Zobacz zdjęcia (3)
Pałac Frączków, Frączków - zdjęcie 1
Pałac Frączków, Frączków - zdjęcie 2 Pałac Frączków, Frączków - zdjęcie 3
1 / 3

Pałac Frączków id:26662

Frączków, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Pałac Frączków to osiemnastowieczna rezydencja, zaszyta wśród zieleni 23 hektarowego parku, w którym mieści się przepiękny staw. Pałac znajduje się w niezwykle urokliwej części województwa opolskiego, Ziemi Nyskiej, a w swoich eleganckich i kameralnych wnętrzach dysponuje 60 miejscami noclegowymi.
Ponadto zapraszamy Państwa do restauracji, serwującej wykwintne dania kuchni polskiej i włoskiej, a w kawiarence zasmakujecie Państwo aromatycznej kawy Espresso. W celu zapewnienia Państwu dyskrecji oraz spokoju nasza restauracja i kawiarnia dostępne są wyłącznie dla gości hotelowych lub za wcześniejszą rezerwacją telefoniczną. Pałac we Frączkowie otrzymał najwyższe wyróżnienie wydawnictwa Pascal w kategorii „Obiekt z wyjątkowym klimatem” w dowód uznania za niepowtarzalny styl oraz jedyną w swoim rodzaju jakość świadczonych usług. Chwile spędzone w tym miejscu na długo pozostaną w Państwa pamięci, a opuszczając nasze progi poczujecie się odmienieni urzekającą aurą tego miejsca.
Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych dla maks. 150 osób, a przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia w pałacowym ogrodzie dla maksymalnie 300 osób. Jeżeli zamierzacie Państwo zapewnić swoim gościom nocleg w naszym hotelu, wówczas cały obiekt jest wyłącznie do Państwa dyspozycji oddaje miejsca dla maksymalnie 50 osób w 21 komfortowo wyposażonych pokojach. Dodatkowo gratis apartament dla pary młodej!

liczba odwiedzin: 2108

Popularne miasta w okolicy