Panaceum MaGa | MOBILNY BAR | BARMAN NA WESELE

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
669-964...
508-087...

O nas

WESELA | WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE | URODZINY | IMPREZY FIRMOWE | PROMOCJE MARKI | TARGI | OTWARCIA | EVENTY MASOWE | Małe przyjęcia rodzinne lub dla przyjaciół

Panaceum MaGa to dwie głowy pełne pomysłów oraz lata doświadczenia w barmaństwie. Pasjonujemy się kulturą jedzenia i picia pochodzących z różnych zakątków świata. Postanowiliśmy zrobić w tej dziedzinie kolejny krok i dzielić się naszą wiedzą oraz umiejętnościami z Tobą i Twoimi gośćmi.
Oferujemy profesjonalną obsługę przyjęć małych i dużych. Podczas współpracy wychodzimy poza schematy, kochamy szaleństwo i nieszablonowość.

Planujesz małe przyjęcie i CHCESZ ZOSTAĆ BARMANEM/BARMANKĄ dla swoich gości? Dostarczymy Ci wszystko czego potrzebujesz oraz zrobimy krótkie szkolenie z przygotowywania najlepszych koktajli! Zadzwoń do nas, aby poznać szczegóły.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE OBSŁUGI WESEL:

1. Co jest zawarte w cenie?
składniki na koktajle - alkohole / syropy / soki / napoje / owoce / zioła / przyprawy / lód,
mobilne stanowiska barowe (rustykalny lub glamour) / sprzęt barmański / różne typy szklanek na koktajle,
dojazd na miejsce eventu,
***Ciebie jedynie poprosimy o parę butelek wódki weselnej.

2. Jak długo trwa obsługa barmańska?
Stanowisko barmańskie oraz barmani będą gotowi przed przybyciem gości na salę weselną. Obsługa potrwa aż do godziny 2:00!

3. Jak wygląda menu? Czy oferujecie koktajle bezalkoholowe?
Menu przygotowujemy w formie kodu QR, który oprawie zgodnej z motywem przewodnim wesela będzie znajdował się w miejscach dostępnych dla wszystkich gości. Składa się z 10 pozycji alkoholowych oraz 3 bezalkoholowych + niezliczonej ilość barmańskich wariacji. Ponieważ kochamy świeży i dobry produkt, korzystamy wyłącznie z owoców i ziół dostępnych u małych, lokalnych gospodarstw. Z tego względu menu przygotowujemy sezonowo. *Jeśli będziesz chciał wprowadzić zmiany lub masz pomysł na swoje menu, jesteśmy otwarci na propozycje.

4. Jak ubrani są barmani?
Wystrój baru oraz stroje barmanów dostosowywane są do motywu przewodniego przyjęcia oraz Twoich preferencji. Od klasycznej elegancji rodem z wykwintnych restauracji, po hawajskie koszule i różowe okulary. :)

Panaceum MaGa | MOBILNY BAR | BARMAN NA WESELE
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Kamieńsk
Data dodania: 31-10-2022

Polecam z całego serca! Panaceum MaGa zrobiło furorę na naszym weselu. Drinki były niezwykle estetyczne i smaczne. Mateusz i Gabriela są niezwykle kontaktowi, przez co wielu gości wspomina ich bardzo ciepło.

Imię i nazwisko: Mateusz Krogulec
Adres: Kraków, Fieldorfa Nila, 31-209, woj. małopolskie
669-964...
508-087...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1654
Zadzwoń
669-964...
508-087...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie