Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ; - film 1 Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ; - film 1
Pokaż kolejny film

Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ; id:43000

Golczewo, zachodniopomorskie
(40)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
693-990...

O nas

Instrumenty:

 • gitara
 • organy

Śpiew:

 • ilość osób: 2
 • śpiew damski

Niezwykła, pełna muzycznych wzruszeń oprawa ślubu. Dokładamy wszelkich starań, aby najważniejszy dzień dla Pary Młodej był bardzo uroczysty. Działamy w duecie: solistka-Danuta Grzejszczak-liturgiczny animator muzyczny i dyplomowana organistka kościoła parafialnego Daria Markiewicz. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie muzyki liturgicznej oraz certyfikaty Komisji Muzyki Liturgicznej Archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej w zakresie gry na organach i śpiewu liturgicznego.Nasze usługi traktujemy przede wszystkim jako dzielenie się z innymi pasją i umiejętnościami.Posiadamy szeroki repertuar, który modyfikujemy wprowadzając najnowsze utwory liturgiczne. Wykonujemy piękne pieśni z tekstem o miłości w nowoczesnych aranżacjach zgodnych z liturgią oraz utwory z klasyki: w języku łacińskim:Ave Maria: Caccini, Schubert, Gounod, marsze weselne, Gabriel`s oboe, Dla Elizy, Canon in D, preludia Bacha, menuety, pieśni nieliturgiczne: Hallelujah, Perfect - Prosimy Cię- Ed Sheeran`a , grane przed Mszą na życzenie. Oferujemy lektora, który przeczyta czytanie z Pisma św. np.Hymn o miłości, a także asystę księdza podczas Mszy. Wszystko jest grane na żywo na organach. Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający i instrument, jeśli w kościele nie ma. Wykonujemy także pieśni przy akompaniamencie gitary. Współpracujemy z innymi muzykami grającymi np. na skrzypcach. Serdecznie polecamy. Nasze honorarium za usługę oraz koszt ewentualnego przyjazdu w miejsca odległe uzgadniamy indywidualnie. Pracujemy na terenie całej archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Dysponujemy czasem od piątku do niedzieli. Każda uroczystość jest omówiona z księdzem, który celebruje Mszę ślubną. W wielu kościołach , katedrach jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie nagłośnienie. Organistka potrafi zagrać na organach różnego rodzaju, od elektronicznych po potężne wielogłosowe, kamieńskie, wolińskie, kołobrzeskie i innych wspaniałych kościołów w zachodniopomorskiem . Każde zlecenie traktujemy profesjonalnie z indywidualnym uzgodnieniem repertuaru, jeśli Państwo sobie tego życzą. Do ogłoszenia są dołączone filmiki ze ślubów.Zaznaczamy, że nie są wykonane przez profesjonalistę. Ręczymy, że na żywo odbiór pieśni jest zupełnie inny:) Zapraszamy, wolne terminy...jeszcze mamy:)
Pozdrawiamy 🌹🌹🌹Dana i Daria

Zobacz zdjęcia (8)
Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 3 Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 4 Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 5
Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ;, Golczewo - zdjęcie 6
1 / 8

Oferta

oferta

Cena za występł w zależności od ilości utworów i usług dodatkowych. Koszt uwzględniamy indywidualnie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli szukają Państwo pasjonatek muzyki organowej i charyzmatycznego wokalu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oprawy muzycznej ślubu kościelnego .

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wykonujemy pieśni preferowane na ślubach, stale poszerzamy nasz repertuar. Każdy ślub to dla nas nowa historia. Specjalnie dobieramy repertuar. Wszystko zagrane i zaśpiewane na żywo. Przygotowujemy się do każdego wydarzenia bardzo odpowiedzialnie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Na podstawie opinii uczestników ślubów,czy samej pary młodej stwierdzamy, że podobają się nasze wykonania. Pracujemy z sercem. Jesteśmy rekomendowane przez pary młode poprzez social media.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Zaangażowanie i charyzmatyczny głos. Dobry kontakt z innymi. Pasja, wyważone honorarium. Szeroki repertuar, pieśni współczesne, utwory organowe, klasyka, Ave Maria różnych wykonawców. Dysponujemy własnym instrumentem klawiszowym ( jeśli nie ma w kościele organów) i nagłośnieniem. Nie boimy się współpracy z różnymi muzykami- flet poprzeczny, gitara, skrzypce, altówka).

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Kwalifikacje organisty i animatora muzyki liturgicznej. Solistka od lat posługuje w kościele śpiewem solo. Organistka gra w kościele parafialnym i nie tylko. Doświadczenie w pracy z uczniami w szkole, niegdyś schola młodzieżowa. Gramy na instrumencie klawiszowym.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zadowolenie uczestników uroczystości. Łzy wzruszenia podczas Ave Maria, skupienie podczas liturgii ślubnej. To nasze Sacrum. Kochamy śpiewać i grać. Muzyka, to nasza pasja. Robimy to z sercem. Muzyka jest jak oddech.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Spełniamy nasze marzenia, sięgamy nieba naszą muzyką.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Najlepsze wyróżnienie to zadowolenie naszych klientów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od trzech lat zajmujemy się oprawą muzyczną ślubów jako duet, czasami trio włączając gitarzystę😊.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Solistka, organistka. na życzenie gitara. Nie wykluczamy współpracy z innymi muzykami.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dopasujemy repertuar do życzeń klienta. Jeśli wybrane utwory nie są dopuszczone do wykonania podczas liturgii, proponujemy w zamian inne, równie atrakcyjne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Realizujemy terminy bliskie jak i dokonujemy rezerwacji na piątki, soboty, niedziele, w zależności od ustalonych godzin ślubów.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli posiadamy wolny termin, nawet bliski przyjmujemy zlecenie. W zależności od wymagań klienta w sprawie doboru repertuaru, przygotowania nowości, potrzebujemy czas na realizację. Dlatego szanując naszych klientów wolimy mieć czas w zapasie.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Własny instrument klawiszowy, nagłośnienie, gitara.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

W związku z tym, że śluby odbywają się w różnych miejscowościach, preferujemy kontakt telefoniczny w celu ustaleń warunków usługi.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Ślub międzynarodowy, cywilny.Zdaża się nam usługa w urzędzie 😊

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się w sprawach repertuaru, ustalenia godziny- w przypadku odległego terminu.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Posiadamy swoją stronę na FB oraz kanał na YT, gdzie publikujemy fragmenty nagrań. Zainteresowanych odsyłamy do linków.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy otwarte na propozycje, jednak nie może to wpłynąć na jakość naszej usługi.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po uroczystości wskazany w celu ewaluacji naszej usługi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Preferujemy śluby kościelne, jednak nie odmówimy oprawy również cywilnego, jeśli sytuacja tego wymaga.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Solidność, uczciwość,kreatywność, dobry kontakt z klientem. Profesjonalnie podejście do usługi. Wywiązanie się z ustaleń.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nowoczesny repertuar, kompozytorów naszych ulubionych P.Bębenka, H.Kowalskiego, P.Pałki.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Słuchamy naszych klientów i odpowiadamy na propozycje, poszukujemy nowych pieśni z najlepszych śpiewników liturgicznych.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Udział w kursach, studia muzyczne, permanentne ćwiczenie gry i śpiewu.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (40)

Oprawa muzyczna ślubu - DANA GRZEJSZCZAK &DARIA MARKIEWICZ; id:43000
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Nowogard
Data dodania: 25-08-2023

Polecamy z całego serca ❤️ Piękny anielski głos, cudowna cała oprawa Ceremoni Ślubnej. Pełen profesjonalizm, super kontakt.
Dziękujemy ❤️❤️

Dana
31-08-2023

Bardzo dziękujemy za wybór naszej oprawy muzycznej Państwa ślubu. To dla nas zaszczyt 🥰🎶🎤🎹Pozdrawiamy ❤️

N
Natalia S.
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2023
Kamień Pomorski
Data dodania: 22-08-2023

Polecamy z całego serca. Pani Danuta i Daria sprawiły, że nasza msza ślubna była wyjątkowa, przepiękna gra na organach kamieńskich i do tego akompaniament śpiewu, który poruszył wielu gości, w tym samego Pana Młodego, który przy Anima Christi ze wzruszenia uronił kilka łez. Nawet najbardziej "niewrażliwe" dusze zostały poruszone śpiewem Pani Danuty, każdy z gości zachwycał się jej głosem i pytam skąd i gdzie znalazłam ten duet. Niezmiernie dziękuję za przecudowne poprowadzenie muzycznej części mszy, profesjonalizm i wspaniałą współpracę. Każdemu życzę tak pięknej i pełnej wzruszeń mszy św. Jeśli je wybierzecie, na pewno nie będziecie żałować.
Jeszcze raz pięknie dziękujemy! 🥰❤️

Dana
23-08-2023

Bardzo dziękujemy za serdeczne słowa 🥰To dla nas wielka przyjemność służyć śpiewem i akompaniamentem w tak ważnym Dniu Ślubu. To była cudowna Msza św. Tym bardziej, że tak piękne utwory Państwo wybrali i uczestniczyliśmy w celebracji w trzech językach: łacińsko-hiszpańsko-polskim. To było super fajne. Po hiszpańsku jeszcze nie miałyśmy Liturgii. Życzymy Państwu cudownego życia małżeńskiego. Dziękujemy za wybór naszej usługi 💞🌺🌺🌺

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Suchań
Data dodania: 10-07-2023

Szczerze polecam, byliśmy zachwyceni ❤️ piękna, wzruszająca oprawa wokalna. Cudowny głos wycisnął wiele łez wzruszenia wśród gości. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Bez wątpienia Panie wkładają w to całe serce!

Dana
11-07-2023

Bardzo dziękujemy za serdeczne słowa 🥰To dla nas wielka przyjemność służyć śpiewem i akompaniamentem w tak ważnym Dniu Zaślubin. Życzymy Państwu cudownego życia małżeńskiego. Dziękujemy za wybór naszej usługi 💞🌺🌺🌺

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Trzebiatów
Data dodania: 28-06-2023

Panie Danusia i Daria nadały Naszej ceremonii niesamowity, radosny klimat przeplatany chwilami wzruszeń 💗💗
Cudowny, anielski głos oczarował wszystkich. Serdecznie polecamy ❤️❤️❤️❤️❤️

Dana
28-06-2023

Bardzo dziękujemy za poruszające serce słowa. To był dla nas zaszczyt! Śpiewamy i gramy dla Boga, i dla ludzi. Nie ma nic piękniejszego w naszej posłudze- otrzymać takie podziękowanie!!!
Pozdrawiamy< Daria i Danusia:)))))

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Maszewo
Data dodania: 08-09-2022

Najpiękniejsza oprawa muzyczna jaką słyszałam. Głosy cudowne. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo atrakcyjna cena nie ma żadnego problemu z dojazdem, panie są przemiłe i zawsze odbierają telefon w kwestii jakich kolwiek pytań. Z opowieści gości nie mogli się nasluchac śpiewu przy niektórych piosenkach sama ja panna młoda miałam ciarki na plecach. NO POPROSTU CUDOWNIE❤️❤️❤️Polecam każdemu

Dana
11-09-2022

Bardzo Państwu dziękujemy za tyle ciepłych słów. Po prostu, kochamy to, czym się dzielimy:)))))

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kalisz Pomorski
Data dodania: 30-08-2022

Piekna Oprawa , anielski głos , super kontakt. Atrakcyjna cena. Polecam Wszystkim. Ja jestem zadowolona , i zadowoleni sa moi goście. Pięknie bylo❤

Dana
01-09-2022

Bardzo dziękujemy za wybór naszej oprawy muzyczne💞j. Cieszy nas Państwa zadowolenie. 🥰🥰🥰🥰

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nowielice
Data dodania: 15-08-2022

Pani Danuta i Pani Daria śpiewają przepięknie i również dzięki nim nasz ślub był najpiękniejszy jaki mogłam sobie wymarzyć. Pełen profesjonalizm. Wielokrotnie wzruszałam się przy ich śpiewie. Z całego serca polecam!

Dana
16-08-2022

Bardzo dziękujemy za serdeczne słowa 😍
To dla nas wielka radość, która zaowocuje w dalszej naszej pracy🥰

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2022
Maszewo
Data dodania: 15-08-2022

najlepszy głos jaki słyszeliśmy!!! dziękujemy bardzo zaczarowaliscie nasz dzień pięknym głosem i graniem ! My i nasi goście jesteśmy bardzo zachwyceni będziemy Państwa polecać wszystkim!! dziękujemy ❤️😍

Dana
16-08-2022

Wielkie DZIĘKUJĘ za piękne słowa. To był dla nas zaszczyt śpiewać na Państwa ślubie. 🥰

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Danuta Grzejszczak
Adres: Golczewo, woj. zachodniopomorskie
693-990...
liczba odwiedzin: 5633
Zadzwoń
693-990...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie