Zobacz zdjęcia (20)
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 1 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 2 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 3 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 4 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 5 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 6 Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 7
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia, Bytom - zdjęcie 8
1 / 20

Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510

od 900 do 5200 zł / całość
Bytom, śląskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
503-194...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

ZDJĘCIA.
Kocham fotografować emocje i fotografuję bardzo dużo po to, aby żadna z ważnych chwil nie umknęła i po to, aby na koniec wręczyć Wam wyjątkowe podsumowanie Waszego wyjątkowego dnia. Ślub i wszystko, co z nim związane, to reportaż, więc pracuję naturalnie, swobodnie i dyskretnie, co podkreślają i doceniają pary, z którymi współpracowałem. A z takich przyziemnych rzeczy, to korzystam z kilku profesjonalnych aparatów, robię kopie zapasowe i daję sobie świetnie radę w każdych warunkach. No i fotografią lubię się bawić a kiedy Wam moje zdjęcia się spodobają, to możecie rozpieszczać mnie komplementami:)

Przygotowania · Ceremonia ślubu · Wesele · Zdjęcia plenerowe

A CO PRZED ŚLUBEM?
A przed ślubem warto wybrać się ze mną na wspólne zdjęcia, jakże by inaczej! Jeżeli wcześniej nie braliście udziału w profesjonalnych sesjach, to pewnie trochę się stresujecie. To zupełnie jasne, dlatego taka sesja oprócz tego, że pozwoli oswoić się z obiektywem, to jeszcze pozostawi po sobie piękne zdjęcia.

ALBUMY I ODBITKI.
Pamiętajcie, że zdjęcia zostaną z Wami na zawsze, dlatego warto zastanowić się nad tym, aby utrwalić je w jak najlepszy sposób. I dlatego mam dla Was przepiękne albumy! Ich ilość jest uzależniona od wybranego pakietu, ale do przygotowania każdego wkładam całe swoje serce (a na spotkaniu pokażę Wam, jak się prezentują - spodobają się Wam!)

A JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA?
Wiem, że jesteście niecierpliwi, dlatego Wasz reportaż będzie gotowy do 30 dni od ślubu! Szybko, prawda? Na tyle szybko, żeby nie opadły jeszcze emocje!

CZAS ZERKNĄĆ W OFERTĘ!
Dajcie znać, co myślicie? A jeśli macie swoje pomysły i sugestie, to śmiało - możemy porozmawiać o ofercie skrojonej idealnie, niczym ślubny garnitur.

Oferta Rafał Paluszek Fotografia

Wasze zdjęcia

od 900 do 5200zł/ całość
Pobierz ofertę

Planujecie duże wesele czy kameralny bankiet? A może chcecie dać swoim rodzicom albumy z Waszymi zdjęciami ślubnymi?
A co powiecie na zdjęcia przed ślubem? To wszystko znajdziecie w mojej ofercie!

Sprawdź plik ze szczegółami!

KAMERALNIE

900zł/ całość

100 zdjęć | grawerowany pendrive | bezterminowa galeria online | do 5 godzin

WESELNIE

3200zł/ całość

500 zdjęć | 1 album 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa galeria online | sesja plenerowa w dniu ślubu | do 12 godzin

EKSKLUZYWNIE

4200zł/ całość

600 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | do 14 godzin

LUKSUSOWO

5200zł/ całość

700 zdjęć | 3 albumy 25x25 (po rozłożeniu 50x25) | grawerowany pendrive | bezterminowa galeria online | sesja plenerowa w dowolnym terminie | bez limitu godzin | sesja przedślubna w dowolnym terminie | minialbum z sesji przedślubnej (20x20)

CHODŹMY NA RANKDĘ!

600zł/ całość

sesja przedślubna: 50 zdjęć | galeria online | sesja do 3 godzin

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pracuję swobodnie i dyskretnie, mam świetny kontakt z ludźmi i uważam, że uśmiech i dobre nastawienie gwarantuje świetne kadry! Ta metoda jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotografuję od wielu lat. Pytany, od kiedy, odpowiadam, że swoje pierwsze komercyjne zlecenie wykonałem w 2001 r. To strasznie dawno temu! Od tamtego czasu wiele się zmieniło: sprzęt, technologia moda, ale i umiejętności.
W ubiegłym roku ukończyłem kurs fotografii, organizowany przez nowojorskie Museum Of Modern Arts - świetne dawka wiedzy, inspiracji i szerokiego spojrzenia na fotografię.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jestem z Wami podczas przygotowań, ślubu i wesela w zależności od wybranego pakietu, do godz. 0:30 następnego dnia. Jeżeli będzie taka konieczność, to istnieje możliwość przedłużenia mojej pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zajmuje się fotografią i wkładam w nią całe swoje serce. Więc bez względu na to, jaki pakiet wybierzecie, otrzymacie świetne zdjęcia, na których zobaczycie siebie, swoje emocje, swoich bliskich i wiele momentów, o których nawet nie wiedzieliście. Brzmi kusząco?

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

2001 r., czyli straaasznie dawno temu. Ale spokojnie, od tego czasu zrobiłem wiele reportaży ślubnych, przedślubnych, sesji plenerowych, komercyjnych, biznesowych, portretowych, produktowych - sporo tego!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam kontakt z ludźmi! Kocham emocje, które u nich widzę, uwielbiam je utrwalać.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W pracy wykorzystuję pełnoklatkowe, profesjonalne aparaty Canon, wraz z pełnym zestawem obiektywów, lamp, statywów, akcesoriów i wszystkiego tego, o czym Wy nie musicie myśleć a co pozwala mi robić świetne zdjęcia! A, bardzo ważne! Zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt (aparaty, obiektywy, lampy), dzięki czemu w przypadku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności Waszym zdjęciom nic nie zagraża. Uff!

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Mówi się, że to nie sprzęt robi zdjęcia, tylko fotograf. Straszny banał i trochę jednak bzdura. Fotograf jest ważny: bez odpowiednich umiejętności, dobrego oka, refleksu, intuicji trudno jest zrobić dobre zdjęcie. Ale bez odpowiedniego sprzętu w ogóle nie jest to możliwe. Nie wyobrażam sobie, żeby jakiekolwiek problemy techniczne spowodowałyby niemożność wykonania swojej pracy, dlatego zawsze dbam o odpowiednie zaplecze: profesjonalny sprzęt + zapas.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję solo. Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem, statywem... chyba trochę się zapędziłem, ale fotografuję samodzielnie.

Jak ubieramy się na wesele?

Będę zaszczycony, kiedy będę mógł być z Wami podczas ślubu i wesela. Jestem Waszym fotografem, ale również Waszym gościem, więc dbam o odpowiedni, elegancji strój - zawsze i bez wyjątków!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia w pierwszej kolejności przekazuję Wam w formie galerii online. Spokojna głowa, zdjęcia nie są dostępne publicznie, dostać się do nich można wyłącznie przy użyciu adresu, który ode mnie otrzymacie (ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście ten adres udostępnili znajomym i rodzinie!). Zdjęcia udostępniam tam w dużej rozdzielczości a sama galeria działa i jest aktywne bezterminowo (jest to też fajna opcja kopii zapasowej dla Was). Te same zdjęcia trafią później na Wasz pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Szybko! Wiem, że czas oczekiwania na zdjęcia dłuży się niemiłosiernie, dlatego reportaż otrzymacie ode mnie do 30 dni od ślubu!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Ukończyłem kurs liturgiczny, organizowany przez kurię, więc posiadam odpowiednie uprawnienia i zaświadczenie do fotografowania w trakcie liturgii.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Kiedy zdjęcie opowiada historię, nie potrzebuje dodatkowego komentarza, ma w sobie same emocje i wywołuje emocje - wtedy zdjęcie jest idealne. Takie staram się robić!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Prywatnie uwielbiam podróże (mówiłem już, że możemy zorganizować plener na wspaniałej Islandii?), więc podróż w połączeniu z fotografią to wspaniała sprawa! Paszport, plecak, słuchawki i w drogę!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pamiętajcie, że świetne zdjęcia z Wami w roli głównej możemy zrobić gdziekolwiek, naprawdę. Miejsce ma drugorzędne znaczenie, najważniejsze jest to, co jest między Wami. Znajdziemy wspólnie coś wyjątkowego, ale ważne jest, żeby to miejsce dobrze się Wam kojarzyło.

Jaki jest styl naszej pracy?

Naturalność, dyskrecja, swoboda. Nie lubię pozowania, ustawiania. Reportaż to mój żywioł! Ale w razie potrzeby podpowiem oczywiście, który profil jest korzystniejszy i co zrobić z rękami:)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Dajcie znać - oferta będzie dopasowana, niczym ślubny garnitur!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Optymizm to klucz. Sprzęt jest wodoodporny, ja nie jestem z cukru, więc nie widzę przeszkód!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Często fotografując wesela muszę sobie radzić z nietypowym oświetleniem i nie mam z tym żadnych problemów. Kreatywnie korzystam z kilku lamp (ale w trakcie ceremonii korzystam wyłącznie ze światła naturalnego).

Nasze pasje.

Podróże (szczególnie północ świata), muzyka (bo wywołuje u mnie ciarki), fotografia (bo to kocham), rosół (dobrze doprawiony), czarna kawa (bez mleka i bez cukru).

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Rafał Paluszek Fotografia (10)

Dodaj opinię
Kocham fotografować emocje! · Rafał Paluszek Fofografia id:50510
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
R
Rafał i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Mikołów
Data dodania: 24-01-2022

Co prawda minęło już pół roku, ale wspomnienia uwieczonie na fotografiach wracają co chwilę. Z taką osobą jak Rafał można mieć pewność, że nasze wspomnienia nie wyblakną. Jest niczym "czasowstrzymywacz" uwieczniając najpiękniejsze kadry naszego życia. Polecamy wszystkim, nawet tym, którzy w szkle obiektywu nie czują się komfortowo. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm oraz traktowanie każdego przypadku bardzo indywidualnie! Wraz z nim każde wydarzenie czy uroczystość będzie zamknięte w ramach pięknego albumu!
Pamiętajcie ! Prawdziwy Czasowstrzymywacz! :)

Rafał Paluszek Fotografia
24-01-2022

Czasowstrzymywacz! Pasuje:) Chwilołapacz, czasoutrwalacz, emocjołap - piękne określenia mojego stanowiska pracy;) Dziękuję Wam za przemiłe słowa!

E
Eliza i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2021
Zabrze
Data dodania: 12-01-2022

Rafał to profesjonalista pod każdym względem. Jego zdjęcia są nieziemskie a swoim profesjonalizmem przewyższa światowej klasy fotografów. Swoją prezencją podczas wesela nie odróżniał się od gości. Wtapiał się w tłum niczym kameleon :D Szczerze mówiąc, będąc podczas uroczystości w kościele, oboje z mężem zastanawialiśmy się czy będziemy mieli jakiekolwiek zdjęcia ze ślubu ponieważ nawet kontem oka nie dostrzegaliśmy nigdzie Rafała. A zdjęcia wyszły boskie!! Z całego serca mogę polecić Rafała. Niedość, że jest genialnym fotografem to jeszcze wspaniałym człowiekiem, z którym każda współpraca jest ciekawa, miła i zabawna!

Rafał Paluszek Fotografia
12-01-2022

Dziękuję! Jest mi bardzo miło! Mimo tego, że nie było mnie widać, to zdjęcia są całkiem niezłe;) Było mi niezmiernie miło z Wami pracować a raczej świetnie się bawić! Do zobaczenia!

A
Ania i Denis
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2021
Dębowiec
Data dodania: 13-11-2021

Serdecznie polecamy usługi Rafała! Współpraca z nim była czystą przyjemnością, a w efekcie mamy przepiękną pamiątkę ze ślubu, wesela oraz okresu narzeczeństwa. Rafał jest bardzo profesjonalny w tym co robi, udziela cennych , ale też nie narzucających wskazówek i mimo, że był cały czas przy nas podczas ślubu i wesela to kompletnie nie dało się odczuć obiektywu „wiszącego” nad nami 😊 Zdjęcia które otrzymaliśmy stanową fajną całość, mają oryginalne kardy i są bardzo dobrej rozdzielczości.
Warto też dodać, że Rafał jest po prostu fajnym i kontaktowym człowiekiem! Miał bardzo super kontakt z nami i naszymi gośćmi, a to bardzo ważne, by każdy czuł się swobodnie będąc fotografowanym. Goście po weselu jako jedną z pierwszych rzeczy o której mówili pozytywnie to właśnie to że mieliśmy super fotografa!
Pozdrawiamy! 😉

Rafał Paluszek Fotografia
15-11-2021

Dziękuję! Było mi bardzo miło, że mogłem być z Wami! Pozdrówcie gości ode mnie (#megaekipa) :) A jeśli chodzi o brak tego "wiszącego" obiektywu, to chyba powinienem umieścić to w opisie swojej oferty:D

G
Gosia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Cieszyn
Data dodania: 09-11-2021

Współpracę z Rafałem podczas naszego wesela, możemy określić jednym słowem-Idealna! Jeszcze na długo przed uroczystością, mieliśmy możliwość spotkać się w miłych okolicznościach i podczas przyjemnej, lecz konstruktywnej rozmowy, ustaliliśmy wszystkie szczegóły, a Rafał z uśmiechem na ustach odpowiadał na wszystkie nasze pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości i zmartwienia związane z organizacją naszego święta od strony foto. Po spotkaniu wiedzieliśmy, iż wybraliśmy dobrze.
Podczas wesela, Rafał działał z dużą klasą i wyczuciem-był wszędzie tam, gdzie działo się coś wartego uwiecznienia, lecz dla gości był niemalże niewidoczny, co także bardzo nas ucieszyło, gdyż cenimy sobie naturalność zdjęć i emocji.
Efektem jego pracy, jest wspaniała pamiątka, która niesamowicie ucieszyła nas jak i całą naszą rodzinę oraz znajomych.
W fotografiach widać rękę profesjonalisty. Ujęcia są ciekawe, wiele fotografii jest zrealizowanych bardzo pomysłowo i gustownie. Czas realizacji i współpraca, również na najwyższym poziomie.
Jeśli byłaby możliwość wystawienia wyższej oceny niż maksymalna, to bez wahania taką byśmy wystawili:)
Gosia i Kamil.

Rafał Paluszek Fotografia
09-11-2021

Bardzo Wam dziękuję za te miłe słowa! Mam nadzieję, że zdjęcia będą świetną pamiątką i będą przez lata wywoływały uśmiechy na Waszych twarzach i wzruszenie w Waszych oczach :)

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2021
Oświęcim
Data dodania: 31-10-2021

Gorąco polecam! Zacznę od tego, że zdjęcia, które wykonał dla nas Rafał są na prawdę jakościowe. Rafał jest niezwykle profesjonalny i jednocześnie potrafi stworzyć na sesjach luźną i przyjazną atmosferę. Podczas ceremonii jest niewidoczny, ale gdy zachodzi taka potrzeba swoim spokojem ducha i opanowaniem potrafi zarazić zestresowaną parę młodą ❤️ Na pochwałę zasługuje gust Naszego Fotografa, podczas zaślubin prezentował się lepiej niż nie jeden gość weselny ;)

Rafał Paluszek Fotografia
31-10-2021

Bardzo dziękuję!!! Cieszę się, że mogłem Was poznać i fotografować! 😀

K
Kasia & Sam
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Katowice
Data dodania: 31-10-2021

It was a pleasure to have Rafał as a photographer on our wedding. He is a great photographer, we are thrilled with the quality of pictures we received. Moreover his behaviour towards the guests was exceptionally positive and polite. He created a very good atmosphere. He delivered sample photos the next day after the wedding which was unexpectedly amazing for us. We strongly reccommend him as one of the best photographers.

Z przyjemnością gościliśmy Rafała jako fotografa na naszym weselu. Jest świetnym fotografem, jesteśmy zachwyceni jakością otrzymanych zdjęć. Ponadto jego zachowanie wobec gości było wyjątkowo pozytywne i uprzejme. Stworzył bardzo dobrą atmosferę. Przykładowe zdjęcia dostarczył następnego dnia po ślubie, co było dla nas niesamowitą niespodzianką. Gorąco polecamy go jako jednego z najlepszych fotografów.

Rafał Paluszek Fotografia
04-11-2021

Thank you! It was a real pleasure working with you! And I'm glad you enjoyed my photos! :)

G
Gosia i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2021
Zabrze
Data dodania: 26-10-2021

Współpraca z Rafałem to czysta przyjemność! Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,że jest dobrym fotografem z wielką pasją. Oprócz tego, że jest profesjonalistą, ma się wrażenie, jakby był Twoim dobrym kumplem, z którym znasz się od dawna :) Jego poczucie humoru, nastawienie, pomoc i ciepłe słowo były bardzo potrzebne, zwłaszcza podczas przedślubnych przygotowań, które bywają nieco stresujące ;) Podczas sesji ślubnej potrafi stworzyć magiczną atmosferę, gdzie nie odczuwa się zupełnie, że jest się na sesji i trzeba "pozować". Serdecznie polecamy i dziękujemy! :)

Rafał Paluszek Fotografia
26-10-2021

Bardzo Wam dziękuję! To była przyjemność móc spędzać z Wami czas (a przy okazji trochę popracować:-) Do zobaczenia!

M
Monika i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2021
Tarnowskie Góry
Data dodania: 24-10-2021

Gorąco polecamy Rafała. Współpraca na wysokim poziomie, zdjęcia piękne. Pozdrawiamy

Rafał Paluszek Fotografia
24-10-2021

Bardzo dziękuję! Fotografowanie dla Was było frajdą, do zobaczenia gdzieś na jakimś weselnym parkiecie!😀

Pokaż więcej opinii

Kontakt Rafał Paluszek Fotografia

Nazwa firmy: Rafał Paluszek Fotografia
NIP: 4980150376
Imię i nazwisko: Rafał Paluszek
Adres: Bytom, , 41-933, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
503-194...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1765
Zadzwoń
503-194...
Napisz

Popularne miasta w okolicy