywiście nie da sie pominąć pieknego auta ktorym przybyliśmy na na salę weselną jakim był Mercedes i na koniec wszystkiego dopełnieniem były iskry podczas wjezdzajacego na salee tortu weselnego! Gorąco polecam! Wszystkim życzę tak wspaniałej i profesjonalnej oprawy weselnej jaką My mieliśmy!

liczba odwiedzin: 2504

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie