Zdjęcia | Oferta

Oryginalne Fryzury ślubne, indywidualne stylizacje id:6157

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 28-05-2011
Liczba odwiedzin: 3847

Oferta

Villa Dermatica to nowoczesne centrum urody specjalizujące się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej, dermatologii leczniczej oraz profesjonalnego fryzjerstwa.

Centrum Villa Dermatica zachęca wszystkich klientów oraz Panny Młode do skorzystania z profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który za sprawą najlepszych kosmetyków i doświadczonego zespołu fryzjerów sprawi, że Twoje włosy odzyskają kondycję i zdrowy wygląd oraz niepowtarzalny styl.

Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów coraz to doskonalszych, niewątpliwie niwelujących skutki procesu starzenia z zastowaniem botox-u i kwasu hialuronowego. W trosce o satysfakcję i dobro klienta Villa Dermatica zapewnia pełną opiekę i komfort oraz indywidualną i wyjątkową obsługę a każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską i wykonywany z niezwykłą starannością przez lekarzy medycyny estetycznej i dermatologii.

Kosmetyka profesjonalna i dermatologia to również pełna gama zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków oraz nowoczesnych urządzień wraz z wykorzystaniem technologii światła lasera (trwala depilacja laserowa, fotoodmladzanie, zamykanie naczynek i terapie odmładzające).

W swojej bogatej ofercie Villa Dermatica proponuje również skuteczne i bezpieczne zabiegi kształtujące sylwetkę wykonywane przy użyciu najnowszego sprzętu światowych marek oraz wykwalifikowanego personelu,endermologia+RF, ultradźwięki oraz

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dane kontaktowe

Oryginalne Fryzury ślubne, indywidualne stylizacje
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-435

Godziny pracy

Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:09:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia