Oryginalne zdjęcia ślubne i nie tylko ślubne!!! id:4781

Łódź, łódzkie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Dlaczego Diamond Photography?

1. Diamenty są ekskluzywnymi kamieniami, które świadczą o pewnym prestiżu. My, jako firma fotograficzna pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby marka DP kojarzyła się naszym klientom z czymś, co jest ekskluzywne.

2. Wydobycie i oszlifowanie diamentów nie jest procesem łatwym i szybkim. Aby efekt końcowy był właściwy i spełniał wysokie wymagania, potrzebni są do tego odpowiedni ludzie. Tak samo zrobienie dobrego zdjęcia wiąże się ze stosownym przygotowaniem, znalezieniem ciekawego miejsca, współpracą z otwartymi i ciekawymi osobami oraz artystycznym i profesjonalnym podejściem fotografa. Szlifowanie diamentów porównać zatem można do cyfrowej obróbki każdego, pojedynczego zdjęcia. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku niezbędne są wysokiej jakości narzędzia, precyzja, spostrzegawczość i indywidualne podejście.

3. Metody nadawania kształtu diamentom są różne, tak samo jak obróbka poszczególnego zdjęcia jest jego indywidualnym procesem, nad którym zawsze starannie pracujemy.

4. Czystość, wielkość i barwa diamentu cechuje jego unikalność oraz wartość. Zarówno i my staramy się tworzyć fotografie, które dla naszych klientów stanowić będą unikalną i wartościową pamiątkę.

5. Diamenty oprawiać można w różnego rodzaju kruszce, tak samo jak oferta naszej firmy dostosowana jest do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego klienta.
------------------------------ ---------------------------------------- ---------------