NOWA RESTAURACJA ARSENAŁ id:16917

Oferta
Dodaj do plannera

Restauracja Arsenał mieści się w kompleksie najlepiej zachowanej rezydencji magnackiej epoki saskiej Pałacu Branickich określanym mianem „Wersalu Podlasia”. Sąsiaduje również z Galerią Arsenał, która od wielu lat prezentuje i promuje sztukę.

Unikalny klimat miejsca podkreślają wnętrza restauracji: wiekowe meble oraz stylowe dodatki. Czerpiąc z tradycji kuchni staropolskiej i myśliwskiej przygotowujemy dania, które zapewnią Gościom niezwykłe wrażenia smakowe i aromatyczne. Menu obfituje w sezonowe warzywa i owoce, zioła, dziczyznę oraz grzyby.

Stylowe meble, śnieżnobiałe serwety, kunsztowna zastawa, świece i świeże kwiaty wprowadzają elegancki i wzniosły nastrój.

Widok z tarasu na zielony park i zabytkową część pałacową rozwiewa troski i pozwala oddać się marzeniom o wyjątkowych smakach.

Restauracja Arsenał podzielona jest na dwie sale: salę Klemens oraz Izabela i może gościć jednocześnie do 100 osób.Restauracja Arsenał jest urzeczywistnieniem marzeń o kulinarnej uczcie z prawdziwego zdarzenia.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Restauracja Arsenał to miejsce, które stworzy wyjątkową oprawę dla każdego ważnego wydarzenia w Państwa życiu. Ekskluzywne przyjęcie w naszych wnętrzach uświetni każdą uroczystość.

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w organizacji każdego szczegółu przyjęcia, począwszy od skomponowania menu aż po wybór odpowiednich dekoracji. Całości atmosfery dopełnią wnętrza naszych sal restauracyjnych oraz tarasu letniego.

Restauracja Arsenał to idealne miejsce do organizacji imprez, wesel, przyjęć okolicznościowych, lunchy, bankietów, konferencji i innych. Ofertę przygotowujemy zawsze indywidualnie do potrzeb klienta. Skomponuj własne menu, a my je wycenimy.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

NOWA RESTAURACJA ARSENAŁ
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:15-220
Data dodania: 30-10-2015
Liczba odwiedzin: 146

Godziny pracy

Pn:12:00 - 23:00
Wt:12:00 - 23:00
Śr:12:00 - 23:00
Cz:12:00 - 23:00
Pt:12:00 - 23:00
Sb:12:00 - 07:00
Nd:12:00 - 23:00

Polecamy

Nowe ogłoszenia