Zobacz zdjęcia (5)
Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną!, Łódź - zdjęcie 1
Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną!, Łódź - zdjęcie 2 Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną!, Łódź - zdjęcie 3 Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną!, Łódź - zdjęcie 4 Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Para profesjonalnych fotografów wchodzi w branżę ślubną! id:47543

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Cześć!
Jesteśmy parą profesjonalnych fotografów wchodzących w branżę ślubną! Mamy wieloletnie doświadczenie podparte wykształceniem oraz pracą zawodową w studio, sesjach lifestyle, fotografii wnętrz oraz w fotografii dokumentalnej. Cechuje nas naturalny i filmowy klimat zdjęć. Gwarantujemy klasę i estetykę na najwyższym poziomie. Oferujemy reportaż ślubny oraz sesje ślubne, narzeczeńskie, rodzinne i lifestyle. Sesje w górach lub w wymagającym otoczeniu nie stanowią dla nas problemu, ale w każdym miejscu, nawet nieoczywistym znajdujemy piękno i “to coś”! Jeżeli ślub macie już za sobą, a marzycie o samej sesji w otoczeniu pięknej przyrody – jest to również możliwe! - jesteśmy zawsze gotowi na mikro i makro przygodę, również za granicą.

Jesteśmy miłą i komunikatywną parą, przy której na pewno będziecie czuć się swobodnie. Przy nas możecie być w stu procentach sobą, a my uchwycimy Wasze emocje, szczęście oraz miłość. Uwielbiamy pracę z ludźmi, wyzwania - jesteśmy elastyczni i kreatywni. Mamy indywidualne podejście do każdej pary. Fotografując w dwie osoby nie umknie nam żadna ulotna chwila! :)
Weronika i Rafał

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 598

Popularne miasta w okolicy