Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (2)
Zobacz zdjęcia (2)
Nowoczesny Film Ślubny Pełen Emocji / Kamerzysta - TeAmo Produkcja, Kamienna Góra - zdjęcie 1
Nowoczesny Film Ślubny Pełen Emocji / Kamerzysta - TeAmo Produkcja, Kamienna Góra - zdjęcie 1
1 / 2

Nowoczesny Film Ślubny Pełen Emocji / Kamerzysta - TeAmo Produkcja id:41813

Kamienna Góra, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
662-577...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Nie lubimy kręcić zwykłych filmów ślubnych. Dla nas czasy
długich, odtwórczych taśm, dawno odeszły w zapomnienie.
Każdy kolejny film, traktujemy jako całkiem nową opowieść.
Chcemy poznać Waszą historię i Was samych.
Zależy nam, aby pokazać Was takich, jakimi jesteście naprawdę.
Co do siebie czujecie i jak wyjątkowym wydarzeniem jest dla
Was dzień ślubu.

Oferujemy trzy długości reportażu ślubnego. Każda z opcji zawiera dodatkowo kilkuminutowy teledysk ślubny, który w krótkiej formie pozwoli sobie przypomnieć najważniejsze momenty z dnia ślubu. Do nagrań używamy również dronów, które nie są dodatkowo płatne. Film oraz teledysk dostarczamy w formie online oraz na nośniku PENDRIVE z indywidualnie zaprojektowaną, grawerowaną szkatułką.

Nowoczesny Film Ślubny Pełen Emocji / Kamerzysta - TeAmo Produkcja - film 1 Nowoczesny Film Ślubny Pełen Emocji / Kamerzysta - TeAmo Produkcja - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta TeAmo - Produkcja Filmowa

Reportaż | 30 minut

Najbardziej uniwersalna długość filmu. Pozwala nam na bardziej kreatywne podejście w poszukiwaniu ciekawych kadrów, ale jednocześnie zostawia miejsce na to, aby każdy ważny moment z dnia ślubu, był zawarty w filmie. W tej opcji zachowujemy chronologię wydarzeń i realizujemy nieco dłuższe ujęcia. Otrzymacie też łatwy do udostępnienia w internecie kilkuminutowy skrót z wesela i ślubu

Reportaż | 50-60 minut

Propozycja dla Par Młodych szukających bardziej tradycyjnej formy filmu, ale bez kilkugodzinnej taśmy, która po jednym obejrzeniu, zostanie odstawiona na półkę na lata. Film ten pozwala pokazać pełne spektrum wydarzeń i towarzyszących im emocji w spójnej filmowej opowieści.

Film artystyczny | 15 min

Ta opcja, to pewność, że w Waszym filmie znajdą się najpiękniejsze ujęcia ubrane w barwną historię i oparte na emocjach z Waszego dnia. Otrzymujecie artystyczną, ale nie zawsze chronologiczną opowieść, trwającą ok. 15 minut oraz autorski, oparty na wrażeniach i emocjach skrót o długości około 2 minut, którym łatwo podzielicie się z rodziną i przyjaciółmi, chociażby przez facebooka i instagrama.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zazwyczaj pracujemy 12 godzin (nie licząc dojazdu). Jeśli jednak jest to konieczne, nie robimy problemu, aby zostać trochę dłużej. :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W każdym pakiecie dodatkowo zawarte są ujęcia z drona, teledysk/skrót z dnia ślubu, ujęcia plenerowe w dniu ślubu lub innym oraz grawerowana, indywidualnie zaprojektowana szkatułka z pendrive.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Marka TeAmo Produkcja Filmowa istnieje od 2018 roku. Wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie przy innych projektach związanych z branżą filmową.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pasjonujemy się sztuką filmową. Tworzenie filmów ślubnych jest bardzo satysfakcjonujące, ale posiadamy jeszcze inne marki, które skierowane są na produkcję teledysków muzycznych, reklam, spotów, czy też relacji z wydarzeń sportowych. Filmy ślubne są dla nas dość wyjątkowe. Możliwość bycia świadkami jednego z najważniejszych dni w życiu ludzi, to dla nas olbrzymia dawka pozytywnej energii.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Kamery którymi nagrywamy, to pełnoklatkowe bezlusterkowce z firmy Lumix. Do stabilizacji ujęć używamy: tripody, monopody, gimbale, steadicamy oraz rigi kamerowe. Dźwięk rejestrujemy poprzez zewnętrzne mikrofony nakamerowe, rejestratory, mikroporty. Do ujęć z powietrza wykorzystujemy drony z firmy DJI. W niektórych sytuacjach wykorzystujemy również oświetlenie filmowe.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ważne, ale nie tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. :) W gruncie rzeczy jest to tylko narzędzie. Nieporównywalnie lepsze efekty uzyska profesjonalista z amatorskim sprzętem, niż amator z profesjonalnym. :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każdy nasz film realizowany jest przez dwóch operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Dress code traktujemy bardzo poważnie. Ubieramy się w taki sposób, aby nie wyróżniać się spośród innych uczestników ślubu, ale również tak, aby było w miarę możliwości wygodnie. :)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Film udostępniamy na pendrive zapakowanym w indywidualnie zaprojektowanej szkatułce oraz przez chmury internetowe.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo ważne jest dla nas nawiązanie dobrej, koleżeńskiej relacji z parą młodą. To sprawia, że możemy czuć się przy sobie komfortowo. Lubimy zagadywać, podpowiadać, pomagać i angażować się w ten dzień. Nie znaczy to, że zawsze i wszędzie nas pełno. Wiemy kiedy należy schować się w cieniu i pozostać biernymi obserwatorami.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

To zależy. Mała ilość światła nie - posiadamy nowoczesne kamery, które świetnie sobie radzą w warunkach, w których źródło światła jest słabe. Problemem jest sytuacja w której światło jest nieatrakcyjne wizualnie. Nie bez powodu powstało powiedzenie, że fotografia oraz film, to sztuka malowania światłem. To ono ma główny wpływ na to, że to co oglądamy na ekranach, oceniamy jako dobre, "filmowe". Istnieją jednak sposoby, jak sobie z tym radzić i my je znamy. :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Trendy ślubne, tak samo jak inne, przychodzą do nas z zachodu. Wszystko idzie w stronę skracania form filmowych. Kiedyś filmy ślubne trwały kilka godzin. Teraz najpopularniejsze są formy 15-30 minutowe. Za kilka lat większość filmów nie będzie przekraczała 10 minut, a możliwe, że zachowają się wyłącznie teledyski.

Ciekawostki na nasz temat.

Otwierając markę TeAmo Produkcja Filmowa, mieliśmy nastawienie, że będzie to nasza poboczna działalność. Na pierwszym miejscu stawialiśmy teledyski muzyczne oraz reklamy. Nie spodziewaliśmy się, że produkcja filmów ślubnych może być tak bardzo ciekawym oraz satysfakcjonującym procesem. Im dalej w to brniemy, im więcej wiedzy na ten temat zdobywamy, tym bardziej to lubimy.

Opinie TeAmo - Produkcja Filmowa (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt TeAmo - Produkcja Filmowa

Nazwa firmy: TeAmo - Produkcja Filmowa
Imię i nazwisko: Michał Barszczewski
Adres: Kamienna Góra, , 58-400, woj. dolnośląskie
662-577...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1595
Zadzwoń
662-577...
Napisz

Popularne miasta w okolicy