Restauracja Nota Bene
Restauracja Nota Bene - Sala weselna
O nas
Rodzaj sali
- restauracja na wesele
- obiad weselny
- sala bankietowa
- gospoda
- gościniec
- zajazd
Dodatkowe informacje
- stoły prostokątne
- klimatyzacja
- parking
- ogród/taras
Liczba gości
- maks. liczba osób: 40
- liczba sal: 1
Atrakcje
- Animator dla dzieci
- Barman
- Dekoracje światłem
- Słodki kącik
- Wiejski stół
Inne imprezy
- imprezy okolicznościowe
- chrzciny, komunie
- bal sylwestrowy
O nas
Zapraszamy do organizacji wesel w naszym obiekcie!
Lokal stylizowany jest na na salonik mieszczański z okresu XX-lecia międzywojennego.
W naszym lokalu są autentyczne stylowe meble, oryginalne plakaty reklamowe z tamtych lat oraz gramofon "Elka".
Tworzymy idealną scenerię na kameralne imprezy okolicznościowe w gronie rodziny, przyjaciół bądź współpracowników. W restauracji panuje rodzinna atmosfera, a lokal jest czynny zgodnie z życzeniem klienta i wyłącznie do jego dyspozycji- pełna rezerwacja. Nie łączymy imprez.
Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych
Najczęściej zadawane pytania na temat Restauracja Nota Bene
-
Na ile osób można zorganizować wesele w Restauracja Nota Bene?
Restauracja Nota Bene organizuje wesela na 40 osób
-
Czy Restauracja Nota Bene organizuje imprezy okolicznościowe?
W Restauracja Nota Bene organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, bal sylwestrowy, itd.
-
Czy Restauracja Nota Bene oferuje dodatkowe usługi (atrakcje)?
Restauracja Nota Bene oferuje dodatkowe usługi (atrakcje) dla gości weselnych: Animator dla dzieci, Barman, Dekoracje światłem, Słodki kącik, Wiejski stół
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny