Oprawa wokalna ślubu Barbara Piejdak id:14659

Oferta
Dodaj do plannera

W TYM ROKU NIE PRZYJMUJĘ ZLECEŃ!!!
Oferuję profesjonalny wokal na ceremonię ślubu. Zapewniam oprawę głosową całej Mszy Świętej: wszystkie pieśni, części stałe jak psalm i alleluja oraz Hymn do Ducha Świętego.

Ukończyłam ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalnym. Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu oprawy na ślub. Zawsze staram się dobierać repertuar wspólnie z miejscowym organistą oraz przy akceptacji księdza proboszcza. Jestem mobilna dlatego śpiewam nie tylko w Warszawie, lecz także w okolicznych miejscowościach.

Swoją wiedzę zdobyłam dzięki konsultacjom z wieloma organistami oraz dzięki wielu prześpiewanym ślubom. Korzystam z renomowanych i wiarygodnych śpiewników (jak np. "Śpiewnik Kościelny" ks. Siedleckiego) oraz śledzę nowości współczesnych kompozytorów muzyki religijnej jak: P. Bębenka, P. Pałki oraz H. Kowalskiego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam więc do posłuchania udostępnionych nagrań w celu zapoznania się z moją barwą głosu. Jeżeli podoba Ci się mój głos i jeśli masz jakieś dodatkowe pytania: napisz lub zadzwoń!

Parom, zawierającym związek sakramentalny w parafii św. Łukasza w Warszawie, oferuję zniżkę w wysokości 50zł.

Zapraszam do współpracy :)

Dodatkowe informacje

Pozostałe:

  • śpiew damski

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN / występ

Cena na terenie Warszawy 300zł. Cena poza Warszawą, w zależności od czasu i odległości waha się w granicach 350-500zł.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Oprawa wokalna ślubu Barbara Piejdak id:14659
Ilość głosów: 10 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Kasia i Krystian Dodano: 27-11-2016
Data imprezy: 27-08-2016 Miejscowość: Daniszewo
(5)
Przecudowny głos! Dzięki Pani Basi ceremonia w kościele była bajkowa. :) Pani Basia skontaktowała się z naszym miejscowym organistą, co jest dodatkowym atutem. Z ogromną przyjemnością słuchamy śpiewu na nagraniu. Polecamy :)
Autor: AGNIESZKA Dodano: 19-10-2016
Data imprezy: 15-10-2016 Miejscowość: WARSZAWA
(5)
Jeszcze raz dziękujemy Pani Basi za przepiękną oprawę wokalną ślubu.
Głos piękny ,wręcz płynący kiedy śpiewa jesteśmy bardzo zadowoleni ,cieszymy się ,że mieliśmy przyjemność w takim dniu mieć kogoś takiego jak Pani Basia ,która uświetniła swoim głosem naszą uroczystość.Wszystko było przepięknie .
Polecamy ,naprawdę chwile nie zapomniane.
Agnieszka i Witek
Autor: Magdalena i Łukasz Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 08-10-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Dziękujemy Pani Barbaro. Dzięki Pani nasza ceremonia ślubna była przepiękna. Gorąco polecamy :) Magdalena i Łukasz
Autor: Paulina i Kamil Dodano: 17-07-2016
Data imprezy: 09-07-2016
(5)
Szok szok szok!!! Cudowny głos! Pani Basia zaśpiewała na naszym ślubie jako niespodzianka od rodziców i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni! Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów na scenie muzycznej. GORĄCO POLECAMY
Autor: Joanna i Adam Dodano: 09-08-2015
Data imprezy: 08-08-2015
(5)
Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani Basi że uświetniła swoim udziałem nasz ślub - Panie Basia pomogła w wyborze repertuaru, skontaktowała się i dogadała z organistą i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Głos świetny, Pani Basia zaśpiewała pięknie, słowem - klasa, wszystko super, jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi, że dzięki Pani Basi mieliśmy piękny ślub, dziękujemy i szczerze polecamy!!!! :)))
Autor: Anna Rorot Dodano: 29-06-2015
Data imprezy: 27-06-2015
(5)
Bardzo cieszymy się, że Pani Basia dopełniła swoim głosem naszą małą uroczystość. Jestemy bardzo bardzo zadowoleni :) goście również :-) Polecamy gorąco Panią Basię! Ania i Łukasz
Autor: Paulina Wdowiak Dodano: 16-06-2015
Data imprezy: 21-09-2013
(5)
Jestem bardzo zadowolona z Pani Basi . Zdałam się na jej gust ,doradziła mi jakie pieśni pasują a jakie nie , gdy wyszła i zaśpiewała to nie jednej osobie zakręciła się łezka w oku . Było przepięknie i wszyscy chwalili mój wybór :) Jest osobą godną polecenia ,znającą się na rzeczy . Jak śpiewała to jej ciepły, miły głos oplatał cały kościół .Bardzo się ciesze że mogła zaśpiewać na moim ślubie.
Autor: Kamila Kasprowicz Dodano: 30-05-2015
Data imprezy: 24-08-2013
(5)
Piękny śpiew. W doborze repertuaru zdaliśmy się na Panią Basię i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy Kamila i Wojtek :)
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Oprawa wokalna ślubu Barbara Piejdak
Imię:Barbara
Nazwisko:Piejdak
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Adres:ul. Grodkowska 8/42
Data dodania: 13-04-2015
Liczba odwiedzin: 5735

Nowe ogłoszenia