Zobacz zdjęcia (5)
*NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 1
*NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 2 *NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 3 *NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 4 *NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 5
1 / 5

*NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY id:5598

Dąbrowa Górnicza, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa

Fotografia to moja pasja którą zajmuję się od 1995 roku .
Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyłem nic nie może mnie zaskoczyć podczas wykonywania zdjęć.

PAKIET 1

W skład usługi wchodzą 2 albumy skórzane:
+ 60 szt.w fotmacie 15x21
+ 150-200 szt.w formacie 10x15
+ 9 szt. w formacie 30x40
+ZDJĘCIE NA PŁÓTNIE 30X40
+ zdjęcia czrano białe oraz w sepii w cenie bez dopłaty
+ NIE zablokowana płyta ze wszystkimi zdjęciami tj. 1 tyś-2 tyś szt. na płyach DVD.
CENA 1600zł

PAKIET 2

+ 40 1szt.w fotmacie 15x21
+ 120-150 szt.w formacie 10x15
+ 6 szt. w formacie 30x40
+ZDJĘCIE NA PŁÓTNIE 30X40
+ zdjęcia czrano białe oraz w sepii w cenie bez dopłaty
+ NIE zablokowana płyta ze wszystkimi zdjęciami tj. 1 tyś-2 tyś szt. na płyach DVD.
CENA 1400zł

PAKIET 3

100 szt zdjęć obrobionych programem graficznym oraz całość od błogosławieństwa do oczepin zgrana na płytę DVD
CENA 999zł

Zdjęcia wykonuję wszystkim tzn. każdy uczestnik przyjęcia będzie miał po kilka ujęć, które para młodych będzie mogła dać w prezencie. Na uroczystości jestem od błogosławieństwa do oczepin. Miejsca plenerowe wybieram wspólnie z parą młodą. Nie ograniczam ilości zdjęć a przez to miejsc plenerowych. Płatność za usługę pobieram dopiero w momencie przekazania parze młodej zdjęć . Wystarczy do mnie zadzwonić, a przyjadę i przedstawię ofertę w domu klienta.

Opinie (12)

*NOWE* ATRAKCYJNE PAKIETY id:5598
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
W
Weronika i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2012
Data dodania: 25-08-2012

Bardzo gorąco polecamy Wszystkim Pana Marcina, człowiek zna się na rzeczy, zdjęcia bardzo udane zarówno plener jak i kościół, a ze zdjęć z sali jesteśmy zachwyceni. Nie wiemy jak udało mu się zrobić tak ładne zdjęcia, gdyż bardzo trudno było zrobić jakiekolwiek zdjęcia na sali. Sala bardzo ciemna dodatkowo kolorofony, ultrafiolet, dym, zbierając zdjęcia od rodziny, które robili prywatnie to zdjęć z sali mamy 10 Pan Marcin dał nam na płytach wszystkie zdjęcia, dzięki czemu mogliśmy obdarować rodzinę odbitkami. Warto na to zwrócić uwagę, gdyż robiąc zdjęcia u innego fotografa. Zrobi co ma zrobić nam wręczy odliczoną liczbę zdjęć, a za każdą odbitkę trzeba dodatkowo płacić. Pan Marcin nie dość, że zrobił nam bardzo ładne Albumy to jeszcze dał dość sporą liczbę wywołanych już zdjęć dla rodziny i co najważniejsze dał nam płyty z całym materiałem dzięki czemu wszystkie zdjęcia mamy na komputerze i możemy w każdej chwili sobie je wywołać i obdarować znajomych i rodzinę. Człowiek zna się na rzeczy potrafi dobrze doradzić i zaaranżować jakieś urocze miejsca do robienia zdjęć plenerowych.
Szczerze Polecamy
Weronika i Krzysztof

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2011
Data dodania: 19-05-2012

Marcin dziękujemy za plener nad morzem:) gdyby nie Twoja motywacja na pewno by go nie było :) Polecamy Oli i Marcin :)POLEWAMY:)

g
gość
5.00
 / 5
Data dodania: 27-11-2011

Fotograf godny polecenia , zaskakujaco dobra organizacja pracy oraz jego pomyslowosc daly bardzo dobre efekty "przezucone"na papier.
Dzięki temu mamy teraz wspaniała pamiątke na całe życie.
Pozdrawiamy i dziękujemy.

M
Magdalena i Tomasz
5.00
 / 5
Data dodania: 22-10-2011

Witam! Chcieliśmy polecić każdej Młodej Parze fotografa Marcina robi On wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest piękne i rewelacyjnej jakości.Widać, że to, czym się zajmuje robi z pasją. Było nam miło, że wziął On udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwiecznił. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

P
Paulina i Norbert Baran
5.00
 / 5
Data dodania: 16-10-2011

Witamy,Marcin jest fotografem godnym polecenia,zdjęcia robi fantastyczne,jest bardzo dyskretny i zaskakuje pomysłami choć koncepcje mieliśmy zupełnie inne,a efekty jego pracy wspominamy do dziś(zwłaszcza te zdjęcia zrobione z zaskoczenia),jest bardzo zabawny i cierpliwy,a przede wszystkim jest profesjonalistą w tym co robi.Naprawdę polecamy.

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data dodania: 11-10-2011

Witam ! Polecam wszystkim Marcina, naprawdę miałam ogromne obawy co do zdjęć, ponieważ należę do tej grupy osób która nie lubi zbytnio się fotografować delikatnie mówiąc, mimo to dziś oglądając album byłam w ciężkim szoku bo naprawdę wszystkie zdjęcia wyszły rewelacyjnie domyślam się, że gdyby nie profesjonalizm i trud Marcina nie było by tak świetnego efektu.Wszystkim polecam mimo wszystko plener w dniu ślubu bo tych chwil i emocji nie da się później odtworzyć, sami posłuchaliśmy rady fotografa i zrezygnowaliśmy z wcześniejszej koncepcji co było najlepszym wyjściem. Z pewnością polecam jego usługi wszystkim znajomym bo zna się na tym co robi a przede wszystkim to lubi co jest idealnym połączeniem w tym zawodzie . Całą sesję jak i ten dzień będę długo wspominać oczywiście pozytywnie!!!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data dodania: 04-10-2011

Bardzo godny polecenia fotograf. Zdjęcia profesjonalne w 100% . Pan Marcin goni bardzo aby jak najszybciej wyjechać w plener w dniu ślubu, ale chwała mu za to !! ;D o to chodzi aby zdjęcia były piękne i uchwyciły emocje związane z najważniejszym dniem w życiu !! ;) Ponadto Pan Marcin wpływa relaksująco na młodych, i zdjęcia wykonywane są na pełnym luzie :) a jego hasło " halo,halo" powoduje szeroki uśmiech na twarzy, prze co zdjęcia są naturalne i cudowne. POLECAM !! i dziękuję bardzo Marcin !!!! ;)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data dodania: 19-09-2011

Jesteśmy zadowoleni z Pana Marcina za piękne zdjęcia, szybkość, profesjonalizm, zaangażowanie,komunikatywność oraz niezwykłą szczerość, która miała też duży wpływ na wybór fotografa. Duże znaczenia miało dla nas też to, iż zdjęcia odbyły się w dniu naszego ślubu a nie w inny dzień:)
Polecam z całego serca. Do zobaczenia gdzieś kiedyś przy innej okazji :)))

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 2025

Popularne miasta w okolicy