Zobacz zdjęcia (5)
Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 1
Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 2 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 3 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 4 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 5
1 / 5

Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole id:49095

Branice, opolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
512-034...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • wesele w stodole

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200
  • miejsca noclegowe: 8
  • liczba sal: 1

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Jeśli planujecie ślub w rytmie slow, i kochacie bliskość natury Pałac w Wysokiej to miejsce właśnie dla Was.

Do dyspozycji naszych Par oddajemy nie tylko przestrzeń Pałacu i folwarku ale także całe nasze naturalne, zielone otoczenie.

Jak może wyglądać ceremonia ślubna i wesele w naszej pięknej przestrzeni? Mamy kilka propozycji:

Ceremonia w Pałacu z 1749 roku
Po przekroczeniu pałacowego progu Waszym oczom ukaże się holl z widokiem na paradną klatkę schodową z przepięknymi sztukateriami i polichromiami Franza Antona Sebastiniego. Czujemy, że pokochacie to miejsce i wybierzecie je na przestrzeń ślubnych ceremonii. Ogromnym atutem Wysokiej jest możliwość zawarcia ślubu kościelnego na naszym terenie zarówno w Pałacu jak w plenerze.

Ceremonia Plenerowa
Jeśli pałacowy sznyt nie jest tym, czego szukacie zapraszamy Was w plener. Folwark położony jest w Bramie Morawskiej z widokiem na szczyt Pradziada, a zielone pola ciągną się po horyzont. To właśnie tam poczujecie prawdziwą bliskość natury. Z chęcią zaaranżujemy dla Was miejsce ceremonii plenerowej w samym centrum zielonych łąk.

Przyjęcie ślubne Stodoła
Nasza murowana stodoła to niezwykły budynek z dekoracyjną, odkrytą, misternie wykonaną konstrukcją drewnianą z ręcznie ciosanych bali. 550 m2 oświetliliśmy starymi żyrandolami, kilometrami świetlnych girland i drobnymi blikami światełek copper lights.

Dodatki dla naszych Par
Wiemy, że moment przygotowań do ceremonii i przyjęcia ślubnego jest dla Par Młodych szczególnie istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przystosowaliśmy prawe skrzydło pałacu do wyłącznej dyspozycji naszych klientów. Apartament Pary Młodej liczy sobie około 100m2, znajdują się w nim dwa oddzielne pokoje, jeden pokój przechodni oraz w pełni wyposażone kuchnia i łazienka. Dzięki temu układowi Para może swobodnie przygotowywać się do ceremonii bez obaw, że "first look" nastąpi przedwcześnie lub przypadkowo.
Dbamy o każdy najmniejszy szczegół.

W podstawowym pakiecie znajdziecie także strefę chill. Wybór miejsca, w którym ma zostać zaaranżowana będzie zależał od naszych wspólnych ustaleń. Przedstawimy Wam kilka typów, a ostateczna decyzja będzie zależała oczywiście od Was. Pamiętajcie, że w dbałości o Waszą prywatność nie łączymy imprez.

Podsumujmy najważniejsze informacje:
Wynajem całego zespołu Pałacowo-parkowego z folwarkiem na wyłączność na wydarzenia i imprezy zamknięte.

Wydarzenia do 150 osób*

Zakres naszych usług to:
- wynajem przestrzeni folwarku i pałacu
- stworzenie klimatu i wynajem niezbędnych rekwizytów i mebli: stoły, krzesła, bielizna stołowa (ręcznie barwione obrusy oraz muślinowe serwety), podtalerze, dekoracyjne kieliszki, kopuły szklane z oświetleniem copper light, wysokie, mosiężne świeczniki etc.
- podstawowa aranżacja miejsca ceremonii; stół dla urzędnika, krzesła z wyłączeniem dekoracji kwiatowych
- doradztwo w zakresie organizacji ślubu w naszej przestrzeni i "know how" w zakresie niezbędnych formalności i eventowej logistyki (cywilny ślub plenerowy, ślub kościelny, ślub humanistyczny, noclegi, transport, usługodawcy)
- udostępniamy przestrzeń dla wszystkich usługodawców wynajmującego

Pozostajemy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i aranżacji naszej przestrzeni zgodnie z Waszymi potrzebami.

Jeśli macie ochotę na przyjęcie ślubne w plenerze zamiast we wnętrzach kompleksu - zorganizujemy je, Jeśli jesteście zainteresowani ceremonią ślubną w przestrzeni naszej stodoły - zorganizujemy ceremonię według Waszego życzenia.

Innymi słowy, jeśli nie znaleźliście wśród naszych propozycji swojego ulubionego wariantu dajcie znać, jesteśmy dla Was!

Opinie (1)

Dodaj opinię
Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole id:49095
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Katowice
Data dodania: 20-04-2022

Piękne miejsce, doskonała organizacja, unikatowa atmosfera. Polecam!

Kontakt

Adres: Branice, , 48-140, woj. opolskie
512-034...
liczba odwiedzin: 1925
Zadzwoń
512-034...
Napisz

Popularne miasta w okolicy