Pałac w Wysokiej

Wysoka 1, 48-140, Branice, opolskie
512-034...

Pałac w Wysokiej - Sala weselna

od 3500 do 8000 zł
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Rodzaj sali

 • wesele w stodole

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 200
 • miejsca noclegowe: 25
 • liczba sal: 3

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie

O nas

Pałac w Wysokiej, Branice to obiekt, który zdecydowanie Was zachwyci. Usytuowany jest w województwie opolskim na granicy z Czechami. W tym miejscu zorganizujecie swoje wymarzone przyjęcie weselne. Możliwość wyboru miejsca zależnie od ilości osób i wyboru stylu wesela: czy to ceremonia w holu Pałacu, czy rustykalne wesele w Stodole, Spichlerzu czy industrialnej Oborze. Dodatkowo piękny pałacowy park z ponad 200-letnimi drzewami. Tak wiele możliwości organizacji ślubu i przyjęcia sprawi, że pokochacie to miejsce i wybierzecie je na przestrzeń swojego ważnego wydarzenia. Ogromnym atutem Wysokiej jest możliwość zawarcia ślubu kościelnego na naszym terenie zarówno w pałacu jak w plenerze.

Co może Wam zaproponować Pałac w Wysokiej? Wesele pełne rozmaitych atrakcji. Przede wszystkim oprócz wykorzystania pałacu na organizację ceremonii czy sesji zdjęciowej, oferujemy parom młodym zorganizowanie wesela w stodole o metrażu 550 m2. Wspaniały wystrój tego miejsca tworzy wyjątkowy klimat. Ślub w plenerze lub wesele w plenerze to kolejne udogodnienie, z którego możecie skorzystać.

Wiemy, że moment przygotowań do ceremonii i przyjęcia ślubnego jest dla par młodych szczególnie istotny. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przystosowaliśmy apartamenty pałacowe do wyłącznej dyspozycji naszych klientów. Apartament pary młodej liczy sobie około 100m2, znajdują się w nim dwa oddzielne pokoje, jeden pokój przechodni oraz w pełni wyposażone kuchnia i łazienka. Dzięki temu układowi para może swobodnie przygotowywać się do ceremonii. Możliwość noclegu dla około 20 osób.
Zapraszamy do kontaktu i organizacji wesela w Pałacu w Wysokiej!

Lokalizacja

Województwo opolskie, gmina Branice i 2 kilometry od granicy czeskiej to wyjątkowy atut. Piękne, historyczne miasta: Opava i Krnov to możliwość zakupów specjałów czeskich jak i zwiedzanie okolicy gór opawskich. Okolice Pałacu w Wysokiej to 2,5 hektara parku pałacowego ze starymi drzewami i malowniczymi zakątkami. Dookoła pola, łąki i wyjątkowy widok na góry opawskie. Zabudowania folwarczne z zabytkowym spichlerzem, oborami i stodołą to dodatkowy atut tak jak bliskość zwierząt: owce, konie i inne.

Styl, wystrój i dekoracje sali weselnej

Ceremonia ślubna jak i sesja zdjęciowa może być zorganizowana w Pałacu z piękną paradną klatką schodową i holem. Dwa apartamenty są przygotowane także dla dyspozycji gości. Stodoła to ponad 500 metrów kw. powierzchni z podestem tanecznym, stołami, krzesłami i pięknymi starymi żyrandolami i girlandami świetlnymi to baza do organizacji wesela w stylu rustykalnym, boho czy greenery dla nawet 200 gości. Zabytkowy spichlerz z oryginalną drewnianą zabudową to unikalne wnętrze dla mniejszych przyjęć do 50 osób. Industrialne obory, odrestaurowane z dekoracyjnymi żeliwnymi słupami to propozycja dla osób szukających minimalistycznego wystroju do organizacji przyjęcia weselnego. Piękny park pałacowy z aleja lipową to także możliwość na wesele w plenerze. Zapewniamy podstawowe wyposażenie, możliwość ze skorzystania z kuchni w spichlerzu dla firm cateringowych.

Rodzaje organizowanych imprez

Możliwość organizacji przyjęcia weselnego dla nawet 200 osób i każde przyjęcie dla mniejszej liczby osób zależnie od wyboru miejsca.

Ślub i wesele w plenerze

Dzięki malowniczemu parkowi pałacowemu ze starymi drzewami i aleja lipową istnieje możliwość organizacji ślubu w plenerze. Udzielimy pomocy w organizacji każdego rodzaju ślubu czy to kościelnego, cywilnego czy humanistycznego.

Specjalność naszej kuchni

Możliwość wynajęcia firm cateringowych, pomagamy w kontakcie z lokalnymi formami, a także wytwórcami lokalnych specjałów.

Noclegi

Dwa apartamenty pałacowe dla około 20 osób. Posiadamy też piękne pole namiotowe z widokiem na góry opawskie i możliwość organizacji noclegu w zabytkowym spichlerzu w warunkach country.

Dodatkowe usługi i atrakcje

Parking dla nieograniczonej ilości samochodów, miejsce biwakowe, pole namiotowe, organizacja ogniska itp. Pomoc w kontakcie z usługodawcami.

Pakiet podstawowy

od 6000 do 8000zł/ dzień

Cennik:
poniedziałek - czwartek- 6000 zł/doba
piątek - niedziela - 8000 zł/doba
dodatkowy dzień + 3000 zł

Stawki zawierają cenę wynajmu przestrzeni i wyposażenia, podstawowej aranżacji, media, doradztwo oraz usługi porządkowe przed i po imprezie.

Pałac w Wysokiej
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Katowice
Data dodania: 20-04-2022

Piękne miejsce, doskonała organizacja, unikatowa atmosfera. Polecam!

Nazwa firmy: Fundacja Pałac Wysoka
Imię i nazwisko: Igor Machnik
Adres: Branice, Wysoka 1, 48-140, woj. opolskie
512-034...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5793
Zadzwoń
512-034...
Napisz

Najczęściej zadawane pytania na temat Pałac w Wysokiej

 • Jaka jest cena za wesele (za talerzyk) w Pałac w Wysokiej ?

  Cena wesela (za talerzyk) w Pałac w Wysokiej wynosi od 3500 do 8000 zł i jest zależna od wybranego menu.

 • Co mówią klienci o Pałac w Wysokiej ?

  1 osoba dodała opinie o Pałac w Wysokiej . Średnia opinii wynosi 5,00 w skali 1-5 - zapoznaj się

 • Na ile osób można zorganizować wesele w Pałac w Wysokiej ?

  Pałac w Wysokiej organizuje wesela na 200 osób

 • Czy Pałac w Wysokiej organizuje imprezy okolicznościowe?

  W Pałac w Wysokiej organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, itd.

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy