Zobacz zdjęcia (22)
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 2 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 3 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 4 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 5 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 6 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 7
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 8
1 / 22

Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510

od 1300 do 5600 zł / całość
Bytom, śląskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-194...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

ZDJĘCIA.
Kocham fotografować emocje i fotografuję bardzo dużo po to, aby żadna z ważnych chwil nie umknęła i po to, aby na koniec wręczyć Wam wyjątkowe podsumowanie Waszego wyjątkowego dnia. Ślub i wszystko, co z nim związane, to reportaż, więc pracuję naturalnie, swobodnie i dyskretnie, co podkreślają i doceniają pary, z którymi współpracowałem. A z takich przyziemnych rzeczy, to korzystam z kilku profesjonalnych aparatów, robię kopie zapasowe i daję sobie świetnie radę w każdych warunkach. No i fotografią lubię się bawić, a kiedy Wam moje zdjęcia się spodobają, to możecie rozpieszczać mnie komplementami:)

Otrzymacie ode mnie dokładnie wyselekcjonowane zdjęcia, po mojej, autorskiej obróbce.

A CO PRZED ŚLUBEM?
A przed ślubem warto wybrać się ze mną na wspólne zdjęcia, jakże by inaczej! Jeżeli wcześniej nie braliście udziału w profesjonalnych sesjach, to pewnie trochę się stresujecie. To zupełnie jasne, dlatego taka sesja oprócz tego, że pozwoli oswoić się z obiektywem, to jeszcze pozostawi po sobie piękne zdjęcia.

ALBUMY I ODBITKI.
Pamiętajcie, że zdjęcia zostaną z Wami na zawsze, dlatego warto zastanowić się nad tym, aby utrwalić je w jak najlepszy sposób. I dlatego mam dla Was przepiękne albumy! Ich ilość jest uzależniona od wybranego pakietu, ale do przygotowania każdego wkładam całe swoje serce (a na spotkaniu pokażę Wam, jak się prezentują - spodobają się Wam!)

A JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?
Wiem, że jesteście niecierpliwi, dlatego Wasz reportaż będzie gotowy 30 dni od ślubu! Szybko, prawda? Na tyle szybko, żeby nie opadły jeszcze emocje!
Co więcej, już następnego dnia wyślę Wam kilka gotowych zdjęć na gorąco! Pomyślcie tylko o minach Waszych gości, kiedy w trakcie "poprawinowego" obiadu pokażecie fantastyczne zdjęcia z wczoraj!

CZAS ZERKNĄĆ W OFERTĘ!
Dajcie znać, co myślicie? A jeśli macie swoje pomysły i sugestie, to śmiało - możemy porozmawiać o ofercie skrojonej idealnie, niczym ślubny garnitur.

Oferta Rafał Paluszek Fotografia

Wasze zdjęcia ślubne

od 1300 do 5600zł/ całość
Pobierz ofertę

Planujecie duże wesele czy kameralny bankiet? A może chcecie dać swoim rodzicom albumy z Waszymi zdjęciami ślubnymi?
A co powiecie na zdjęcia przed ślubem? To wszystko znajdziecie w mojej ofercie!

Sprawdź plik ze szczegółami!

KAMERALNIE

1300zł/ całość

min. 100 zdjęć | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | do 4 godzin

WESELNIE

3600zł/ całość

min. 500 zdjęć | 1 album 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dniu ślubu | do 12 godzin

EKSKLUZYWNIE

4600zł/ całość

min. 600 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | do 14 godzin

LUKSUSOWO

5600zł/ całość

min. 700 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa prywatna galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | bez limitu godzin | sesja narzeczeńska w dowolnym terminie

CHODŹMY NA RANKDĘ!

600zł/ całość

sesja narzeczeńska: 50 zdjęć | bezterminowa prywatna galeria online | sesja do 3 godzin

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pracuję swobodnie i dyskretnie, mam świetny kontakt z ludźmi i uważam, że uśmiech i dobre nastawienie gwarantuje świetne kadry! Ta metoda jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotografuję od wielu lat. Pytany, od kiedy, odpowiadam, że swoje pierwsze komercyjne zlecenie wykonałem w 2001 r. To strasznie dawno temu! Od tamtego czasu wiele się zmieniło: sprzęt, technologia moda, ale i umiejętności.
W ubiegłym roku ukończyłem kurs fotografii, organizowany przez nowojorskie Museum Of Modern Arts - świetne dawka wiedzy, inspiracji i szerokiego spojrzenia na fotografię.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem z Wami podczas przygotowań, ślubu i wesela w zależności od wybranego pakietu, do godz. 0:30 następnego dnia. Jeżeli będzie taka konieczność, to istnieje możliwość przedłużenia mojej pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zajmuje się fotografią i wkładam w nią całe swoje serce. Więc bez względu na to, jaki pakiet wybierzecie, otrzymacie świetne zdjęcia, na których zobaczycie siebie, swoje emocje, swoich bliskich i wiele momentów, o których nawet nie wiedzieliście. Brzmi kusząco?

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

2001 r., czyli straaasznie dawno temu. Ale spokojnie, od tego czasu zrobiłem wiele reportaży ślubnych, przedślubnych, sesji plenerowych, komercyjnych, biznesowych, portretowych, produktowych - sporo tego!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam kontakt z ludźmi! Kocham emocje, które u nich widzę, uwielbiam je utrwalać.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W pracy wykorzystuję pełnoklatkowe, profesjonalne aparaty Canon, wraz z pełnym zestawem obiektywów, lamp, statywów, akcesoriów i wszystkiego tego, o czym Wy nie musicie myśleć a co pozwala mi robić świetne zdjęcia! A, bardzo ważne! Zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt (aparaty, obiektywy, lampy), dzięki czemu w przypadku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Waszym zdjęciom nic nie zagraża. Uff!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Mówi się, że to nie sprzęt robi zdjęcia, tylko fotograf. Straszny banał i trochę jednak bzdura. Fotograf jest ważny: bez odpowiednich umiejętności, dobrego oka, refleksu, intuicji trudno jest zrobić dobre zdjęcie. Ale bez odpowiedniego sprzętu w ogóle nie jest to możliwe. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek problemy techniczne spowodowałyby niemożność wykonania swojej pracy, dlatego zawsze dbam o odpowiednie zaplecze: profesjonalny sprzęt + zapas.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję solo. Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem, statywem... chyba trochę się zapędziłem, ale fotografuję samodzielnie.

Jak ubieramy się na wesele?

Będę zaszczycony, kiedy będę mógł być z Wami podczas ślubu i wesela. Jestem Waszym fotografem, ale również Waszym gościem, więc dbam o odpowiedni, elegancji strój - zawsze i bez wyjątków!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia w pierwszej kolejności przekazuję Wam w formie galerii online. Spokojna głowa, zdjęcia nie są dostępne publicznie, dostać się do nich można wyłącznie przy użyciu adresu, który ode mnie otrzymacie (ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście ten adres udostępnili znajomym i rodzinie!). Zdjęcia udostępniam tam w dużej rozdzielczości a sama galeria działa i jest aktywne bezterminowo (jest to też fajna opcja kopii zapasowej dla Was). Te same zdjęcia trafią później na Wasz pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Szybko! Wiem, że czas oczekiwania na zdjęcia dłuży się niemiłosiernie, dlatego reportaż otrzymacie ode mnie do 30 dni od ślubu!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Ukończyłem kurs liturgiczny, organizowany przez kurię, więc posiadam odpowiednie uprawnienia i zaświadczenie do fotografowania w trakcie liturgii.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Kiedy zdjęcie opowiada historię, nie potrzebuje dodatkowego komentarza, ma w sobie same emocje i wywołuje emocje - wtedy zdjęcie jest idealne. Takie staram się robić!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Prywatnie uwielbiam podróże (mówiłem już, że możemy zorganizować plener na wspaniałej Islandii?), więc podróż w połączeniu z fotografią to wspaniała sprawa! Paszport, plecak, słuchawki i w drogę!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pamiętajcie, że świetne zdjęcia z Wami w roli głównej możemy zrobić gdziekolwiek, naprawdę. Miejsce ma drugorzędne znaczenie, najważniejsze jest to, co jest między Wami. Znajdziemy wspólnie coś wyjątkowego, ale ważne jest, żeby to miejsce dobrze się Wam kojarzyło.

Jaki jest styl naszej pracy?

Naturalność, dyskrecja, swoboda. Nie lubię pozowania, ustawiania. Reportaż to mój żywioł! Ale w razie potrzeby podpowiem oczywiście, który profil jest korzystniejszy i co zrobić z rękami:)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dajcie znać - oferta będzie dopasowana, niczym ślubny garnitur!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Optymizm to klucz. Sprzęt jest wodoodporny, ja nie jestem z cukru, więc nie widzę przeszkód!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Często fotografując wesela muszę sobie radzić z nietypowym oświetleniem i nie mam z tym żadnych problemów. Kreatywnie korzystam z kilku lamp (ale w trakcie ceremonii korzystam wyłącznie ze światła naturalnego).

Nasze pasje.

Podróże (szczególnie północ świata), muzyka (bo wywołuje u mnie ciarki), fotografia (bo to kocham), rosół (dobrze doprawiony), czarna kawa (bez mleka i bez cukru).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rafał Paluszek Fotografia (21)

Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Olga
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 31-08-2023

Bardzo cieszę się, że mogliśmy pracować z Rafałem. Jest on nie tylko cudownym fotografem, ale też wspaniałym człowiekiem. Cały czas dbał, żebyśmy czuli się swobodnie i jest niezwykle empatyczny. Zdjęcia jakie otrzymaliśmy od niego są niesamowite i naprawdę oddają tyle emocji, że ciężko to opisać słowami. Nie mogę uwierzyć, że mieliśmy tyle szczęścia, że udało nam się trafić na kogoś takiego jak on, żeby uwiecznić nasze wesele. Polecam z całego serca

Rafał Paluszek Fotografia
31-08-2023

Dzięki! Cieszę się, mogłem być z Wami! Zdradzę Wam sekret: kiedy Wy dajecie z siebie tyle emocji i jesteście w tym prawdziwi, to zdjęcia praktycznie same się robią ;) Było mi bardzo miło i do zobaczenia!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Bytom
Data dodania: 24-08-2023

Rafał to zawsze uśmiechnięty profesjonalista! Podczas sesji świetna zabawa, mnóstwo dobrych rad- czego efektem są cudowne zdjęcia. Album ślubny rewelacja! Kontakt bez zarzutów, zawsze punktualny. Polecam z całego serca 😎

Rafał Paluszek Fotografia
24-08-2023

Dziękuję! Bardzo mi miło! To była frajda być z Wami i przy okazji powstały świetne zdjęcia:-)

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Wybrane firmy: 7 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bytom
Data dodania: 01-07-2023

Idealny fotograf na idealny ślub. Niesamowicie sympatyczny, podczas pracy nierzucający się w oczy, a przy tym zdjęcia są naprawdę wspaniałe. Sesja narzeczeńska była tylko preludium do dalszych super zdjęć.

Rafał Paluszek Fotografia
02-07-2023

Dziękuję! Bardzo się cieszę, że mogłem być z Wami i Waszymi bliskimi w trakcie tych ważnych chwil! Wierzę, że zdjęcia będą je Wam przypominały:)

Nikola
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-04-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bytom
Data dodania: 02-04-2023

Świetna współpraca!! Rafał to profesjonalista, kontakt z nim przed, w trakcie i po ślubie jest świetny! Wszystko terminowo, zgodnie z ustaleniami.Zdjęcia piękne, w bardzo dobrej jakości poddanej bardzo dobrej obróbce. Praca z Rafałem była czystą przyjemnością. Potrafi wesprzeć, rozluźnić atmosferę co sprawia ze ujęcia są niezwykle szczere i prawdziwe. Przy nim z największego twardziela wyszła natura modela ;p Nie mogliśmy lepiej trafić!

Rafał Paluszek Fotografia
02-04-2023

Jest mi bardzo miło! Dziękuję! Wiem z doświadczenia, że ci, co najbardziej się bronią przed zdjęciami, mają potem najlepsze fotografie :D I do zobaczenia wkrótce!

K
Kinga i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kiełkowice
Data dodania: 15-12-2022

Rafał to prawdziwy artysta-profesjonalista. Polecamy z całego serca każdemu komu zależy na zdjęciach oddających niepowtarzalny klimat 'tego jedynego dnia'. Współpraca bezproblemowa, wszystko na najwyższym poziomie. Na ogromny plus zasługuje termin realizacji. Zdjęcia otrzymaliśmy niespełna miesiąc po ślubie, zanim emocje zdążyły opaść :) album jest piękny i dobrej jakości. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę na całe życie! ;) Myślę, że lepiej nie mogliśmy trafić.

Rafał Paluszek Fotografia
16-12-2022

Bardzo dziękuję! Jest mi bardzo miło z powodu tylu komplementów, ale przede wszystkim fajnie było Was poznać, fotografować i spędzać z Wami czas! A że efektem tego wszystkiego są fajne fotografie, to idealnie:) Wszystkiego dobrego!

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Międzybrodzie Żywieckie
Data dodania: 13-12-2022

Świetny fotograf, genialny człowiek, prawdziwy profesjonalista, pasjonat. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z tego jak przebiegała nasza współpraca przed i w trakcie wesela jak i z efektów końcowych. Zdjęcia otrzymaliśmy 30 dni po weselu, co niesamowicie doceniamy, gdyż emocje jeszcze nie opadły a my już mogliśmy się cieszyć pięknymi ujęciami. Wielokrotnie goście oglądając zdjęcia z wesela, wspominali nam, że udało nam się znaleźć świetnego fotografa i mamy przepiękną pamiątkę z tego dnia, pod czym podpisujemy się rękami i nogami. Naprawdę warto i zdecydowanie polecamy Rafała wszystkim przyszłym Parom Młodym!

Rafał Paluszek Fotografia
14-12-2022

Dziękuję! Było mi bardzo miło być z Wami, nie tylko w trakcie ślubu i wesela, ale i sesji "rozgrzewkowej";) oraz klimatycznego pleneru! Wracajcie do tych zdjęć i niech będą romantyczną pamiątką na lata :) Wszystkiego dobrego!

M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Tomaszowice
Data dodania: 30-10-2022

Rafał jest świetnym fotografem który potrafi uchwycić właśnie „te” momenty. Nie są to puste zdjęcia a zdjęcia opowiadające historię. Przeglądając zdjęcia ze ślubu uśmiechaliśmy sie od ucha do ucha i z radością wspominaliśmy nasz wielki dzień. Dziękujemy raz jeszcze :) Marzena i Lukáš

Rafał Paluszek Fotografia
30-10-2022

Bardzo dziękuję! Cieszę się, że zdjęcia się Wam podobają! Dzięki za przemiłe słowa i świetną współpracę!

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 29-10-2022

Cześć,
Chcieliśmy z żoną gorąco polecić Rafała jako fotografa na ślub!
Już po pierwszym spotkaniu było wiadomo, że atmosfera jest bardzo dobra, a prezentowane zdjęcia idealnie oddawały to czego oczekiwaliśmy. Na naszym weselu było tylko lepiej!
Profesjonalne podejście do fotografii, w bardzo dobrym klimacie. Doświadczenie pozwala mu na udzielanie cennych wskazówek, przy czym nie są one absolutnie narzucane, co sprawiło że jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrobionych zdjęć. Pierwsza mała ''próbka" zdjęć wysłana już następnego dnia, co bardzo cieszyło na poprawinach.
Cały wesele razem z sesją przebiegało zgodnie z planem i ustalonymi terminami.
Kilka znajomych podpytywało podczas oglądania zdjęć o fotografa, co również świadczy o Jego jakości.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy Rafała!
Jesica i Paweł ;-)

Rafał Paluszek Fotografia
29-10-2022

Dziękuję! Miło z Waszej strony! I co bardzo ważne, bez Was nie byłoby udanych zdjęć, więc udanych zdjęć należy gratulować i mnie, i równocześnie Wam. Świetnie się z Wami bawiłem i gdybym tylko mógł polecać pary młode, to też z pełną odpowiedzialnością bym Was polecał: Polecam tę parę! :D

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rafał Paluszek Fotografia

Nazwa firmy: Rafał Paluszek Fotografia
NIP: 4980150376
Imię i nazwisko: Rafał Paluszek
Adres: Bytom, , 41-933, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
503-194...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5088
Zadzwoń
503-194...
Napisz

Popularne miasta w okolicy