Zobacz zdjęcia (5)
Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 1
Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 2 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 3 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 4 Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole, Branice - zdjęcie 5
1 / 5

Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole id:49095

Branice, opolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
512-034...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • wesele w stodole

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200
  • miejsca noclegowe: 8
  • liczba sal: 1

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Pałac w Wysokiej Branice to obiekt weselny, który zdecydowanie Was zachwyci. Usytuowany jest w województwie opolskim na granicy z Czechami. W tym miejscu zorganizujecie swoje wymarzone przyjęcie weselne. Przepiękny wystrój tego miejsca sprawi, że będziecie mogli wyprawić wyjątkowe, rustykalne wesele. Elegancka sala weselna pomieści do 200 osób, dzięki czemu zorganizujecie huczne wesele. Po przekroczeniu pałacowego progu. Czujemy, że pokochacie to miejsce i wybierzecie je na przestrzeń ślubnych ceremonii. Ogromnym atutem Wysokiej jest możliwość zawarcia ślubu kościelnego na naszym terenie zarówno w pałacu jak w plenerze.

Co może Wam zaproponować Pałac w Wysokiej? Wesele pełne rozmaitych atrakcji. Przede wszystkim oprócz pokaźnego pałacu oferujemy parom młodym zorganizowanie wesela w stodole o metrażu 550 m2. Wspaniały wystrój tego miejsca tworzy wyjątkowy klimat.Ślub w plenerze lub wesele w plenerze to kolejne udogodnienie, z którego możecie skorzystać. Zadbamy o wyjątkowe dekoracje i stworzenie niesamowitej aury.

Wiemy, że moment przygotowań do ceremonii i przyjęcia ślubnego jest dla par młodych szczególnie istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przystosowaliśmy prawe skrzydło pałacu do wyłącznej dyspozycji naszych klientów. Apartament pary młodej liczy sobie około 100m2, znajdują się w nim dwa oddzielne pokoje, jeden pokój przechodni oraz w pełni wyposażone kuchnia i łazienka. Dzięki temu układowi para może swobodnie przygotowywać się do ceremonii bez obaw, że "first look" nastąpi przedwcześnie lub przypadkowo.
Zapraszamy do kontaktu i organizacji wesela w Pałacu w Wysokiej!

Opinie (1)

Pałac w Wysokiej Śluby & Eventy Wesela w Stodole id:49095
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Katowice
Data dodania: 20-04-2022

Piękne miejsce, doskonała organizacja, unikatowa atmosfera. Polecam!

Kontakt

Adres: Branice, , 48-140, woj. opolskie
512-034...
liczba odwiedzin: 3595
Zadzwoń
512-034...
Napisz

Popularne miasta w okolicy