Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna id:21042

Oferta
Dodaj do plannera

Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy.”

I za to kocham fotografię ! Za jej niepowtarzalność, za możliwość zatrzymania świata w ułamku sekundy aby uchwycić magiczne chwile i pomalować je światłem. Moim światłem ! Bo dzięki fotografii staje się reżyserem bieżących wydarzeń. Ukazuje kadrami najważniejsze życiowe historie.
Być może Waszą historię …

Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Od zawsze dawało mi dużo satysfakcji łapanie emocjonujących momentów, łez, radości, wzruszeń. Pracuję na profesjonalnych korpusach marki Canon i najlepszych jasnych obiektywach serii L.
Posiadam certyfikat uprawniający do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / całość

Cena zawiera:
Reportaż ślubny + sesja plenerowa innego dnia + 300 zdjęć obrobionych na pendrive ( wybrane przez Państwa spośród wszystkich zdjęć ) + fotoalbum. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu drogą mejlową.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna id:21042
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Żaneta Dodano: 12-01-2017
Data imprezy: 09-09-2016 Miejscowość: Kołobrzeg
(5)
Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, w którym przeplata się niezliczona ilość emocji, wzruszeń... Stojąc przed wyborem fotografa bardzo zależało nam na tym, żeby wybrać kogoś, kto w subtelny, wyważony sposób będzie potrafił wydobyć i uwiecznić te emocje. Szukaliśmy długo i daleko od miejsca zamieszkania, ale znaleźliśmy :)
Oskar to fotograf - profesjonalista w każdym calu. Doskonale zna się na swojej pracy. W prawie niezauważalny sposób potrafił dostrzec i uwiecznić każdy szczegół naszej uroczystości, pozostawiając nam tym samym piękną pamiątkę do końca życia. To osoba, której w 100% można zaufać i nie zawieść się. Współpraca z Oskarem to czysta przyjemność, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy i jednocześnie gorąco polecamy!!! Żaneta i Maciek

Skontaktuj się

793-098...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna
Imię:Oskar
Nazwisko:Szymczyk
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:70-136
Adres:9 Maja 2/2
Data dodania: 20-05-2016
Liczba odwiedzin: 196

Polecamy

Nowe ogłoszenia