Zobacz zdjęcia (4)
Oprawa wokalna ślubu, Stalowa Wola - zdjęcie 1
Oprawa wokalna ślubu, Stalowa Wola - zdjęcie 2 Oprawa wokalna ślubu, Stalowa Wola - zdjęcie 3 Oprawa wokalna ślubu, Stalowa Wola - zdjęcie 4
1 / 4

Oprawa wokalna ślubu id:55132

Stalowa Wola, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Zapewniam oprawę wokalną ślubu, która sprawi, że ​​ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Wykonuję utwory o tematyce kościelnej i miłosnej. Posiadam doświadczenie w śpiewaniu pieśni kościelnych, a więc oferuję szeroki wybór pieśni religijnych, hymnów, psalmów oraz romantycznych ballad, które wprowadzą Państwa i gości w odpowiedni nastrój.Oprawa wokalna jest dostosowana do indywidualnych potrzeb Państwa Młodych. Dzięki czemu wykonanie będzie dokładnie pasować do Państwa gustu, oraz tworzyć niezapomniane przeżycia z tego wyjątkowego dnia.

Proszę o kontakt odnośnie dopasowania indywidualnej oferty.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się szerokim wyborem utworów. Para Młoda może wybrać taki utwór, który może mieć szczególne znaczenie dla nich i który wymaga szczególnej uwagi w trakcie ceremonii zaślubin.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm. Korzystając z moich usług możesz mieć gwarancję, że utwory będą pięknie wykonane, a interpretacja utworów będzie właściwa i odpowiednia do ceremonii zaślubin.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uśmiech i zadowolenie na twarzy Pary Młodej. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego Para Młoda wkracza w wspólne życie. Z przyjemnością jest towarzyszyć im w tak ważnym dniu śpiewając i tworząc odpowiednią atmosferę.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Oprawa wokalna ślubu to okazja do przekazania silnych emocji oraz uczuć poprzez śpiew, a także odpowiednie zaangażowanie. Dzięki tym emocjom nie traktuje tego jak pracę. Z przyjemnością towarzyszę w tym uroczystym dniu.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Oprawa wokalna może pomóc w stworzeniu oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru ceremonii zaślubin. Wokalista może dostosować repertuar do preferencji Pary Młodej, który będzie dla nich szczególnie ważny.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Podchodzę do współpracy indywidualnie. Dzięki temu każda ceremonia ma swój własny oryginalny charakter. Profesjonalne podejście pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu i wprowadzenie Państwa Młodych jak i gości w szczególny nastrój.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przesyłam tytuły utworów i spośród listy Para Młoda wybiera te które są im bliskie. Ewentualnie wybieram sama tak aby dostosować do potrzeb i preferencji Pary Młodej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Msza Święta więc około godziny. Na życzenie Pary Młodej jest możliwość śpiewu przed Mszą.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Oprawę wokalną realizuję w jednoosobowym składzie. Posiadam doświadczenie w śpiewie na głosy bądź z dodatkowymi instrumentami.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Oprawę wokalną ślubów wykonuje około 6 lat. Współpracowałam głównie z jednym organistą i nie traktowałam tego jak pracę.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Aleksandra Kołodzieczyk
Adres: Stalowa Wola, ul. ., 37-450, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 160

Wyjątkowe sale weselne w mieście Stalowa Wola

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie