Zobacz zdjęcia (22)
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 2 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 3 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 4 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 5 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 6 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 7
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 8
1 / 22

Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510

od 1200 do 5600 zł / całość
Bytom, śląskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-194...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

ZDJĘCIA.
Kocham fotografować emocje i fotografuję bardzo dużo po to, aby żadna z ważnych chwil nie umknęła i po to, aby na koniec wręczyć Wam wyjątkowe podsumowanie Waszego wyjątkowego dnia. Ślub i wszystko, co z nim związane, to reportaż, więc pracuję naturalnie, swobodnie i dyskretnie, co podkreślają i doceniają pary, z którymi współpracowałem. A z takich przyziemnych rzeczy, to korzystam z kilku profesjonalnych aparatów, robię kopie zapasowe i daję sobie świetnie radę w każdych warunkach. No i fotografią lubię się bawić, a kiedy Wam moje zdjęcia się spodobają, to możecie rozpieszczać mnie komplementami:)

Otrzymacie ode mnie dokładnie wyselekcjonowane zdjęcia, po mojej, autorskiej obróbce.

A CO PRZED ŚLUBEM?
A przed ślubem warto wybrać się ze mną na wspólne zdjęcia, jakże by inaczej! Jeżeli wcześniej nie braliście udziału w profesjonalnych sesjach, to pewnie trochę się stresujecie. To zupełnie jasne, dlatego taka sesja oprócz tego, że pozwoli oswoić się z obiektywem, to jeszcze pozostawi po sobie piękne zdjęcia.

ALBUMY I ODBITKI.
Pamiętajcie, że zdjęcia zostaną z Wami na zawsze, dlatego warto zastanowić się nad tym, aby utrwalić je w jak najlepszy sposób. I dlatego mam dla Was przepiękne albumy! Ich ilość jest uzależniona od wybranego pakietu, ale do przygotowania każdego wkładam całe swoje serce (a na spotkaniu pokażę Wam, jak się prezentują - spodobają się Wam!)

A JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?
Wiem, że jesteście niecierpliwi, dlatego Wasz reportaż będzie gotowy 30 dni od ślubu! Szybko, prawda? Na tyle szybko, żeby nie opadły jeszcze emocje!

CZAS ZERKNĄĆ W OFERTĘ!
Dajcie znać, co myślicie? A jeśli macie swoje pomysły i sugestie, to śmiało - możemy porozmawiać o ofercie skrojonej idealnie, niczym ślubny garnitur.

Oferta Rafał Paluszek Fotografia

Wasze zdjęcia ślubne

od 1200 do 5600zł/ całość
Pobierz ofertę

Planujecie duże wesele czy kameralny bankiet? A może chcecie dać swoim rodzicom albumy z Waszymi zdjęciami ślubnymi?
A co powiecie na zdjęcia przed ślubem? To wszystko znajdziecie w mojej ofercie!

Sprawdź plik ze szczegółami!

KAMERALNIE

1200zł/ całość

min. 100 zdjęć | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | do 4 godzin

WESELNIE

3600zł/ całość

min. 500 zdjęć | 1 album 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dniu ślubu | do 12 godzin

EKSKLUZYWNIE

4600zł/ całość

min. 600 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | do 14 godzin

LUKSUSOWO

5600zł/ całość

min. 700 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | bez limitu godzin | sesja narzeczeńska w dowolnym terminie | minialbum z sesji narzeczeńskiej (20x20)

CHODŹMY NA RANKDĘ!

600zł/ całość

sesja narzeczeńska: 50 zdjęć | bezterminowa prywatna galeria online | sesja do 3 godzin

Promocje

20.05.2023 (sobota)
+ gratis
24.06.2023 (sobota)
+ gratis

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pracuję swobodnie i dyskretnie, mam świetny kontakt z ludźmi i uważam, że uśmiech i dobre nastawienie gwarantuje świetne kadry! Ta metoda jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotografuję od wielu lat. Pytany, od kiedy, odpowiadam, że swoje pierwsze komercyjne zlecenie wykonałem w 2001 r. To strasznie dawno temu! Od tamtego czasu wiele się zmieniło: sprzęt, technologia moda, ale i umiejętności.
W ubiegłym roku ukończyłem kurs fotografii, organizowany przez nowojorskie Museum Of Modern Arts - świetne dawka wiedzy, inspiracji i szerokiego spojrzenia na fotografię.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem z Wami podczas przygotowań, ślubu i wesela w zależności od wybranego pakietu, do godz. 0:30 następnego dnia. Jeżeli będzie taka konieczność, to istnieje możliwość przedłużenia mojej pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zajmuje się fotografią i wkładam w nią całe swoje serce. Więc bez względu na to, jaki pakiet wybierzecie, otrzymacie świetne zdjęcia, na których zobaczycie siebie, swoje emocje, swoich bliskich i wiele momentów, o których nawet nie wiedzieliście. Brzmi kusząco?

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

2001 r., czyli straaasznie dawno temu. Ale spokojnie, od tego czasu zrobiłem wiele reportaży ślubnych, przedślubnych, sesji plenerowych, komercyjnych, biznesowych, portretowych, produktowych - sporo tego!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam kontakt z ludźmi! Kocham emocje, które u nich widzę, uwielbiam je utrwalać.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W pracy wykorzystuję pełnoklatkowe, profesjonalne aparaty Canon, wraz z pełnym zestawem obiektywów, lamp, statywów, akcesoriów i wszystkiego tego, o czym Wy nie musicie myśleć a co pozwala mi robić świetne zdjęcia! A, bardzo ważne! Zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt (aparaty, obiektywy, lampy), dzięki czemu w przypadku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Waszym zdjęciom nic nie zagraża. Uff!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Mówi się, że to nie sprzęt robi zdjęcia, tylko fotograf. Straszny banał i trochę jednak bzdura. Fotograf jest ważny: bez odpowiednich umiejętności, dobrego oka, refleksu, intuicji trudno jest zrobić dobre zdjęcie. Ale bez odpowiedniego sprzętu w ogóle nie jest to możliwe. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek problemy techniczne spowodowałyby niemożność wykonania swojej pracy, dlatego zawsze dbam o odpowiednie zaplecze: profesjonalny sprzęt + zapas.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję solo. Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem, statywem... chyba trochę się zapędziłem, ale fotografuję samodzielnie.

Jak ubieramy się na wesele?

Będę zaszczycony, kiedy będę mógł być z Wami podczas ślubu i wesela. Jestem Waszym fotografem, ale również Waszym gościem, więc dbam o odpowiedni, elegancji strój - zawsze i bez wyjątków!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia w pierwszej kolejności przekazuję Wam w formie galerii online. Spokojna głowa, zdjęcia nie są dostępne publicznie, dostać się do nich można wyłącznie przy użyciu adresu, który ode mnie otrzymacie (ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście ten adres udostępnili znajomym i rodzinie!). Zdjęcia udostępniam tam w dużej rozdzielczości a sama galeria działa i jest aktywne bezterminowo (jest to też fajna opcja kopii zapasowej dla Was). Te same zdjęcia trafią później na Wasz pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Szybko! Wiem, że czas oczekiwania na zdjęcia dłuży się niemiłosiernie, dlatego reportaż otrzymacie ode mnie do 30 dni od ślubu!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Ukończyłem kurs liturgiczny, organizowany przez kurię, więc posiadam odpowiednie uprawnienia i zaświadczenie do fotografowania w trakcie liturgii.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Kiedy zdjęcie opowiada historię, nie potrzebuje dodatkowego komentarza, ma w sobie same emocje i wywołuje emocje - wtedy zdjęcie jest idealne. Takie staram się robić!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Prywatnie uwielbiam podróże (mówiłem już, że możemy zorganizować plener na wspaniałej Islandii?), więc podróż w połączeniu z fotografią to wspaniała sprawa! Paszport, plecak, słuchawki i w drogę!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pamiętajcie, że świetne zdjęcia z Wami w roli głównej możemy zrobić gdziekolwiek, naprawdę. Miejsce ma drugorzędne znaczenie, najważniejsze jest to, co jest między Wami. Znajdziemy wspólnie coś wyjątkowego, ale ważne jest, żeby to miejsce dobrze się Wam kojarzyło.

Jaki jest styl naszej pracy?

Naturalność, dyskrecja, swoboda. Nie lubię pozowania, ustawiania. Reportaż to mój żywioł! Ale w razie potrzeby podpowiem oczywiście, który profil jest korzystniejszy i co zrobić z rękami:)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dajcie znać - oferta będzie dopasowana, niczym ślubny garnitur!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Optymizm to klucz. Sprzęt jest wodoodporny, ja nie jestem z cukru, więc nie widzę przeszkód!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Często fotografując wesela muszę sobie radzić z nietypowym oświetleniem i nie mam z tym żadnych problemów. Kreatywnie korzystam z kilku lamp (ale w trakcie ceremonii korzystam wyłącznie ze światła naturalnego).

Nasze pasje.

Podróże (szczególnie północ świata), muzyka (bo wywołuje u mnie ciarki), fotografia (bo to kocham), rosół (dobrze doprawiony), czarna kawa (bez mleka i bez cukru).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rafał Paluszek Fotografia (15)

Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Tomaszowice
Data dodania: 30-10-2022

Rafał jest świetnym fotografem który potrafi uchwycić właśnie „te” momenty. Nie są to puste zdjęcia a zdjęcia opowiadające historię. Przeglądając zdjęcia ze ślubu uśmiechaliśmy sie od ucha do ucha i z radością wspominaliśmy nasz wielki dzień. Dziękujemy raz jeszcze :) Marzena i Lukáš

Rafał Paluszek Fotografia
30-10-2022

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że zdjęcia się Wam podobają! Dzięki za przemiłe słowa i świetną współpracę!

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 29-10-2022

Cześć,
Chcieliśmy z żoną gorąco polecić Rafała jako fotografa na ślub!
Już po pierwszym spotkaniu było wiadomo, że atmosfera jest bardzo dobra, a prezentowane zdjęcia idealnie oddawały to czego oczekiwaliśmy. Na naszym weselu było tylko lepiej!
Profesjonalne podejście do fotografii, w bardzo dobrym klimacie. Doświadczenie pozwala mu na udzielanie cennych wskazówek, przy czym nie są one absolutnie narzucane, co sprawiło że jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrobionych zdjęć. Pierwsza mała ''próbka" zdjęć wysłana już następnego dnia, co bardzo cieszyło na poprawinach.
Cały wesele razem z sesją przebiegało zgodnie z planem i ustalonymi terminami.
Kilka znajomych podpytywało podczas oglądania zdjęć o fotografa, co również świadczy o Jego jakości.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Rafała!
Jesica i Paweł ;-)

Rafał Paluszek Fotografia
29-10-2022

Dziękuję! Miło z Waszej strony! I co bardzo ważne, bez Was nie byłoby udanych zdjęć, więc udanych zdjęć należy gratulować i mnie, i równocześnie Wam. Świetnie się z Wami bawiłem i gdybym tylko mógł polecać pary młode, to też z pełną odpowiedzialnością bym Was polecał: Polecam tę parę! :D

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2022
Bytom
Data dodania: 06-10-2022

To prawda, że współpraca z Rafałem to czysta przyjemność :)
Rafał realizował dla nas dwie sesje narzeczeńskie, za pierwszym razem spotkaliśmy się na spacerze, a za drugim była to krótka sesja z motocyklem. Takie sesje to dobry moment, żeby się upewnić że to był doskonały wybór fotografa.
Czuliśmy się swobodnie, dzięki czemu nie pojawił się stres, a zdjęcia wyszły genialnie.
Rafał towarzyszył nam również w dniu ślubu od przygotowań do północy, mimo tego że był z nami wiele godzin to był niemalże niewidoczny.
Wielkim atutem jest wyczucie Rafała, na zdjęciach uwiecznione są przede wszystkim emocje - emocje nasze i naszych gości.
Czeka nas jeszcze sesja poślubna, wiemy że to będzie dobry czas :)

Gorąco polecamy :)

Rafał Paluszek Fotografia
06-10-2022

Dzięki! Było mi bardzo miło być z Wami! A zdjęcia niech będą pamiątką! PS. Też uważam, że to były świetne sesje, a plener zrobimy jeszcze lepszy!:-)

O
Ola i Alexis
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Radlin
Data dodania: 04-08-2022

Z całego serca polecamy Rafała! Jest niesamowicie otwartą i komunikatywną osobą. Od razu wprowadza taką luźną atmosferę i stres i krępacja odchodzą na daleki plan.
Zdjęcia wyszły niesamowicie. Rafał w 100% oddał w nich klimat wesela i emocje które podczas niego nam towarzyszyły.
Lepszego fotografa na ten dzień nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Rafał Paluszek Fotografia
05-08-2022

Dziękuję Wam! Pragnę tylko zwrócić uwagę na jeden szczegół: gdyby nie Wy i wasi goście zdjęcia nie byłyby tak dobre:D

Ewelina i Kamil
Ewelina i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
9
Ślubne Q&A: 9 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bytom
Data dodania: 08-07-2022

Rafał to przede wszystkim fantastyczny człowiek! Świetny fotograf i stuprocentowy profesjonalista - lepiej nie mogliśmy trafić. Podczas ślubu i wesela był niemalże niezauważalny - jak ninja ;) Rewelacyjnie wtapia się w tłum gości i łapie ze wszystkimi kontakt, dzięki czemu w ogóle nie czuć stresu związanego z obecnością obiektywu.
Przez cały czas, od pierwszej wiadomości po kompletną realizację usługi, był z nami w kontakcie, informując na bieżąco o postępach, objaśniając wszystko co trzeba i rozwiewając wszelkie wątpliwości.
Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę, piękne wspomnienia zatrzymane na fotografiach ;) Współpraca z Rafałem to sama przyjemność - bez wahania polecamy każdemu! :D

Rafał Paluszek Fotografia
09-07-2022

Bardzo Wam dziękuję! Mam nadzieję, że zdjęcia będą Wam przypominały te wyjątkowe chwile :) Do zobaczenia!

R
Rafał i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Mikołów
Data dodania: 24-01-2022

Co prawda minęło już pół roku, ale wspomnienia uwieczonie na fotografiach wracają co chwilę. Z taką osobą jak Rafał można mieć pewność, że nasze wspomnienia nie wyblakną. Jest niczym "czasowstrzymywacz" uwieczniając najpiękniejsze kadry naszego życia. Polecamy wszystkim, nawet tym, którzy w szkle obiektywu nie czują się komfortowo. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz traktowanie każdego przypadku bardzo indywidualnie! Wraz z nim każde wydarzenie czy uroczystość będzie zamknięte w ramach pięknego albumu!
Pamiętajcie ! Prawdziwy Czasowstrzymywacz! :)

Rafał Paluszek Fotografia
24-01-2022

Czasowstrzymywacz! Pasuje:) Chwilołapacz, czasoutrwalacz, emocjołap - piękne określenia mojego stanowiska pracy;) Dziękuję Wam za przemiłe słowa!

E
Eliza i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2021
Zabrze
Data dodania: 12-01-2022

Rafał to profesjonalista pod każdym względem. Jego zdjęcia są nieziemskie a swoim profesjonalizmem przewyższa światowej klasy fotografów. Swoją prezencją podczas wesela nie odróżniał się od gości. Wtapiał się w tłum niczym kameleon :D Szczerze mówiąc, będąc podczas uroczystości w kościele, oboje z mężem zastanawialiśmy się czy będziemy mieli jakiekolwiek zdjęcia ze ślubu ponieważ nawet kontem oka nie dostrzegaliśmy nigdzie Rafała. A zdjęcia wyszły boskie!! Z całego serca mogę polecić Rafała. Niedość, że jest genialnym fotografem to jeszcze wspaniałym człowiekiem, z którym każda współpraca jest ciekawa, miła i zabawna!

Rafał Paluszek Fotografia
12-01-2022

Dziękuję! Jest mi bardzo miło! Mimo tego, że nie było mnie widać, to zdjęcia są całkiem niezłe;) Było mi niezmiernie miło z Wami pracować a raczej świetnie się bawić! Do zobaczenia!

A
Ania i Denis
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dębowiec
Data dodania: 13-11-2021

Serdecznie polecamy usługi Rafała! Współpraca z nim była czystą przyjemnością, a w efekcie mamy przepiękną pamiątkę ze ślubu, wesela oraz okresu narzeczeństwa. Rafał jest bardzo profesjonalny w tym co robi, udziela cennych , ale też nie narzucających wskazówek i mimo, że był cały czas przy nas podczas ślubu i wesela to kompletnie nie dało się odczuć obiektywu „wiszącego” nad nami 😊 Zdjęcia które otrzymaliśmy stanową fajną całość, mają oryginalne kardy i są bardzo dobrej rozdzielczości.
Warto też dodać, że Rafał jest po prostu fajnym i kontaktowym człowiekiem! Miał bardzo super kontakt z nami i naszymi gośćmi, a to bardzo ważne, by każdy czuł się swobodnie będąc fotografowanym. Goście po weselu jako jedną z pierwszych rzeczy o której mówili pozytywnie to właśnie to że mieliśmy super fotografa!
Pozdrawiamy! 😉

Rafał Paluszek Fotografia
15-11-2021

Dziękuję! Było mi bardzo miło, że mogłem być z Wami! Pozdrówcie gości ode mnie (#megaekipa) :) A jeśli chodzi o brak tego "wiszącego" obiektywu, to chyba powinienem umieścić to w opisie swojej oferty:D

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rafał Paluszek Fotografia

Nazwa firmy: Rafał Paluszek Fotografia
NIP: 4980150376
Imię i nazwisko: Rafał Paluszek
Adres: Bytom, , 41-933, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
503-194...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3041
Zadzwoń
503-194...
Napisz

Popularne miasta w okolicy