Zobacz zdjęcia (5)
Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa !, Białystok - zdjęcie 1
Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa !, Białystok - zdjęcie 2 Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa !, Białystok - zdjęcie 3 Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa !, Białystok - zdjęcie 4 Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa !, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa ! id:30210

Białystok, podlaskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Pani Wodzirej z zgranym duecie z DJ poprowadzi kreatywnie imprezy firmowe, wesela , uroczystości rodzinne i okolicznościowe.
Pani Wodzirej zdobyła II miejsce w konkursie na Wodzireja Roku 2017 , oraz tytuł "Debiut roku 2017"; podczas Ogólnopolskich Warsztatów Wodzirejów Dobrej Zabawy w Warszawie, co daje gwarancję profesjonalnej usługi oraz oryginalności w prowadzeniu imprez. Dodaj świeżości i elegancji swojej uroczystości, dzięki prowadzeniu imprezy przez Panią Wodzirej.
Działamy na terenie woj. Podlaskiego, Mazurskiego i Mazowieckiego.
Naszą PASJĄ jest wzbudzanie wśród uczestników zabawy pozytywnych emocji, wydobywanie z nich złoża energii które w nich drzemią. Dążymy do prowadzenia zabawy na 1000 %, śmiechu do łez, łączenia pokoleń, wzbudzania wielu zachwytów i wzruszeń oraz zabawy na najwyższym poziomie .
Działamy w branży od 5 lat i znamy najnowsze i tradycyjne tajniki prowadzenia zabaw, "wodzirejowania", prowadzenia unikatowych i sprawdzonych zabaw przy których bawią się wszyscy od 3 do 99 lat. Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i efekty świetlne. Dekorujemy salę światłem lub dekoracjami balonowymi na stelażach.
Gramy muzykę różnorodną, ale najmodniejszą. Prowadzimy animacje taneczne, lecz wyłamujemy się po za schemat i unikamy znanych "oklepanych" tańców typu: YMCA czy "kaczuszki" za to prowadzimy swoje autorskie tańce, lub tańce międzynarodowe, oraz tańce integracyjne.
Wzbraniamy się od wulgarnych tekstów i zabaw i dwuznacznych piosenek.
Robimy wszystko by spełnić pragnienia Pary Młodej, ich wizję i dostosowujemy styl, muzykę i zabawy pod gości.
Na życzenie zaczynamy wesele Polonezem, posiadamy wiele ciekawych rekwizytów i przebrań które służą nam do zabaw, lub spontanicznego nakładania strojów przez gości. Posiadamy swoje scenariusze etiud, zabaw, aktywnych przerywników podczas zabawy tanecznej, poprowadzone z klasą, ale przede wszystkim z humorem i wyszukanymi atrakcjami.
Zapewniamy animatorkę do zabaw dla dzieci.
Serdecznie zachęcam do kontaktu, by móc odpowiedzieć na więcej pytań.
Pani Wodzirej - Monika Oleńska - Abramowicz

Opinie (2)

Pani Wodzirej + DJ - kreatywne prowadzenie wesel i świetna zabawa ! id:30210
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Białystok
Data dodania: 17-05-2019

Gorąco dziękujemy za przecudowne wesele!!! Bawiliśmy się super i wszyscy goście także. Otrzymaliśmy od rodziny i znajomych informacje, iż dla wielu z nich było to jedno z najlepszych wesel w życiu. Nie było nikogo pijanego, było wiele świetnych zabaw, nikt się nie nudził, wszyscy tańczyli, dzieci były pod opieką i miały swoje atrakcje. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tym, że wesele bezalkoholowe może się udać i można się bawić :) To wszystko Wasza zasługa i bardzo Wam za to dziękujemy

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2018
Białystok
Data dodania: 17-02-2019

Dziękujemy Wam za rewelacyjną muzykę, stworzenie niesamowitego klimatu oraz profesjonalne prowadzenie całej imprezy. Goście byli zachwyceni, było też coś dla najmłodszych. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecamy serdecznie. Na pewno nikt się nie zawiedzie !!!

Kontakt

Adres: Białystok, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 2043

Popularne miasta w okolicy