Zdjęcia
od 2800 do 3300 zł / wesele

Patryk Olczak Fotografia id:33230

od 2800 do 3300 zł / wesele
Rzeszów, podkarpackie
(10)
Dodaj opinię
530-650...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
Fotografia dla wymagających.

Nazywam się Patryk Olczak i bardzo cieszę się, że odwiedzasz mój profil na portalu. Oznacza to, że przygotowujesz się do wymarzonego i jedynego w swoim rodzaju ślubu. Oznacza to także, że rozważasz różne opcje organizacji ceremonii ślubnej tak, aby była magiczna i przygotowana specjalnie dla Ciebie i Twojej Drugiej Połowy.

Mam nadzieję, że moja strona pomoże Ci podjąć niewątpliwie trudną decyzję, jaką jest wybór fotografa ślubnego. Gdy wreszcie przebrniecie przez przygotowania i wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, wspaniale będzie uwiecznić wydarzenie w jak najpiękniejszych kadrach. Tutaj zaczyna się moja rola ;)

Fotografia właściwie cały czas była obecna w moim życiu. Profesjonalne podejście do tematu podjąłem kilka lat temu. Mając doświadczenie oraz zapał do pracy postanowiłem, że to fotografia stanie się moim sposobem na życie.

Przez te ostatnie lata szkoliłem się pod okiem zawodowych fotografów. Ukończyłem wiele kursów fotograficznych, zdobywając przeróżne certyfikaty. Natomiast w fotografii ślubnej zakochałem się po uszy. Możliwość uszczęśliwienia, dwojga ludzi w jednym z najważniejszych dla nich dni, to dla mnie ogromna dawka pozytywnej energii i motywacji do pracy.

Zachęcam również do skorzystania z oferty wynajmu fotobudki! :)
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Rzeszów

Oferta

Oferta ślubna
od 2800 do 3300 / wesele
Pełny opis w załączniku

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Patryk Olczak Fotografia id:33230
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Dębica
Data dodania: 19-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
IDEALNY fotograf! Szczerze polecam. Świetne zdjęcia oddające wszystkie emocje i klimat TEGO dnia :) Współpraca bezproblemowa, bardzo sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście od początku do końca. A wykonanie fotoalbumu i płyty... Piękne! <3 Nie mogliśmy trafić lepiej :) Znajomi zazdroszczą :D
Patryk
20-02-2019
A ja z kolei chciałbym podziękować za możliwość cudownej współpracy, posłuchania świetnej muzyki na koncercie podczas wesela i pokazanie tajemniczego miejsca (którego nie mogę zdradzić) gdzie wykonaliśmy sesję poślubną :)
Ł
Łukasz i Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Lublin
Data dodania: 13-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Z całego serca polecamy. Przepiękne zdjęcia weselne (przy czym na przyjęciu praktycznie "niewidzialny") z sesji jeszcze piękniejsze. Wywołaliśmy praktycznie wszystkie! Doskonały kontakt telefoniczny, mail jak i Facebook. Świetnie zrozumieliśmy się z klimatem sesji zdjęciowej. Przepiękny album! Polecamy!
Patryk
21-01-2019
Dziękuję :) Nie ma nic lepszego od zadowolonych Państwa Młodych :)
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Lublin
Data dodania: 18-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Pełen profesjonalizm. Zdjęcia przepiękne. Każdemu polecam !
Patryk
19-12-2018
Dziękuję! Wasze polecenia już mają swoje pierwsze owoce :D
E
Ewel
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2018
Kraśnik
Data dodania: 04-12-2018
Zdjęcia super! Wszyscy są nimi bardzo zachwyceni. Nie mogliśmy trafić na lepszego fotografa! Pełen profesjonalizm. Kontakt bez żadnych problemów, szybko i perfekcyjnie !! ;)
Patryk
19-12-2018
Przepięknie dziękuję! Współpraca układała się doskonale! :))
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Zamość
Data dodania: 01-12-2018
Oferowane przez Patryka usługi stoją naprawdę na najwyższym poziomie, świetna praca, rozpoczynając od podpisania umowy kończąc na odbiorze albumów - pełen profesjonalizm. Genialne ujęcia, piękna obróbka, magiczne zdjęcia. Zarówno podczas całej imprezy jak i sesji czuliśmy się bardzo swobodnie, Pan Patryk wprowadza świetną atmosferę. Polecam serdecznie.
Patryk
01-12-2018
Olu, praca z Wami była czystą przyjemnością! :)
A
Anna Grądziel
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2018
Dwór Leśce, Leśce
Data dodania: 01-12-2018
Patryk to mistrz. Zdjęcia wyszły przepiękne, absolutnie wszyscy się nimi zachwycają, łącznie oczywiście z nami :) Niesamowicie oddają emocje, genialne kolory, świetne kadry... Na weselu był prawie niewidoczny, nie mam pojęcia, kiedy zdążył narobić tyle tych zdjęć! Czuliśmy się bardzo swobodnie, zarówno podczas wesela, jak i na późniejszej sesji. Polecam go absolutnie wszystkim :)
Patryk
01-12-2018
Wielkie dzięki! Cudne było to wesele i najsmaczniejsza sesja! :D
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Wrocław
Data dodania: 01-12-2018
Najlepszy fotograf na jakiego mogliśmy trafić. Reportaż zdjęciowy oddał wszystkie emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu. Pan Patryk bardzo profesjonalnie podszedł do swojego zadania. Dbał o każdy szczegół. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko. Serdecznie polecam :)
Patryk
01-12-2018
Dziękuję za polecenie! :)
E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Nowa Dęba
Data dodania: 01-12-2018
Polecam z całego serca :) Zdjęcia przepiękne. Patryk w ogóle nie rzuca się w oczy. Można czuć się swobodnie, zarówno w dniu ślubu, jak i podczas sesji plenerowej :) Najlepszy!
Patryk
01-12-2018
Dzięki! Tajniak Patryk do usług ;)
Pokaż więcej opinii
Patryk

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Patryk Olczak Fotografia
Imię i nazwisko:Patryk Olczak
Adres:Rzeszów
35-330woj. podkarpackie
530-650...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 15-01-2018, liczba odwiedzin: 1721
Telefon
530-650...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie