Zobacz zdjęcia (1)
Nowoczesne Filmy Ślubne White Vision Studio, Sędziszów Małopolski - zdjęcie 1
1 / 1

Nowoczesne Filmy Ślubne White Vision Studio id:55190

Sędziszów Małopolski, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • transmisja online

Do wyboru:

  • 2 kamery

Nowoczesne filmy ślubne...
Profesjonalny film to jedne z najcenniejszych pamiątek ze ślubu. Powraca się do nich po miesiącach czy latach, chcąc na nowo przywołać niezwykłe chwile z tego pełnego magii dnia, tak obfitego w doznania. Powrót do do filmu, który przygotował kamerzysta, pozwala raz jeszcze doświadczyć niepowtarzalnego nastroju własnego ślubu i wesela.

Profesjonalne wideofilmowanie to dużo więcej niż tylko rejestrowanie wydarzeń. To zapis uczuć i szczególnej atmosfery, panującej w tym dniu. To zadanie niezwykle trudne i delikatne. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dbamy o to, aby kamera uchwyciła najważniejsze momenty, oddając ich piękno i jednocześnie nie wywołując dyskomfortu filmowanych osób.

Oferujemy usługę wideofilmowania uroczystości ślubnych i wesela. Decydując się na naszą usługę, możecie Państwo liczyć na dynamiczny, w pełni oddający aurę tego dnia film ślubny . W uroczystościach uczestniczy dwóch kamerzystów, dzięki czemu ujęcia są ciekawe, a akcja przedstawiona jest z różnych perspektyw. Osoby te korzystają ze statywów oraz sliderów, ułatwiających pokazanie większej perspektywy. Kamerzysta może więc należycie uchwycić wnętrze sali weselnej, podjeżdżającego auta z Parą Młodą czy zgromadzonych dookoła parkietu gości jak również bardzo dużo detali. Materiał, przygotowany przez kamerzystów jest profesjonalnie montowany, w efekcie czego Para otrzymuje nagranie o długości 60-120 minut – zależnie od ustaleń. Dodatkowo pendrive będzie też zawierał teledysk ślubny, przygotowany z najciekawszych ujęć i w skrócie przedstawiający wydarzenia ze ślubu i z imprezy weselnej.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sędziszów Małopolski, , 39-120, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 54

Popularne miasta w okolicy