Restauracja - OBERŻA *LEŚNA* *DOLINA* id:14999

Oferta
Dodaj do plannera

Historia Leśnej Doliny sięga XIX w.

OBERŻA LEŚNA DOLINA, choć swoim staropolskim wystrojem nawiązuje do pozostałych naszych restauracji, to jest jednocześnie miejscem innym, wyjątkowym.

Tą wyjątkowość tworzy przede wszystkim otoczenie. Leśną Dolinę otaczają piękne Bory Dolnośląskie. Oberża usytuowana jest z dala od ruchu kołowego i zabudowań. Co ważne możliwość obcowania z lasem i przyrodą nie została okupiona trudnym dojazdem – Oberża znajduje się kilka kilometrów za Głogowem (ok. 10 minut jazdy od drogi krajowej nr 12 w kierunku Głogów-Leszno).

TEN SIELSKI KLIMAT SPRZYJA ORGANIZACJI :

szkoleń
konferencji
spotkań zakładowych,
imprez integracyjnych
imprez okolicznościowych, w tym przede wszystkim wesel.Dodatkowym atutem jest fakt, że Leśna Dolina reprezentuje wysoki standard w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Klimat miejsca dopełnia sala restauracyjna w stylu staropolskiej Oberży, przygotowana na organizację przyjęć do 100 osób. Ponadto dysponujemy mniejszymi salami. Do dyspozycji gości pozostaje między innymi urocza zabytkowa piwniczka, nadająca się do organizacji mniej formalnych spotkań dla 10-15 osób. Jej atmosfera ułatwi integrację każdej grupy.

Podczas imprez serwujemy wyśmienitą, tradycyjną kuchnię z elementami fusion, ale jesteśmy jednocześnie otwarci na wszelkie propozycje klientów.

Nasi doświadczeni kucharze podejmą każde wyzwanie.

Oberża Leśna Dolina dysponuje 17 WYGODNYMI POKOJAMI z osobnymi łazienkami dla 34 gości i z dostępem do Internetu. Na zmotoryzowanych czeka przestronny, ogrodzony parking. Naszym gościom jesteśmy w stanie zapewnić wiele dodatkowych atrakcji.

Oberża Leśna Dolina nie jest typową restauracją, która każdego dnia serwuje dania z karty. To przede wszystkim miejsce organizacji szkoleń i doskonale zaplanowanych imprez okolicznościowych. To oznacza pełną dyskrecję oraz gwarancję wyłączności i jakości usług. Warto sprawdzić naszą pełną ofertę.

Leśna Dolina przez wiele lat służyła wyłącznie głogowskiej Hucie Miedzi Głogów.

Od momentu przejęcia przez Lubinpex Sp. z o.o. w kwietniu 2010 r. i szeroko zakrojonym remoncie obiekt jest otwarty dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • gospoda
  • karczma
  • restauracja

Standard

  • ilość sal: 4
  • klimatyzacja
  • ilość miejsc noclegowych: 34

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 165 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

(76) 831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
663-226...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Restauracja - OBERŻA *LEŚNA* *DOLINA*
Imię:Łukasz Maliński
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Kotla
Data dodania: 25-05-2015
Liczba odwiedzin: 1300

Nowe ogłoszenia