Patrycja Gołek Profesjonalna Fotografia id:14858

Oferta
Dodaj do plannera

Fotoreportaż ślubny obejmuje przygotowania Państwa Młodych z błogosławieństwem, ceremonię w USC/Kościele, przyjęcie weselne oraz sesję plenerową (wykonywaną w innym dniu). Gratis sesja narzeczeńska.
Fotografie przekazuje zapisane na DVD z nadrukiem/pendrivie z grawerem umieszczonym w albumowej okładce w pełnej jakości po obróbce graficznej, a wyselekcjonowane umieszczam w albumie tradycyjnym wklejanym lub fotoksiążce wedle Państwa wyboru.
Za rozsądną cenę otrzymujecie Państwo kompleksową dokumentację fotograficzną bez podziału na pakiety godzinowe, ekskluzywny album lub fotoksiążkę, zdjęcia w pełnej jakości oraz GRATIS sesję narzeczeńską.
Posiadam upoważnienie do rejestrowanie ceremonii liturgicznych, w razie nieprzewidzianych okoliczności zapewniam profesjonalne zastępstwo.
Zapraszam do skorzystania z atrakcyjnej oferty:
- fotoreportaż ślubny bez podziału na pakiety godzinowe wpływające na cenę
- fotografie w pełnej jakości
- ekskluzywne albumy, fotoksiążki i fotoalbumy, nośniki danych, spersonalizowane pudełka na odbitki itp.prosto od producenta
- gratis sesja narzeczeńska
- rabaty w ramach pakietów np. pakiet "brzuszkowo- noworodkowy"

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / całość

Płacisz tylko za usługę wykonania fotoreportażu ślubnego- dojazd, wykonanie fotoreportażu i późniejsza obróbka graficzna materiału. Wszystkie albumy tradycyjne, fotoksiążki, fotoalbumy,eleganckie opakowania na odbitki - w cenach producenta !

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Patrycja Gołek Profesjonalna Fotografia
Województwo:śląskie
Miejscowość:Łazy
Kod:42-450
Data dodania: 08-05-2015
Liczba odwiedzin: 467

Nowe ogłoszenia