Zobacz zdjęcia (1)
One Vision Media - Film i teledysk ślubny, Gdynia - zdjęcie 1
1 / 1

One Vision Media - Film i teledysk ślubny id:55435

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Wyjątkowy film ślubny - zatrzymaj chwile na wieczność!
Szukasz niezapomnianego wspomnienia z najważniejszego dnia Twojego życia? Pragniesz uwiecznić magię, emocje i piękno swojego ślubu w wyjątkowym filmie? To świetnie trafiłeś!
Jestem filmowcem, pasjonującym się tworzeniem wyjątkowych historii, które pozostaną z Wami na zawsze. Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdej pary, ponieważ każdy ślub jest unikalny i wyjątkowy. Pragnę uwiecznić Wasze osobiste historie, odzwierciedlając Waszą miłość, radość i wzruszenia.
Gwarantuję, że mój film ślubny będzie nie tylko dokumentem tego wyjątkowego dnia, ale także prawdziwą opowieścią o Waszych uczuciach.
Przed rozpoczęciem projektu chętnie wysłucham Waszych pomysłów, preferencji i oczekiwań. Dzięki temu stworzymy spersonalizowany film, który spełni wszystkie Wasze marzenia.
Oferuję różne pakiety usług, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i budżetu. Niezależnie od wybranego pakietu, możesz być pewien, że otrzymasz wyjątkowe dzieło, które będziecie chcieli oglądać i dzielić się nim z najbliższymi przez wiele lat.
Korzystamy z maksymalnie dwóch kamer, co pozwala uchwycić każdy szczegół i emocję z różnych perspektyw. Dzięki temu film nabiera głębi i dynamiki, tworząc prawdziwie filmową atmosferę.
W naszej pracy wykorzystujemy również drona, co pozwala nam uwiecznić Wasze wspaniałe otoczenie i scenerię ślubną z powietrza. Efekt jest niesamowity - panoramy, ujęcia z lotu ptaka i piękne krajobrazy staną się częścią Waszego filmu, dodając mu dodatkowego uroku i wyjątkowości.
Dysponujemy również profesjonalnym rejestratorem audio, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki temu mówcy, muzyka i wszelkie dźwięki towarzyszące Waszemu ślubowi będą wyraźne i pełne emocji.
Zapewniam, że każdy aspekt filmu ślubnego zostanie dopracowany z najwyższą starannością. Moim celem jest stworzenie dla Was arcydzieła, które przekracza standardy i pozostaje piękną pamiątką na całe życie.
Niezwłocznie skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin. Pozwól mi uwiecznić Waszą miłość w niezapomnianym filmie ślubnym, który będziecie cieszyć się przez lata.

Opinie One Vision Media (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt One Vision Media

Nazwa firmy: One Vision Media
NIP: 8883158961
Imię i nazwisko: Adrian Głowacki
Adres: Gdynia, ul. Opata Hackiego 16, 81-213, woj. pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 98

Popularne miasta w okolicy