Zobacz zdjęcia (5)
Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna, Szczecin - zdjęcie 1
Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna, Szczecin - zdjęcie 2 Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna, Szczecin - zdjęcie 3 Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna, Szczecin - zdjęcie 4 Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna id:21042

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy.”

I za to kocham fotografię ! Za jej niepowtarzalność, za możliwość zatrzymania świata w ułamku sekundy aby uchwycić magiczne chwile i pomalować je światłem. Moim światłem ! Bo dzięki fotografii staje się reżyserem bieżących wydarzeń. Ukazuje kadrami najważniejsze życiowe historie.
Być może Waszą historię …

Specjalizuję się w fotografii ślubnej. Od zawsze dawało mi dużo satysfakcji łapanie emocjonujących momentów, łez, radości, wzruszeń. Pracuję na profesjonalnych korpusach marki Canon i najlepszych jasnych obiektywach serii L.
Posiadam certyfikat uprawniający do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie (75)

Oskar Szymczyk - Fotografia Ślubna id:21042
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 75 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Emilia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Kulice
Data dodania: 28-12-2020

Polecam z całego serca. Zdjęcia są przepiękne ! :) Podczas uroczystości i wesela uchwycone najważniejsze momenty, ale i dobra zabawa gości. Sesja plenerowa piękna, nie spodziewałam się, że z totalnym brakiem doświadczenia przed obiektywem, można wyglądać jak modelka. Zaufaliśmy całkowicie Oskarowi i się opłacało ! :) na pewno jeszcze wrócimy :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Stargard
Data dodania: 04-12-2020

Nie jesteśmy z mężem najlepszymi fotomodelami, ale dzięki Oskarowi tak się poczuliśmy :) Zdjęcia są niesamowite! Zarówno ze ślubu, wesela i pleneru. Zostały uchwycone najważniejsze chwile, przy czym nie czuliśmy się skrępowani, ponieważ wszystko było robione bardzo dyskretnie. Zdjęcia są najwyższej jakości. Mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy !:) K&A

P
Pola
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Suchań
Data dodania: 30-11-2020

Zdjęcia mówią same za siebie 😉 Magiczne ujęcia z pleneru, świetny i dopracowany reportaż z wesela! A przede wszystkim miła i przyjemna atmosfera idąca w parze z profesjonalizmem od początku do końca. Oglądając te piękne zdjęcia przeżywamy raz za razem towarzyszący nam wtedy stresik, wzruszenie, radość i wypełniające nas tego dnia emocje. Cieszymy się, że dzięki temu reportażowi możemy wspominać ten dzień w pełni go przeżywając. Będzie to dla nas ogromna pamiątka na całe życie! POLECAMY z całego serca 🙂 DZIĘKUJEMY!
Pola & Rafał

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Stargard
Data dodania: 19-11-2020

Mieliśmy przyjemność współpracować z Oskarem podczas ślubu oraz sesji plenerowej. Z całego serca polecamy Oskara! Już podczas pierwszego spotkania dał się poznać jako sympatyczny i wesoły człowiek. Jest profesjonalistą w swoich fachu. Przede wszystkim wprowadza przyjazną i luźną atmosferę. Nie krępował swoją obecnością. Cała współpraca przebiegała bardzo naturalnie i swobodnie, bez wymuszanego pozowania czy sztucznych uśmiechów. Podczas mszy i wesela był niezauważalny. Ma pełno pomysłów, od razu widać, że to fotograf z pasją. Bez problemu wybrał przeróżne plenery do sesji ślubnej dostosowane do naszych wymagań. Jest bardzo elastyczny i ugodowy. Zdjęcia wykonane przez Oskara są po prostu wspaniałe. Uchwycił każdą chwilę. Uwiecznił nasz wspaniały dzień na najwyższym poziomie. Efekt przerósł nasze oczekiwania!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Stargard
Data dodania: 25-06-2020

Polecamy w 100% usługi Oskara. To była czysta przyjemność współpracy, pełen profesjonalizm. Zdjęcia są piękne. Sesja wypadła idealnie tak jak sobie to wymarzyliśmy. Dziękujemy za pamiątkę na całe życie.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-08-2019
Stargard
Data dodania: 07-04-2020

Mieliśmy przyjemność współpracować z Oskarem w dniu naszego ślubu, a także na sesji plenerowej. Od pierwszego spotkania czuliśmy, że powierzyliśmy tworzenie naszych wspomnień odpowiedniej osobie. Dzięki pozytywnej atmosferze, którą stworzył Oskar mogliśmy odjąć sobie trochę stresu w jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Materiał, który otrzymaliśmy przerósł nasze oczekiwania, zostały uwiecznione przepiękne momenty. Dziękujemy bardzo i polecamy z czystym sumieniem. Ewelina i Michał

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2019
Słodkówko
Data dodania: 29-03-2020

Zdecydowanie polecamy każdemu, kto oczekuje niezapomnianej pamiątki ze swojego ślubu. Za profesjonalizm, miły kontakt, zaangażowanie i pomocne podejście do tematu. Oskar w swojej pracy buduje miłą, wyluzowaną atmosferę, dzięki której pomaga zachować luz i naturalność na zdjęciach. Jeszcze raz dziękujemy, Kamil i Asia

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Stargard
Data dodania: 22-03-2020

Dzięki Tobie nasze zdjęcia są historią do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z równie wielkimi emocjami. Poprzez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń z każdego szczegółu, jesteśmy nimi zachwyceni! Bardzo Bardzo Dziękujemy :) Paulina i Paweł ;)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 2888

Popularne miasta w okolicy