Zobacz zdjęcia (5)
Nugat w kostkach - słodycze weselne, Warszawa - zdjęcie 1
Nugat w kostkach - słodycze weselne, Warszawa - zdjęcie 2 Nugat w kostkach - słodycze weselne, Warszawa - zdjęcie 3 Nugat w kostkach - słodycze weselne, Warszawa - zdjęcie 4 Nugat w kostkach - słodycze weselne, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Nugat w kostkach - słodycze weselne id:25698

Warszawa, mazowieckie

O nas

Podaj nugat i poprowadź gości w świat legendarnych słodyczy !

Nugat to szlachetne słodycze wytwarzane tradycyjnie na południu Europy. Według legendy nugat po raz pierwszy podano w 1441 roku na weselu córki księcia Mediolanu – Bianki Marii Visconti i Francesco Sforza. Słodyczom nadano kształt Torazzo, dzwonnicy katedry w Cremonie – mieście, które panna młoda wniosła w posagu. Uważa się, że „torrone”, włoska nazwa nugatu, wywodzi się właśnie od Torazzo.

Nasz Nugat można użyć jako: podarunek dla gości, dodatek do kawy lub herbaty, mały deser, słodką przekąskę, podziękowanie dla rodziców.

Nugat robimy i pakujemy ręcznie. Używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości: miód z małych polskich pasiek, migdały kalifornijskie, naturalny ekstrakt waniliowy. Dostarczamy na sztuki w postaci kostek 13g ℮ o przybliżonych wymiarach 3cm x 2,5cm x 2cm. Każda kostka pakowana jest osobno w przezroczystą folię zamykaną zgrzewem.

Skład: cukier, migdały (22%), miód pszczeli (18%), syrop glukozowy, białko jaja kurzych, skrobia kukurydziana, papier opłatkowy (skrobia ziemniaczana, oliwa z oliwek, woda), ekstrakt waniliowy naturalny. Przechowywanie w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Termin minimalnej trwałości to 6 miesięcy od daty produkcji.

liczba odwiedzin: 1441

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie