





"Orlikowski BAND" id:7109
O nas
Instrumenty:
- akordeon
- flet
- keyboard/organy
- klarnet
- pianino
- saksofon
Oferta:
- obsługa konferansjerska
- mówimy po angielsku
- mówimy po niemiecku
- efekty świetlne
- granie na błogosławieństwie
- płyta DEMO audio
- płyta DEMO video
W składzie:
- wokalistka
- wokalista
- Liczba osób: 3
Oferta zespołu muzycznego
"Orlikowski BAND"
Oferujemy Państwu organizację, oprawę muzyczną i techniczną
(w tym nagłośnieniową i oświetleniową):
* pracowniczych imprez integracyjnych i motywacyjnych,
* imprez plenerowych,
* eventów, rautów,
* koktajli,
* jubileuszy,
* spotkań rocznicowych,
* kongresów, zjazdów,
* targów handlowych,
* bali,
* wesel,
* bankietów (w tym ekskluzywnych przyjęć weselnych).
Do skorzystania z naszej bogatej oferty zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje.
U nas również PAKIETY WESELNE !!! - Wszystko w jednym miejscu !
PAWEŁ ORLIKOWSKI-
+wokalista, instrumentalista- muzyk.
Finalista Kaszubskiego idola 2010, uczestnik programu telewizji TVN - X FACTOR, laureat wielu konkursów muzycznych -ogólnopolskich jak i zagranicznych, założyciel zespołów : Żąkile (nominacja i wyróżnienie nagrody starosty), stypendium w roku 2002 i wyjazd do Francji za osiągniecia w dziedzinie muzyki, założyciel zespołu Trimens, Orlikowski Band, założyciel wielu kółek muzycznych, częsty gość mediów, jego utwory można usłyszeć w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, nagradzany za promocje regionalną przez wojewodę, starostów.
Justyna Bielawa-Banaś-
*świetna wokalistka
Laureatka wielu konkursów wokalno-muzycznych. Współpracowała z wybitnymi muzykami Polskiej sceny muzycznej. Ma za sobą szereg koncertów na estradzie krajowej z towarzyszącymi jej muzykami Big-Band-ów i orkiestr. Z Pawłem Orlikowskim nie jednokrotnie udowodniła na scenie ,że ich głosy się zgadzają i tworzą jedną piękną muzyczną całość. Dzisiaj Justynę i jej świetnie brzmiący wokal można usłyszeć w zespole Orlikowski BAND.
Maciej Słoniewski-
*muzyk, saksofonista wyrastający z tradycji jazzowej
Wywodzi się ze Słupska i jest jednym z najbardziej rozchwytywanych saksofonistów młodego pokolenia. Choć edukację rozpoczął od fortepianu, to jednak brzmienie saksofonu nadało ostateczny tor jego życiowej drodze. Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie saksofonu klasycznego. Wszechstronne wykształcenie, położyło podwaliny pod chęć sięgnięcia po literaturę jazzową i ukłon w stronę swingującego oblicza saksofonu. Saksofonista na stałe wpisał się w nurt muzyki klubowej. Dzisiaj to wspaniale brzmienie saksofonu możemy usłyszeć w zespole Orlikowski BAND gdzie można poczuć eksplozje i smak dobrej przemyślanej muzyki.


Oferta ORLIKOWSKI BAND
Oferta nr 1
* 5,000zł Wesele Zespół Muzyczny
* 1,500 Poprawiny Zespół Muzyczny
* Pakiet Weselny Zespół+Foto+Video=8,500zł.
* Pakiet Weselny Zespół+Foto+Video+zespół na poprawiny=10,000zł.
W pakiecie otrzymujecie Państwo:
*Piękną foto księgę w skórzanej okładce format 30x30
*Album ślubny a w nim 200 zdjęć formatu 10×15 z całej uroczystości ślubno – weselnej
*Wszystkie ujęcia w pełnej rozdzielczości na pendrive z możliwością wykonania dowolnych odbitek we własnym zakresie
*Teledysk ze zdjęć
*Pamiątkowy obraz na płótnie 70×50 z wybranego zdjęcia Młodej Pary
*Dwa pamiątkowe kubeczki porcelanowe ze zdjęciami
*Pendrive ze wszystkimi zdjęciami z całej uroczystości ślubno – weselnej (około 1200 zdjęć)
*Pendrive z filmem Full Hd
*Sesja plenerowa w dniu wesela lub w tygodniu po weselu (termin i szczegóły do uzgodnienia).
Opinie ORLIKOWSKI BAND (56)
Dodaj opinięZdecydowanie i z całego serduszka polecamy zespół Orlikowski Band 😊 Jeśli pragniecie, aby Wasze wesele było niesamowite, wyjątkowe, niezapomniane, żeby wszyscy goście bawili się na parkiecie do samego rana, to trafiliście na odpowiednich ludzi😊Genialny, rewelacyjny zespół, bogaty repertuar, umiejętność porwania do zabawy wszystkich gości, to filar wymarzonego wesela😊To grupa wyjątkowych profesjonalistów, którzy kochają to co robią i widać to i słychać w każdej minucie ich pracy. Piękne wokale....i te solówki na saksofonie... Jak to mój mąż stwierdził - petarda😊 Jakość i wykonanie utworów wprawiło w zachwyt każdego z Nas. Zespół poprowadził nasze wesele w taki sposób ze przerosło to oczekiwania nasze i naszych gości, od których usłyszeliśmy wiele pozytywnych opinii. Gorąco polecamy, Sabina i Mariusz 😊
Z całego serca możemy każdemu polecić zespół Orlikowski band. Zespół w pełni spełnił nasze oczekiwania. To ludzie pełni energii, pasji a przede wszystkim to profesjonaliści, którzy potrafią dobrze rozkręcić wesele. Cieszę się że zdecydowaliśmy się właśnie na ten zespół, lepiej nie mogliśmy trafić
Polecamy z całego serca. I wesele i poprawiny muzyka na najwyzszym poziomie poderwie do tańca kazdego. Do zobaczenia na nastepnych imprezach :):)
Z całego serca polecamy zespół. Lepiej nie mogliśmy trafić. Ludzie pełni energii, którzy wiedzą jak rozkręcić imprezę. Doświadczenie oraz fantastyczny repertuar odpowiadający zarówno starszym jak i młodszym uczestnikom imprezy sprawiły, że goście bawili się do rana. W dużej mierze przyczyniliście się do tego, że będziemy miło wspominać najpiękniejszy dzień naszego życia. 😊 Dziękujemy. ❤️
Najlepsza orkiestra na świecie. Ludzie z pasja. Podchodzą do swojej pracy z sercem. Bije od nich radość. Potrafią wyciągnąć na parkiet nawet największego leniucha. Każda godzina w ich towarzystwie mija jak minuta:-) polecam z całego serca na pewno nikt nie będzie żałował A goście weselni będą ja polecać dalej :-) pozdrawiam serdecznie
Zespół ORLIKOWSKI BAND polecamy wszystkim, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile w najważniejszym dla siebie dniu. Przecudowne trio muzyków, które z wielką pasją i zaangażowaniem bawi się muzyką, ale w profesjonalny sposób!!!!!!!!!!!!! Chłopcy świetnie grają na instrumentach. Maciej.... jego solówki na saksofonie...ohh można odpłynąć. Paweł i Justyna przepiękne głosy i wokale. Paweł bardzo serdeczna osoba, która dba o wszelkie detale, perfekcja i człowiek orkiestra! Wspaniałe trio szybko złapało kontakt z gośćmi, którzy cały czas bawili się na parkiecie. Zabawy zaproponowane przez zespół "powaliły" gości na kolana a ubaw był po pachy:) Dziś kilka miesięcy po weselu goście wspominają z" bananem na twarzy" Zespół ORLIKOWSKI BAND. Klasa sama w sobie!!!!!!!!!!!!!!! Zespół the best!!!!!!!!!!!!!! Polecamy z całego serca i już nie możemy się doczekać kolejnej imprezy z Zespołem.
Rewelacyjny zespół! Mogę z czystym sumieniem polecić. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Zabawa przez całą noc była niesamowita. Mam nadzieję, że będę mogła jeszcze pobawić się jako gość przy Waszej muzyce. :)
Mieliśmy ogromną przyjemność współpracy z Orlikowski Band. Szukaliśmy zespołu na swoje wymarzone wesele i wybraliśmy go z internetu. Można powiedzieć, że sporo ryzykowaliśmy biorąc zespół w,, ciemno" ale był to strzał w dziesiątkę. Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! Nie wyobrażam sobie innego zespołu muzycznego na naszym weselu. Planujemy już rocznicę i wiemy, że z tym samym zespołem spotkamy się ponownie. Goście byli zachwyceni, na każdym kroku powtarzali, że są niesamowici. Justyna i Paweł mają idealnie dobrane głosy, pięknie się uzupełniają. Maciej jest mistrzem saksofonu. Nie da się opisać słowami, jak tworzą zgrany i świetny zespół. Przetańczyliśmy z mężem cała i noc i ciągle mamy niedosyt. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się, czy zdecydować się na tą orkiestrę to z całego serca i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że na pewno nikt tej decyzji nie pożałuje. Jesteśmy zachwyceni i jednocześnie z całego serduszka dziękujemy, że byliście z Nami w najważniejszym dniu naszego życia! :) Skorzystaliśmy z pakietu weselnego. Aneta to mistrzyni zdjęć. Uchwyciła najpiękniejsze momenty. Zdjęcia i ich obróbka są na najwyższym poziomie. Kamerzysta zmontował przecudne filmiki. Po obejrzeniu filmu chcieliśmy zobaczyć jeszcze więcej. Przepiękna pamiątka. Jeszcze raz dziękujemy Wam za kawał dobrej roboty. Jesteście profesjonalistami pod każdym względem. Współpraca z Wami to czysta przyjemność!! :) do zobaczenia niebawem.